• Зв'язатися

Факультет Масажу, Остеопатії та Реабілітації Академії «Партнер+»

Заклад освіти з Державною Атестацією № 134 від 19.02.2019 р.

Ліцензія МОН України АЕ № 458640 від 07.07.2014
Державна Акредитація Центру Кваліфікацій (Рішення НАК від 11.07.2024р.)
Ліцензія МОЗ України № 1894 від 23.08.2019
Сертифікат ISO9001

Ми навчаємо фахівців з масажу з присвоєнням Державної кваліфікації “Масажист”, з видачею Державного сертифікату, яких внесено до Державного реєстру кваліфікацій НАК України, та легітимних документів про освіту, які котуються в 132 країнах світу (Гаазька Конвенція, 1961 р.).

Випускні документи від Академії «Партнер+» Апостилюються в МОН України!

Ознайомитись із рівнем Акредитації Академії «Партнер Плюс», а також перевірити інші навчальні салони можна тут:

SPA-майстер   mas 3 47

Факультет Масажу, Остеопатії і Реабілітології Академії «Партнер+»

Наші курси Масажу, остеопатії та Реабілітації

Знижка -15% на курси, що стартують з 1.07 до 31.07.2024р!
Ми маємо власне бомбосховище, обладнане за Державними стандартами, а також генератори!
Показати ще

ми забезпечуємо

Академія "Партнер Плюс" забезпечує

SPA-майстер   79373693 1034529756899756 264487848479031296 o 48

100% відпрацювання практики на моделях-клієнтах (від грамотної діагностики, до виконання техніки масажу, створення результативних програм та призначення ЛФК);

100% забезпечення навчальними матеріалами: електронними посібниками із техніками масажу (для багаторазового тиражування) та відео з майстер-класами технік, які студенти відпрацювали очно на моделях-клієнтах (код доступу від 3 до 6 місяців).

100% забезпечення можливістю безкоштовно освоїти «Медичний курс», який включає Анатомію та Фізіологію людини із отриманням відповідних документів про освіту.

100% працевлаштуванням в масажні салони, SPA-центри, реабілітаційні центри (м. Київ).

100% легітимні випускні документи, які Апостилюються в МОН України та котуються в 132 країнах світу (Гаазька Конвенція, 1961 р.). Також  ми присвоюємо Державну кваліфікацію “Масажист”!

Відео про факультет Масажу, остеопатії та Реабілітації

курси масажу, остеопатії та реабілітології

Професійне навчання в Академії "Партнер Плюс"

Курси масажу у Києві

Секрет справжнього масажиста – це не лише руки, а й знання. Якщо вас захоплює світ масажу і ви мрієте стати справжнім професіоналом, Академія “Партнер Плюс” у Києві готова відкрити перед вами двері в це дивовижне мистецтво.

Курси масажу у Академії “Партнер Плюс” – це ваш шлях до майстерності, яка визнана далеко за межами України. У нас ви можете пройти навчання за різними напрямами: від класичного масажу до спеціалізованих технік, таких як масаж обличчя, дитячого масажу, SPA-майстерності до технік остеопатії.

Наші основні переваги:

 1. Ліцензоване навчання: Ми володіємо Державною Атестацією №134, ліцензією МОН України АЕ №458640 та МОЗ України №1894 від 23.08.2019р.
 2. Міжнародне визнання: Державний Сертифікат із присвоєною  кваліфікацією “Масажист”, Свідоцтво та Міжнародний сертифікат від Академії «Партнер+», визнаний у країнах ЄС, США та Канади. Наші документи Апостилюються в МОН України.
 3. 90% практичного досвіду: Навчання у нас це 90% практики на реальних моделях-клієнтах.
 4. Відеоуроки у подарунок: Кожному студенту ми даруємо відеоуроки масажних технік і технологій (код доступу на 6 місяців).
 5. Сучасна матеріально-технічна база: Наші студенти практикуються на площі у 2000 м² із сучасним обладнанням.
 6. Професійні викладачі: У нас викладають лікарі-масажисти, реабілітологи та медсестри лікувального масажу з багаторічним досвідом роботи.


Ключові напрямки наших курсів
:

 1. Масажист-естетист, Профі-масажист
 2. Масажі обличчя
 3. Фізична реабілітація
 4. Остеопатія
 5. Дитячий масаж
 6. SPA-мастер

… та багато інших!

Поширені запитання:

Для оздоровлення та курсу лікування чи корекції фігури необхідно обов’язково проходити курс масажу, так як відчутний, видимий, пролонгований та стійкий результат відвідувач масажного салону може відмітити лише після 8-10 процедури. Звісно перші ознаки оздоровлення чи зменшення об’ємів і нівелювання целюліту пацієнт бачить уже після 2-3 процедури, але цей ефект швидкозмінний і не має стійкого характеру та потребує продовження виконання комплексної програми масажу. Також важливо курс масажу формувати багатьма техніками, тому відповідно курс буде складатися із 8-10 процедур якнайменше. І наостанок, рекомендуємо отримувати послуги масажу курсом від 10 до 15 процедур для отримання результату, який Вас повністю задовольнить.

TOP-5 неправди про наявність дозвільних документів на проведення освітньої діяльності та легітимності їх випускних документів, яку озвучують різні навчальні центри. Читати тут.

У даній статті Ви отримаєте повну відповідь про саму можливість існування франшизи в освіті та які дозвільні документи повинні мати заклади освіти, щоб навчати за державними освітніми стандартами і видавати легітимні випускні документи, а також, чи можлива юридична передача їх за формою франшизи. Це лікбез, який суттєво розширить Ваші знання в області освіти дорослого населення.

Які документи про освіту мають Міжнародне значення та що їм надає легітимність за кордоном? Як уникнути отримання кольорових папірців замість вагомих випускних документів, які діють за кордоном? Ось питання, на які Ви отримаєте розгорнуту відповідь у даній статті.

На сьогодні чіткого підрахунку кількості видів масажу не існує. Зустрічаються думки експертів із цього приводу, однак усі вони – це більш суб’єктивне міркування, ніж обґрунтовані і доведені факти. Тому ми спробуємо самостійно прокласифікувати існуючі масажі та виділимо наступні види:

 • Класичні техніки масажу
 • Лікувальний масаж
 • Лімфодренуючі техніки
 • Антицелюлітні техніки
 • Інструментальні техніки (використання банок, шкребків, бамбукових палиць тощо)
 • SPA-техніки та релакс-техніки
 • Скульптуруючі техніки
 • Етнічні техніки масажу (іспанський масаж, гавайський масаж тощо)
 • Східні техніки масажу (тайський масаж, аюрведичні техніки тощо)
 • Апаратні техніки масажу (вакуумно-роликова терапія, пресотерапія, LPG-терапія тощо)
 • Остеопатичні техніки масажу (ПІР (постізометрія), КСТ тощо)

Загалом ми виділили 11 видів, що відтворює повний перелік масажів, які можна зустріти як у професійній літературі, так і у виконанні масажистів на різних підприємствах індустрії краси, у SPA та фітнес-центрах, та звісно у масажних салонах.

Вартість процедури масажу залежить від виду масажної техніки та тривалості самої процедури. Традиційно більш низька ціна процедур, які містять виконання класичних масажних технік, вона коливається від 500 до 800 грн за 40-45 хв масажу. Оздоровлюючі масажні техніки тривалістю 80-90 хв вартують від 1000 до 1500 грн. Антицелюлітні мануальні техніки масажу вимагають від масажиста значних зусиль, тому їх вартість досить висока, – близько 1000 грн за 50-60 хв роботи фахівця. Загалом при аналізі вартості процедури масажу потрібно звертати увагу на наступні критерії, а саме: на вид масажної техніки, на тривалість процедури, на рівень кваліфікації фахівця та на клас підприємства, в якому надається послуга. Наведені цифри вартості актуальні для бізнес-класу. Обслуговування на підприємствах VIP-класу обійдеться Вам удвічі дорожче.

Зазвичай тривалість курсу масажу залежить від наявного діагнозу чи стану здоров’я пацієнта. Але в будь-якому випадку курс масажу нараховує від 10 до 15 процедур. Важливо, щоб курс масажу поєднував у собі різні техніки для отримання відмінного пролонгованого і стійкого результату. Так, наприклад, при захворюваннях опорно-рухового апарату (грижах, протрузіях тощо) доцільно поєднувати в один прийом класичні техніки масажу спини чи верхніх і нижніх кінцівок із інструментальними методами: баночним масажем чи скребковою технікою Гуаша тощо. Також варто сам курс масажу формувати із мануальних технік масажу, інструментальних технік та остеопатичного впливу шляхом застосування постізометричної релаксації і кінезіологічного тейпування. А отже зрозуміло, що застосовуючи такий широкий перелік масажних технік фахівець має проводити не менше 10-ти процедур. Тож завжди розраховуйте, що ефективний курс при будь-якій проблемі, патології чи захворюваннях має тривати від 3 тижнів до 2-х місяців по 2-3 відвідувачі на тиждень.

Вартість курсів масажу коливається від 4-рьох до 12-ти тисяч гривень залежно від освітньої програми. Профкурси, де отримують слухачі базові знання із анатомії та фізіології людини, вивчають класичні техніки масажу дорослих та дітей, освоюють лімфодренуючий та антицелюлітний масажі, зазвичай вартують від 5 до 7 тисяч гривень. Комплексні курсові програми, які містять вивчення класичних, оздоровлюючих, лімфодренуючих, антицелюлітних технік масажу, а також виконання остеопатичних методів, можуть коштувати від 8 до 12 тисяч гривень. У будь-якому випадку, аналізуючи вартість курсів, звертайте увагу не лише на вартість, а й на наповненість освітньої програми масажними техніками, на надання безкоштовно відеоуроків додатково до аудиторних занять, що дозволить закріпити знання, та на можливість відпрацьовувати всю практику на моделях-клієнтах (від діагностики до виконання техніки масажу), а не один на одному, що веде до втрати часу практичного навчання. Оптимальна вартість курсів із розширеною програмою та грамотно побудованою методикою освітнього процесу становить 8-10 тисяч грн усередньому.

Наша академія пропонує ліцензоване навчання, 90% практики на моделях-клієнтах, працевлаштування.

У нас викладають лікарі-масажисти, реабілітологи та медсестри лікувального масажу з багаторічним досвідом роботи та великим педагогічним досвідом.

Тривалість залежить від обраного курсу. Звертайтеся до нас для уточнення.

Ми гарантуємо, що навчання в Академії “Партнер Плюс” стане вашим першим кроком до успішної кар’єри у світі косметології!

Акції для Вас

Знижки та пропозиції

Знижка на очні (стаціонарні) курси! zobrazhennja viber 2024 02 27 15 24 26 301 32

Знижка на очні (стаціонарні) курси!

Знижка -15% на всі курси в липні!

*Пропозиція діє на групи з 01.07.2024р. до 31.07.2024р.
*Деталі у менеджерів Академії!

Знижки на заочні (online/offline) та дистанційні курси! dsc 2722 33

Знижки на заочні (online/offline) та дистанційні курси!

-25% на дистанційне навчання!
-15% на заочні курси (online/offline)!

* Пропозиція діє з 01.07.2024р. до 30.07.2024р.

*Деталі у менеджерів Академії!
Телефонуйте вже зараз!!!

Наші успіхи та досягнення

Досягнення "Партнер Плюс"

SPA-майстер   ambasador monu 49

Амбассадор МОН України з реформування професійно-технічної освіти.

SPA-майстер   img 8236 scaled 50

Засновник і виконавець Благодійного проєкту «Нашим воїнам багатовекторна реабілітація» (безкоштовна реабілітація військових).

SPA-майстер   viber 2021 08 03 15 31 26 796 51

Засновник і організатор Міжнародного чемпіонату з масажу, остеопатії та естетики тіла у рамках Міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM Ukraine

SPA-майстер   79373693 1034529756899756 264487848479031296 n 52

Багаторазовий призер Національного бізнес-рейтингу.

SPA-майстер   242044603 1516140152072045 1008768885347609000 n 53

Засновник і організатор науково-практичних конференцій для масажистів, реабілітологів, остеопатів

SPA-майстер   prakticheskoe posobie 54

Розробник і видавець навчальної літератури для підготовки масажистів та реабілітологів.

Фахівці "Партнер Плюс"

Викладачі Масажу Київ

Чернова Юліана Юріївна

керівник Школи масажу і остеопатії, масажист, остеопат, реабілітолог, спеціаліст ЛФК

Тетянюк Тетяна Дмитрівна

масажист-універсал, інструктор ЛФК

Мозгова Оксана Володимирівна

методист-викладач, масажист, реабілітолог, остеопат, SPA-майстер

Соболенко Наталія Юріївна

методист-викладач, масажист, реабілітолог, спеціаліст дитячого масажу

Коліуш Анастасія Анатоліївна

масажист-універсал, реабілітолог

Булах Оксана Валеріївна

реабілітолог, спеціаліст ЛФК, профі-масажист

Короленко Яніна Олександрівна

реабілітолог, кінезіотерапевт

Лисак Марина Ігорівна

медсестра лікувального масажу, реабілітолог

Сацюк Марина Леонідівна

профі-масажист, реабілітолог

Показати ще

Додатково функціонує Відео Академія «Партнер Плюс»

Заочне та дистанційне навчання масажу, остеопатії та реабілітації

SPA-майстер   lomi 3 scaled 55

Освоєння професії масажиста з присвоєнням Державної кваліфікації "Масажист" та отриманням документів про освіту, які котуються в Україні та за кордоном (ЄС, Канада, США). Наші документи Апостилюються в МОН України.

SPA-майстер   img 8874 scaled 56

Підтвердження кваліфікації Масажиста із отриманням Державного сертифікату з присвоєною кваліфікацією, який внесено до Державного реєстру НАК України від Академії з Державною Акредитацією від 11.07.2024р.

SPA-майстер   ost 2 scaled 57

Підвищення кваліфікації в сфері масажу (понад 50 курсових програм) з отриманням випускних документів від Академії з Державною Атестацією № 134, які Апостилюються в МОНУ і діють в 132 країнах світу (Гаазька Конвенція, 1961р.).

Ціна на курси масажу та остеопатії, реабілітації Київ

Вартість курсів масажу, остеопатії та реабілітації

Знижка -15% на курси, що стартують з 1.07 до 31.07.2024р!
Ми маємо власне бомбосховище, обладнане за Державними стандартами, а також генератори!

Тестування

Оцініть свої знання

Події "Партнер Плюс"

Останні новини Академії

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси» konf 44

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси»

30 березня 2024 року Академія «Партнер Плюс» успішно провела VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Доказова реабілітація. Практичні кейси». На…

VIII Науково-практична конференція з масажу, реабілітації та остеопатії 242044603 1516140152072045 1008768885347609000 n 45

VIII Науково-практична конференція з масажу, реабілітації та остеопатії

12 вересня 2021 року Академія “Партнер Плюс” провела VIII Науково-практичну конференцію з масажу, реабілітації та остеопатії. Ця важлива…

Публікація навчального посібника, схваленого МОН України!!! prakticheskoe posobie 46

Публікація навчального посібника, схваленого МОН України!!!

Викладацький склад Академії “Партнер Плюс” створив і опублікував навчальний посібник для підготовки косметологів, манікюрників, масажистів, який був схвалений…

Наші Випускники - Наша Гордість

Фотографії Випускників

80 відгуків для Курси масажу та остеопатії

 1. Олексій

  Чудовий навчальний заклад і чудові викладачі, які добре знають свою справу. Велике вам спасибі, я задоволений усім. Ви найкращі!

 2. Анна

  Пройшла курс навчання масажу обличчя Кобідо. Хочу подякувати за комфортну організацію навчального процесу. Було відчуття що мене навчали індивідуально(викладач приділяла усім достатньо часу, щоб нам пряснити). І навіть мені, людині, що вперше прийшла на подібне навчання, стало все зрозуміло! З‘явилося бажання навчатися у вас іще! Дякую!

 3. Наталія

  В 2016 році я закінчила в Партнері курс масажист універсал, курсом задоволена,ці знання допомогли мені відкрити свою справу))) В 2023 році потрапила як модель на масаж обличчя, викладачі професіонали своєї справи, все чистеньке, порядок, атмосфера прекрасна. Хто хоче мати гарну базу знань, приходьте в Партнер Плюс, рекомендую!!!! 👍

 4. Любов

  Закінчила цей курс і дуже вдячна за наданні професійні знання і навички викладачам від Бога Юліані Юріївні, Наталії Юріївні, Оксані Володимирівні, Тетяні Дмітріївні. Я на собі відчула їх золоті руки і добрый результат. Особливим даром володіє Юліана Юріївна.Вона допомогла навіть на енергетичному рівні вирішити проблему з ніжкою моєму маленькому онукові. Гарні результати реабілітації отримують люди різного віку і воїни ЗСУ. Дякую за людяність, безкорисливість і щире серце. Це найкраща професійна школа в Україні.

 5. Оля

  Дякую! В курсі масажу обличчя мені сподобалося що надається модель для відпрацювання. Це цікаво і корисно!) Викладачі уважні, хороші матеріали для роботи.

 6. Олена

  Для себе відкрила нові можливості разом з Партнер Плюс. Команда професіоналів. Дуже задоволена курсом. Особливе хочу виділити Валерію за її вміння влюбити в процес, подати цікаво нову інформації і відкрити віконце для майбутніх можливостей разом з Партнер Плюс.

 7. Марина

  Хочу поділитися своїми враженнями про навчання в академії, це було дуже цікаво і пізнавально.Отримала дуже гарні результати, викладачі дійсно професійно і дуже цікаво викладають весь матеріал. Пізніше ще закінчила курси по масажу обличчя, й надалі хочу ще піти на курс по дитячому масажу. Наразі працюю з задоволенням масажистом, є постійні клієнти, які дуже задоволені роботою. Дуже дякую викладачам , 100% віддача, успіхів вам !

 8. Вікторія

  Я навчаюся на курсі “Профі масажист”. Дуже вдячна за розширену інформацію та практику, яка дає можливість після закінчення курсу відразу працювати з клієнтами. Велика вдячність викладачу Наталії Юріївні

 9. Анна

  Дякую вкадемії Partner + за професійне і якісне навчання. Велика перевага у тому, що дійсно начаєшся практично. Багато розʼяснень і пояснень. Найкращі викладачі, фахівці своєї справи. Дуже задоволена навчанням і досвідом, який у вас отримала. Ви найкращі.🌟🌟🌟🌟🌟

 10. Юлія

  Проходила курс масажу обличчя. Залишилися тільки гарні враження. Чудові викладачі гарно подають матеріал. Якщо щось не зрозуміла то індивідуально пояснюють) це вже другий курс, який я проходжу в Партнер +. Раніше вивчала масаж спини. Ні про що не шкодую)) Також приємно, що є знижки для на слідуючі курси. Певне повернуся ще не раз)) дякую.

 11. Юлія

  Чудовий заклад. Потрапила в групу до Оксани Володимирівни і не пожаліла. Це людина яка любить свою справу. Дуже боялася, що в мене не виходитиме але помилилася. Оксана Володимирівна знає як пояснити так, щоб ти все зрозуміла і все вийшло. Не жалію, що обрала саме Партнер плюс, точно буду купувати ще якийсь курс.

 12. Ирина Демко

  Хочу оставить отзыв и благодарность всей команде Партнер Плюс! Живу в Херсоне, долго искала курсы массажистов. В итоге выбрала Партнер Плюс и не пожалела. Училась заочно, что очень удобно. Мне прислали методическую литературу, карты всех видов массажа, доступ к видеоурокам и библиотеке (это книги в электронном виде, которые можно распечатать для себя и использовать в будущем). После домашнего курса обучения, я поехала на 10 дней в Киев на практические занятия. Массаж мы делали не друг другу, а обычным людям. Это здорово, потому что очень ответственно к этому подходишь и получаешь объективную обратную связь. Большое спасибо преподавателям Наталье Юрьевне и Юлии Юрьевне. Настоящие профессионалы, которые любят свою работу и стараются всему научить своих студентов. Если хотите стать по-настоящему профессиональным массажистом, то приходите в Партнер Плюс и не пожалеете! Спасибо также менеджерам, которые создают все условия для отличного обучения. Большое спасибо всей команде Партнер Плюс! Вы лучшие!

 13. Инна

  Очень благодарна большому дружному коллективу профессионалов Партнер Плюс!! Прохожу блок Анатомические поезда , очень познавательно и содержательно! Юлиана Юрьевна супер профи своего дела! Чудесная подача материала и постановка руки. Спасибо Вам огромное он за Ваш труд!!!

 14. Лена

  Пройшла курс навчання естетика в масажі, також постізометричну релаксація. Зараз навчаюсь на косметолога-естетиста лиця та тіла. Дуже вдячна професійним викладачам, майстрам своєї справи.доступно подається інформація, допомога та корекція в практиці. Хто бажає освоїти нову професію ,всім рекомендую. ,,Партнер плюс,, бажаю успіху та більше студентів. Дякую 🙏

 15. Карина

  Пройшла курс « профі майстер дитячого масажу» неймовірно задоволена результатом, організацією процесу, викладанням і головне викладачем! Дякую, Олександра Володимирівна)

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам