• Зв'язатися

Факультет косметології і естетичної медицини Академії «Партнер+»

Заклад освіти з Державною Атестацією № 134 від 19.02.2019 р.

Ліцензія МОН України АЕ № 458640 від 07.07.2014
Державна Акредитація Центру Кваліфікацій (Рішення НАК № 7 від 21.11.2023 р.)
Сертифікат ISO9001

Ми готуємо спеціалістів з косметології з видачею Диплома Державного зразка (Держ. Свідоцтва), Міжнародного Сертифікату та Державного Сертифіката із присвоєною кваліфікацією, який внесено до Державного реєстру НАК України 

Наші документи Апостилюються в МОН України та діють в 132 країнах світу (Гаазька угода, 1961 р.)

Перевірити наявність Державної Атестації та Ліцензії МОН в Академії «Партнер Плюс» та інших навчальних центрів

Інтим-депіляція (віск) img 9147 1 48

Факультет косметології і естетичної медицини

Наші Курси косметології і естетичної медицини

Знижки від -15% до -25% на курси, що стартують з 1.06 до 30.06.2024р!
Ми маємо власне бомбосховище, обладнане за Державними стандартами, а також генератори!
Показати ще

ми забезпечуємо

Академія "Партнер Плюс" забезпечує

Інтим-депіляція (віск) 79373693 1034529756899756 264487848479031296 o 49

100% навчальними матеріалами:

 • відеоматеріалами (додатково до очного курсу надаються відеоуроки (код доступу
  зберігається від 3 до 6 місяців);
 • навчальними посібниками в електронному вигляді (для багаторазового тиражування);

100% моделями-клієнтами для відпрацювання практики, яка складає від 70% до 90% навчального часу (в залежності від обраного курсу);

100% витратними матеріалами, косметичними засобами, одноразовими аксесуарами, апаратами і приборами;

100% працевлаштування на підприємствах індустрії краси м. Києва через базу роботодавців, яку надає Академія.

Відео про Курси косметології і естетичної медицини

курси косметології Київ та естетичної медицини

Професійне навчання в Академії "Партнер Плюс"

Курси косметології у Києві

Академія “Партнер Плюс” у Києві пропонує вам широкий спектр курсів косметології. Чи то курси косметолога, спеціалізоване навчання або курси косметологів для досвідчених спеціалістів – у нас є все!

Чому наші курси косметології у Києві унікальні?

 1. Ліцензоване навчання: Ми пишаємося нашою Державною Атестацією №134 від 19.02.2019, безстроковими ліцензіями МОН України АЕ №458640 від  07.07.2014 та МОЗ України №09/1508-М від 15.08.2019, а також Державною Акредитацією Центру Кваліфікацій №1 – №11 від 21.11.2023р., які підтверджують високий стандарт нашого навчання.
 2. Міжнародне визнання: Після завершення курсів ви отримаєте диплом державного зразка (держ. свідоцтва), або ж свідоцтва про проходження курсової програми та міжнародний сертифікат, який котується в 132 країнах світу (Гаазька угода, 1961р.), а також Державний Сертифікат із присвоєною кваліфікацією, який внесено до Державного реєстру кваліфікацій НАК України (після проходження атестації). Наші документи про освіту Апостилюються в МОН України!
 3. Практичний досвід: 80% нашого навчального часу – це реальна практика на моделях-клієнтах. Ви зможете одразу ж застосовувати свої знання на практиці!
 4. Інновації: Сучасна матеріально-технічна база площею 2000 м² з передовим обладнанням для косметології.
 5. Викладацький склад: Досвідчені спеціалісти та викладачі з багатим практичним досвідом готові передати свої знання.

Основні напрямки наших курсів:

 • Професія: косметолог
 • Мануальна косметологія обличчя та тіла
 • Апаратна косметологія обличчя та тіла
 • Інноваційні методи косметології
 • Навчання з ін’єкційних методик: мезотерапія, біоревіталізація, ліполітики, ін’єкції нейротоксину, плазмоліфтинг, контурна пластика
 • Лазерні технології

… та багато інших програм!

У подарунок до очного навчання – ексклюзивні відеоуроки з косметології, а також безкоштовний медичний курс для поглиблення ваших знань у галузі анатомії та фізіології людини, а також надання першої медичної допомоги.

Поширені запитання:

Навчання на косметолога коштує від 5-ти до 30-ти тисяч гривень. Вартість залежить від обраної програми , тривалості навчання, рівня матеріально-технічної бази, наявності Ліцензії МОН України та класу підприємства, яке надає освітні послуги. Традиційно вартість курсів вища у столиці та на даний момент виросла в Центральних та Західних регіонах України, куди перемістилося багато громадян у зв’язку із військовими діями.

Оптимальна вартість за базові курси косметолога, які містять вивчення мануальних, апаратних та інноваційних технологій, не має перевищувати 15 тисяч грн. Освітні програми, які доповнені вивченням ін’єкційних методик, виростають у вартості до 30 тисяч грн. Звісно на ринку існують програми, які вартують і понад 40 тисяч (із ін’єкційними методами), але в такому разі споживач просто оплачує надціну та наприбутки організаціям, які пропонують необґрунтовано дороговартісні освітні послуги.

Тож критично аналізуйте освітні пропозиції та робіть умовиводи, які дозволяють раціонально використовувати власні кошти на здобуття освіти косметика.

TOP-5 неправди про наявність дозвільних документів на проведення освітньої діяльності та легітимності їх випускних документів, яку озвучують різні навчальні центри. Читати тут.

У даній статті Ви отримаєте повну відповідь про саму можливість існування франшизи в освіті та які дозвільні документи повинні мати заклади освіти, щоб навчати за державними освітніми стандартами і видавати легітимні випускні документи, а також, чи можлива юридична передача їх за формою франшизи. Це лікбез, який суттєво розширить Ваші знання в області освіти дорослого населення.

Які документи про освіту мають Міжнародне значення та що їм надає легітимність за кордоном? Як уникнути отримання кольорових папірців замість вагомих випускних документів, які діють за кордоном? Ось питання, на які Ви отримаєте розгорнуту відповідь у даній статті.

Косметологом може бути фахівець, який пройшов курсову підготовку на базі Закладу освіти, який має Ліцензію МОНУ на підготовку косметиків. Також у разі, якщо Ви освоїли косметичні технології самостійно, переймаючи досвід у майстра чи по відеоурокам, то маєте можливість підтвердити свою кваліфікацію на базі Центрів кваліфікації, які мають відповідну Державну сертифікацію. І перший, і другий варіант легітимний та дає випускникам змогу успішно реалізовуватись на професійному полі.

Щоб стати косметологом та успішно реалізуватися у новій професії, необхідно пройти навчання по одному із перерахованих варіантів:

 1. Отримати кваліфікацію косметика, пройшовши курсове навчання за Державною програмою на базі Закладу професійної (професійно-технічної) освіти, який має відповідну Ліцензію МОН України та Державну Атестацію із можливістю видавати Свідоцтво Державного зразка.
 2. Закінчити короткотривалі курси на базі Навчальних центрів підприємств індустрії краси, які мають відповідну Ліцензію МОН на підготовку косметиків.
 3. Освоїти косметичні технології самостійно (інформальна освіта) чи переймаючи досвід майстра з наступним підтвердженням кваліфікації на базі Центру кваліфікації, який має Державний сертифікат і відповідно уповноважений атестувати та присвоювати кваліфікацію косметика.

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер +» може запропонувати Вам усі три варіанти отримати освіту косметика!
Тож вибирайте своє бажане навчання та проходьте якісні курсові програми!

Щоб стати косметологом, необхідно освоїти освітню програму за професією 51.41. Косметик або ж пройти короткотривалі курси за програмою, яка включає в себе вивчення та застосування на практиці мануальних, апаратних та інноваційних косметичних технологій. Дані освітні та курсові програми реалізовуються в Закладах професійної (професійно-технічної) освіти та навчальних центрах, які мають відповідну Ліцензію МОНУ на підготовку косметиків. Також Ви можете отримати необхідні знання неінформальною чи інформальною освітою, тобто сформувати знання та уміння шляхом самостійного навчання засобами дистанційної освіти, вивчення досвіду майстрів, стажування в умовах салону і т.д., та потім в обов’язковому порядку підтвердити свою кваліфікацію в Центрі кваліфікації, який має Державний Сертифікат на атестацію фахівців та присвоєння їм кваліфікації Косметика!

Тож обирайте свій варіант та отримуйте освіту косметика зручним для Вас способом на базі Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс».

Щоб стати косметиком без медичної освіти, необхідно пройти курсові програми по освоєнню мануальних, апаратних та інноваційних косметичних методів. Зазвичай такі курси проводять і заклади освіти, і навчальні центри підприємств індустрії краси, але обов’язково потрібно звернути увагу на наявність Ліцензії МОН України на підготовку косметиків, що робить випускні документи легітимними. Фахівцям, які не мають медичної освіти, важливо також володіти знаннями та вміннями не лише по догляду за обличчям, а й мати навички роботи із тілом, так як дані знання розширюють можливості спеціаліста та задовольняють вимоги роботодавця щодо рівня кваліфікації косметика. Тож освоюйте комплексні програми на базі Закладу Освіти «Партнер Плюс» із Державною Атестацією №134 та Ліцензією МОНУ і вибудовуйте успішну професійну траєкторію!

Для виконання функціональних обов’язків косметолога фахівцю необхідно освоїти курсову програму із прикладної косметології (мануальної, апаратної та інноваційної) чи пройти навчання із отриманням кваліфікації косметика.

Дані навчальні програми входять до портфелю освітніх послуг Закладів Освіти, які мають Ліцензію МОН України на підготовку косметиків.

Також бажано, щоб навчальний заклад був проатестований Державою і відповідно мав змогу видавати Свідоцтво Державного зразка. Однак і наявності однієї Ліцензії МОН України на навчання косметика достатньо для отримання легітимних документів, які котуються в Україні.

Наша академія пропонує ліцензоване навчання з міжнародним визнанням, 80% практики на моделях, якісне обладнання, працевлаштування.

Так, ми пропонуємо курси як для початківців, так і для досвідчених спеціалістів у різних напрямках косметології.

Тривалість навчання залежить від обраного курсу. Звертайтеся до нас для уточнення.

Вартість залежить від обраного напрямку. Рекомендуємо зв’язатися з нами для уточнення.

Наші програми передбачають 80% практики, тому після навчання Ви одразу зможете працевлаштуватися та працювати.

Так, наші дипломи котуються у країнах ЄС, США та Канади завдяки Апостилюванню документів про освіту у МОН України.

Ми гарантуємо, що навчання в Академії “Партнер Плюс” стане вашим першим кроком до успішної кар’єри у світі косметології!

Акції для Вас

Знижки та пропозиції

Знижка на очні (стаціонарні) курси! zobrazhennja viber 2024 02 27 15 24 26 301 34

Знижка на очні (стаціонарні) курси!

Знижка -15% на базові курси у червні!
Знижка -25% на курси підвищення кваліфікації!

*Пропозиція діє на групи з 01.06.2024р. до 30.06.2024р.
*Деталі у менеджерів Академії!

Знижки на заочні та дистанційні курси!* dsc 2722 35

Знижки на заочні та дистанційні курси!*

-25% на дистанційне навчання!
-15% на заочні курси!

* Пропозиція діє з 21.05.2024р. до 31.08.2024р.

*Деталі у менеджерів Академії!
Телефонуйте вже зараз!!!

Наші успіхи та досягнення

Досягнення "Партнер Плюс"

Інтим-депіляція (віск) ambasador monu 50

Амбасадор МОН України по розвитку напрямку косметології і реформування професійно-технічної освіти.

Інтим-депіляція (віск) 331862056 3563236023957823 6528018182047453164 n 51

Розробник Освітнього і Професійного стандарту по професії «Косметик», затвердженого МОН України в внесеного в Реєстр професій НАК України.

Інтим-депіляція (віск) 242267384 1522435291442531 7377305298098549719 n 52

Засновник і організатор Міжнародного чемпіонату по косметологІї «The Best Beauty Professional» в рамках ХХ Міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM Ukraine.

Інтим-депіляція (віск) prakticheskoe posobie 53

Розробник та видавець навчальної літератури, одобреної МОН України, для підготовки косметологів в Державних і приватних навчальних закладах

Інтим-депіляція (віск) 54798406 834585936894140 1698358733173686272 n 54

Засновник і організатор науково-практичних конференцій для косметологів і спеціалістів естетичної медицини.

Інтим-депіляція (віск) 79373693 1034529756899756 264487848479031296 n 55

4-кратний призер Національного бізнес-рейтингу.

Фахівці "Партнер Плюс"

Викладачі косметології і естетичної медицини

Шамайло Катерина Павлівна

керівник Школи косметології і естетичної медицини Академії "Партнер +", дерматолог, косметолог, спеціаліст естетичної медицини

Жиленкова Катерина Ігорівна

методист-викладач, дерматолог, косметолог, спеціаліст ін"єкційних методик

Амосова Юлія Олегівна

методист-викладач, косметолог, візажист

Мельничук Наталія Валеріївна

лікар, косметолог, спеціаліст ін"єкційних методик, трихолог

Акіндінова Іола Валеріївна

лікар-косметолог, мезотерапевт

Москаленко Анастасія Олександрівна

лікар-косметолог, спеціаліст естетичної медицини

Переверзєва Неллі Георгіївна

косметолог, естетист по тілу, майстер татуажу

Желєзко Віталія Вікторівна

косметолог, естетист по тілу

Показати ще

Додатково функціонує Відео Академія «Партнер Плюс»

Заочне та дистанційне навчання косметології і естетичної медицини

Інтим-депіляція (віск) zaochne i distancijne 1 56

Пройдіть курсове навчання за програмами з косметології з отриманням документів від Академії з Державною атестацією № 134 від 19.02.2019, які котуються в 132 країнах світу! Наші документи Апостилюються в МОН України.

Інтим-депіляція (віск) zaochne i distancijne 2 11 1 57

Підтверджуйте кваліфікацію "Косметик вищого класу" в Центрі Кваліфікацій з Державною Акредитацією №1 - №11 від 21.11.2023р. та отримуйте Державний Сертифікат

Інтим-депіляція (віск) neod laz scaled 58

Підвищуйте кваліфікацію в галузі косметології: мануальна і апаратна косметологія; інноваційні косметологічні технології (більше 40 програм), з отриманням випускних документів від Академії з Державної Атестації №134.

Ціна на курси косметології і естетичної медицини Київ

Вартість курсів косметології і естетичної медицини

Знижки від -15% до -25% на курси, що стартують з 1.06 до 30.06.2024р!
Ми маємо власне бомбосховище, обладнане за Державними стандартами, а також генератори!

Події "Партнер Плюс"

Останні новини Академії

ІІ Міжнародний чемпіонат з косметології  “The best beauty professional” у рамках XXII Міжнародної виставки індустрії краси «Intercharm Ukrainе 2024» chempionat 45

ІІ Міжнародний чемпіонат з косметології  “The best beauty professional” у рамках XXII Міжнародної виставки індустрії краси «Intercharm Ukrainе 2024»

Положення Дата проведення: 18.09.2024 Тривалість заходу: з 11:00 до 14:00. Реєстрація до глядацької зали: з 09:00 до 11:00.…

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 46

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 47

Академія “Партнер Плюс” отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію…

Наші Випускники - Наша Гордість

Фотографії Випускників

43 відгуки для Курси косметології та естетичної медицини

 1. Алена

  Очень хорошая школа, с хорошим и трепетным отношением к каждому ученику! Базу знаний которые мы получили, не сможем получить нигде! За это отдельное спасибо! Преподаватели это отдельная любовь! Каждый преподаватель, выкладывался на все 100%! За отработку на моделях спасибо, так и правда информация и техники усваиваются еще лучше!

 2. Катерина

  Преподаватели, каждый, дал огромную базу знаний, для подальше работы в сфере косметологии. Буду обращаться и дальше, проходить курсу и повышать свою квалификацию, я очень довольна. Курс собрал очень хороших девочек, за это отдельно благодарная.

 3. Карина

  Вчера закончила 2-х недельный курс по косметологии. Все очень понравилось, преподователи щепетильные, помогают во всем и объясняют доходчиво. Отдельная благодарность Олесе Сергеевне-лучший преподователь.Приеду обязательно на аппаратную косметологию.Сейчас мало таких школ, которые действительно вкладывают полную силу в студента.

 4. Людмила

  Уже не первый раз прихожу на пилинги в качестве модели! Как всегда осталась довольна! Огромное спасибо за такую возможность посещать данную процедуру в уютной атмосфере с профессионалами своего дела! С удовольствием приду ещё!

 5. Людмила

  Пройшла курси косметології обличчя в Партнер Плюс. Отримала багаж теоретичних знань і практичних навичок на найвищому рівні, які повністю дозволяють мені працювати в Європі.Визначилась з навчанням у Вашій академії на інших курсах.Дякую керівництву і всім викладачам за такий професіоналізм!Це найкращий учбовий центр!!! Рекомендую всім,спробуйте і не пошкодуєте!!!Зповагою Людмила.

 6. Юлия

  Проходила курсы косметологии лица и тела. Очень понравилась школа, методы преподавания и материалы,- все на высшем уровне. Школа предоставляет возможности отработать весь материал на практике с моделями, -уже чувствую себя косметологом высшего уровня,- спасибо всей команде ❤

 7. Евгения

  Отличная школа, профессиональные педагоги, уютная атмосфера, рекомендую!

 8. София Князева

  Сейчас прохожу курсы все очень нравится, много практики и это очень здорово, все преподаватели хотят донести информацию. Рассказывают о своей практике работы. Спасибо)

 9. Оксана

  Хочу висловити подяку «Партнер +» і особливо викладачам по курсу «Косметологія» ,за прекрасне відношення до студентів ,за знання чудові,дуже багато інформації ,практика це просто ,дуже багато ,представляють працювати з різними пацієнтами,графік навчань зручний.планую проходити далі навчання ,тому що пояснюють та показують все вищому рівніДякую!

 10. София Князева

  Сейчас прохожу курсы все очень нравится, много практики и это очень здорово, все преподаватели хотят донести информацию. Рассказывают о своей практике работы. Спасибо)

 11. Кристина

  Хочу поблагодарить Партнер Плюс за такую замечательную возможность получить процедуру от опытного мастера за смешные деньги)) В салоне эта процедура стоила бы раз в 10 дороже)

 12. Александра

  Хочу сказать огромное спасибо! Очень интересное обучение, много практики и замечательные преподаватели профессионалы! P.S.: Лейла и Марианна это любовь❤️💖💖

 13. Эльзара

  Проходила курс косметологии лица и тела в учебном центре Партнер Плюс.осталась очень довольна!!!хочу поглагодарить преподавателей за грамотность и профессионализм.хорошая материально-техническая база,достаточно расходных материалов и моделей-практика100%!!!Рекомендую всем!вернусь на повышение квалификации обязательно!

 14. Татьяна Терещенко

  Спасибо компании Партнер Плюс. Ваши выпускники уже работают в нашей клинике.Полученные знания дали возможность девочкам Ирине и Татьяне сразу приступить к работе. Все наши пациенты довольны результатами ваших выпускниц.

 15. Анна Бреус

  Спасибо “Partner +” за новую профессию! Спасибо за высококвалифицированных преподавателей!Спасибо, за материальную базу и во время организованную отработку практики(очень много практики!!!) И самое главное:изучая с Вами теоритичесские занятия, в особенности тему “Ендокринная система” вовремя распознала у своего 7 летнего ребенка заболевание щитовидной желези(зашкаливающая норма гормона ТТГ).Боюсь представить последтвия если бы упустила этот момент… Так что девочки, будте внимательны на лекциях и обучайтесь с удовольствием! Берегите себя и близких! А я со временем прийду обязательно на повышение квалификации!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам