• Зв'язатися
Про нас 66e42a93 3c81 4498 b86b 2fe69623e565 575765696 1

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс» – Приватний Заклад Професійно-технічної Освіти з Державною Атестацією № 134 від 19.02.2019, а також Ліцензією МОН України АЕ № 458640;  МОЗ України № 09/1508-М та Сертифікатом ISO 9001.

Ми готуємо фахівців Beauty-сфери з видачею Диплома Державного зразка та Міжнародного сертифіката, який котується в США, Канаді, країнах Європи і Азії.

За власним бажанням Ви можете Проапостилювати Документи про Освіту від нашої Академії у відділі Апостилювання МОН України з подальшим отриманням Ліцензії на роботу у США, Канаді та Дозволу на професійну діяльність в країнах ЄС та Азії.

До структури нашого Закладу Освіти входять наступні факультети:

 1. Косметології і естетичної медицини;
 2. Масажу і остеопатії;
 3. Манікюр, педикюру та подології;
 4. Перукарської справи;
 5. Стилю та візажу;
 6. Татуажу.

Переваги навчання в Академії «Партнер Плюс»:

 1. Сучасні трендові освітні програми, які дозволяють готувати високопрофесійних, конкурентоспроможних та затребуваних на ринку праці України, а також країн ЄС, США та Канади фахівців Beauty-сфери.
 2. Понад 2000 м2 досконалих навчальних площ, оснащених інноваційним обладнанням.
 3. Педагогічний колектив із понад 50 викладачів вищої категорії з відмінними фаховими і педагогічними знаннями та вміннями, а також великим досвідом роботи.
 4. Стаціонарне (очне) навчання підсилене додатковими відеоуроками технік, технологій та методик, які студенти аудиторно виконують на моделях-клієнтах (код доступу до них зберігається у випускників від 3 до 6 місяців, в залежності від виду курсу).
 5. Всі практичні уміння та навички набуваються шляхом виконання процедур на моделях-клієнтах, якими повністю забезпечує Заклад Освіти.
 6. Всі витратні матеріали, косметику, інструментарій, інструменти та апарати надає наша Академія.
 7. Всі бажаючі випускники мають можливість працевлаштуватися через Кадрове агентство «Партнер Плюс», в якому завжди є велика кількість вільних вакансій для фахівців Beauty-сфери.
 8. В Академії функціонує відділ Дистанційного та Заочного навчання.
 9. Ми гарантуємо високу якість освітніх курсових програм за помірною ціною та постійну знижку для випускників на всі підвищення кваліфікації – 15%!
 10. Студентам з України та із закордону допомагаємо з проживанням.

Чекаємо Вас на знайомство з нашим Закладом Освіти щодня з 10:00 до 17:00 (з понеділка по п’ятницю) та в суботу з 11:00 до 14:00.

Ми навчаємо

Курси Партнер Плюс (факультети)

Події

Останні новини Академії

Запрошуємо на VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Доказова реабілітація. Практичні кейси" banner 1944h1256 8

Запрошуємо на VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Доказова реабілітація. Практичні кейси”

Дата проведення: 30 березня 2024 р. Місце проведення: м. Київ, Mercure Congress Сentre (м. Шулявська). Тривалість конференції: з…

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 9

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 10

Академія “Партнер Плюс” отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію…

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам