• Зв'язатися

Факультет косметології і естетичної медицини Академії «Партнер+»

Заклад освіти з Державною Атестацією № 134 від 19.02.2019 р.

Ліцензія МОН України АЕ № 458640 від 07.07.2014
Державна Акредитація Центру Кваліфікацій (Рішення НАК № 7 від 21.11.2023 р.)
Сертифікат ISO9001

Ми готуємо спеціалістів з косметології з видачею Диплома Державного зразка (Держ. Свідоцтва), Міжнародного Сертифікату та Державного Сертифіката із присвоєною кваліфікацією, який внесено до Державного реєстру НАК України 

Наші документи Апостилюються в МОН України та діють в 132 країнах світу (Гаазька угода, 1961 р.)

Перевірити наявність Державної Атестації та Ліцензії МОН в Академії «Партнер Плюс» та інших навчальних центрів

Аппаратная косметология лица img 9147 1 48

Факультет косметології і естетичної медицини

Наші Курси косметології і естетичної медицини

Знижки від -15% до -25% на курси, що стартують з 1.06 до 30.06.2024р!
Ми маємо власне бомбосховище, обладнане за Державними стандартами, а також генератори!
Показати ще

ми забезпечуємо

Академія "Партнер Плюс" забезпечує

Аппаратная косметология лица 79373693 1034529756899756 264487848479031296 o 49

100% навчальними матеріалами:

 • відеоматеріалами (додатково до очного курсу надаються відеоуроки (код доступу
  зберігається від 3 до 6 місяців);
 • навчальними посібниками в електронному вигляді (для багаторазового тиражування);

100% моделями-клієнтами для відпрацювання практики, яка складає від 70% до 90% навчального часу (в залежності від обраного курсу);

100% витратними матеріалами, косметичними засобами, одноразовими аксесуарами, апаратами і приборами;

100% працевлаштування на підприємствах індустрії краси м. Києва через базу роботодавців, яку надає Академія.

Відео про Курси косметології і естетичної медицини

курси косметології Київ та естетичної медицини

Професійне навчання в Академії "Партнер Плюс"

Курси косметології у Києві

Академія “Партнер Плюс” у Києві пропонує вам широкий спектр курсів косметології. Чи то курси косметолога, спеціалізоване навчання або курси косметологів для досвідчених спеціалістів – у нас є все!

Чому наші курси косметології у Києві унікальні?

 1. Ліцензоване навчання: Ми пишаємося нашою Державною Атестацією №134 від 19.02.2019, безстроковими ліцензіями МОН України АЕ №458640 від  07.07.2014 та МОЗ України №09/1508-М від 15.08.2019, а також Державною Акредитацією Центру Кваліфікацій №1 – №11 від 21.11.2023р., які підтверджують високий стандарт нашого навчання.
 2. Міжнародне визнання: Після завершення курсів ви отримаєте диплом державного зразка (держ. свідоцтва), або ж свідоцтва про проходження курсової програми та міжнародний сертифікат, який котується в 132 країнах світу (Гаазька угода, 1961р.), а також Державний Сертифікат із присвоєною кваліфікацією, який внесено до Державного реєстру кваліфікацій НАК України (після проходження атестації). Наші документи про освіту Апостилюються в МОН України!
 3. Практичний досвід: 80% нашого навчального часу – це реальна практика на моделях-клієнтах. Ви зможете одразу ж застосовувати свої знання на практиці!
 4. Інновації: Сучасна матеріально-технічна база площею 2000 м² з передовим обладнанням для косметології.
 5. Викладацький склад: Досвідчені спеціалісти та викладачі з багатим практичним досвідом готові передати свої знання.

Основні напрямки наших курсів:

 • Професія: косметолог
 • Мануальна косметологія обличчя та тіла
 • Апаратна косметологія обличчя та тіла
 • Інноваційні методи косметології
 • Навчання з ін’єкційних методик: мезотерапія, біоревіталізація, ліполітики, ін’єкції нейротоксину, плазмоліфтинг, контурна пластика
 • Лазерні технології

… та багато інших програм!

У подарунок до очного навчання – ексклюзивні відеоуроки з косметології, а також безкоштовний медичний курс для поглиблення ваших знань у галузі анатомії та фізіології людини, а також надання першої медичної допомоги.

Поширені запитання:

Навчання на косметолога коштує від 5-ти до 30-ти тисяч гривень. Вартість залежить від обраної програми , тривалості навчання, рівня матеріально-технічної бази, наявності Ліцензії МОН України та класу підприємства, яке надає освітні послуги. Традиційно вартість курсів вища у столиці та на даний момент виросла в Центральних та Західних регіонах України, куди перемістилося багато громадян у зв’язку із військовими діями.

Оптимальна вартість за базові курси косметолога, які містять вивчення мануальних, апаратних та інноваційних технологій, не має перевищувати 15 тисяч грн. Освітні програми, які доповнені вивченням ін’єкційних методик, виростають у вартості до 30 тисяч грн. Звісно на ринку існують програми, які вартують і понад 40 тисяч (із ін’єкційними методами), але в такому разі споживач просто оплачує надціну та наприбутки організаціям, які пропонують необґрунтовано дороговартісні освітні послуги.

Тож критично аналізуйте освітні пропозиції та робіть умовиводи, які дозволяють раціонально використовувати власні кошти на здобуття освіти косметика.

TOP-5 неправди про наявність дозвільних документів на проведення освітньої діяльності та легітимності їх випускних документів, яку озвучують різні навчальні центри. Читати тут.

У даній статті Ви отримаєте повну відповідь про саму можливість існування франшизи в освіті та які дозвільні документи повинні мати заклади освіти, щоб навчати за державними освітніми стандартами і видавати легітимні випускні документи, а також, чи можлива юридична передача їх за формою франшизи. Це лікбез, який суттєво розширить Ваші знання в області освіти дорослого населення.

Які документи про освіту мають Міжнародне значення та що їм надає легітимність за кордоном? Як уникнути отримання кольорових папірців замість вагомих випускних документів, які діють за кордоном? Ось питання, на які Ви отримаєте розгорнуту відповідь у даній статті.

Косметологом може бути фахівець, який пройшов курсову підготовку на базі Закладу освіти, який має Ліцензію МОНУ на підготовку косметиків. Також у разі, якщо Ви освоїли косметичні технології самостійно, переймаючи досвід у майстра чи по відеоурокам, то маєте можливість підтвердити свою кваліфікацію на базі Центрів кваліфікації, які мають відповідну Державну сертифікацію. І перший, і другий варіант легітимний та дає випускникам змогу успішно реалізовуватись на професійному полі.

Щоб стати косметологом та успішно реалізуватися у новій професії, необхідно пройти навчання по одному із перерахованих варіантів:

 1. Отримати кваліфікацію косметика, пройшовши курсове навчання за Державною програмою на базі Закладу професійної (професійно-технічної) освіти, який має відповідну Ліцензію МОН України та Державну Атестацію із можливістю видавати Свідоцтво Державного зразка.
 2. Закінчити короткотривалі курси на базі Навчальних центрів підприємств індустрії краси, які мають відповідну Ліцензію МОН на підготовку косметиків.
 3. Освоїти косметичні технології самостійно (інформальна освіта) чи переймаючи досвід майстра з наступним підтвердженням кваліфікації на базі Центру кваліфікації, який має Державний сертифікат і відповідно уповноважений атестувати та присвоювати кваліфікацію косметика.

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер +» може запропонувати Вам усі три варіанти отримати освіту косметика!
Тож вибирайте своє бажане навчання та проходьте якісні курсові програми!

Щоб стати косметологом, необхідно освоїти освітню програму за професією 51.41. Косметик або ж пройти короткотривалі курси за програмою, яка включає в себе вивчення та застосування на практиці мануальних, апаратних та інноваційних косметичних технологій. Дані освітні та курсові програми реалізовуються в Закладах професійної (професійно-технічної) освіти та навчальних центрах, які мають відповідну Ліцензію МОНУ на підготовку косметиків. Також Ви можете отримати необхідні знання неінформальною чи інформальною освітою, тобто сформувати знання та уміння шляхом самостійного навчання засобами дистанційної освіти, вивчення досвіду майстрів, стажування в умовах салону і т.д., та потім в обов’язковому порядку підтвердити свою кваліфікацію в Центрі кваліфікації, який має Державний Сертифікат на атестацію фахівців та присвоєння їм кваліфікації Косметика!

Тож обирайте свій варіант та отримуйте освіту косметика зручним для Вас способом на базі Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс».

Щоб стати косметиком без медичної освіти, необхідно пройти курсові програми по освоєнню мануальних, апаратних та інноваційних косметичних методів. Зазвичай такі курси проводять і заклади освіти, і навчальні центри підприємств індустрії краси, але обов’язково потрібно звернути увагу на наявність Ліцензії МОН України на підготовку косметиків, що робить випускні документи легітимними. Фахівцям, які не мають медичної освіти, важливо також володіти знаннями та вміннями не лише по догляду за обличчям, а й мати навички роботи із тілом, так як дані знання розширюють можливості спеціаліста та задовольняють вимоги роботодавця щодо рівня кваліфікації косметика. Тож освоюйте комплексні програми на базі Закладу Освіти «Партнер Плюс» із Державною Атестацією №134 та Ліцензією МОНУ і вибудовуйте успішну професійну траєкторію!

Для виконання функціональних обов’язків косметолога фахівцю необхідно освоїти курсову програму із прикладної косметології (мануальної, апаратної та інноваційної) чи пройти навчання із отриманням кваліфікації косметика.

Дані навчальні програми входять до портфелю освітніх послуг Закладів Освіти, які мають Ліцензію МОН України на підготовку косметиків.

Також бажано, щоб навчальний заклад був проатестований Державою і відповідно мав змогу видавати Свідоцтво Державного зразка. Однак і наявності однієї Ліцензії МОН України на навчання косметика достатньо для отримання легітимних документів, які котуються в Україні.

Наша академія пропонує ліцензоване навчання з міжнародним визнанням, 80% практики на моделях, якісне обладнання, працевлаштування.

Так, ми пропонуємо курси як для початківців, так і для досвідчених спеціалістів у різних напрямках косметології.

Тривалість навчання залежить від обраного курсу. Звертайтеся до нас для уточнення.

Вартість залежить від обраного напрямку. Рекомендуємо зв’язатися з нами для уточнення.

Наші програми передбачають 80% практики, тому після навчання Ви одразу зможете працевлаштуватися та працювати.

Так, наші дипломи котуються у країнах ЄС, США та Канади завдяки Апостилюванню документів про освіту у МОН України.

Ми гарантуємо, що навчання в Академії “Партнер Плюс” стане вашим першим кроком до успішної кар’єри у світі косметології!

Акції для Вас

Знижки та пропозиції

Знижка на очні (стаціонарні) курси! zobrazhennja viber 2024 02 27 15 24 26 301 34

Знижка на очні (стаціонарні) курси!

Знижка -15% на базові курси у червні!
Знижка -25% на курси підвищення кваліфікації!

*Пропозиція діє на групи з 01.06.2024р. до 30.06.2024р.
*Деталі у менеджерів Академії!

Знижки на заочні та дистанційні курси!* dsc 2722 35

Знижки на заочні та дистанційні курси!*

-25% на дистанційне навчання!
-15% на заочні курси!

* Пропозиція діє з 21.05.2024р. до 31.08.2024р.

*Деталі у менеджерів Академії!
Телефонуйте вже зараз!!!

Наші успіхи та досягнення

Досягнення "Партнер Плюс"

Аппаратная косметология лица ambasador monu 50

Амбасадор МОН України по розвитку напрямку косметології і реформування професійно-технічної освіти.

Аппаратная косметология лица 331862056 3563236023957823 6528018182047453164 n 51

Розробник Освітнього і Професійного стандарту по професії «Косметик», затвердженого МОН України в внесеного в Реєстр професій НАК України.

Аппаратная косметология лица 242267384 1522435291442531 7377305298098549719 n 52

Засновник і організатор Міжнародного чемпіонату по косметологІї «The Best Beauty Professional» в рамках ХХ Міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM Ukraine.

Аппаратная косметология лица prakticheskoe posobie 53

Розробник та видавець навчальної літератури, одобреної МОН України, для підготовки косметологів в Державних і приватних навчальних закладах

Аппаратная косметология лица 54798406 834585936894140 1698358733173686272 n 54

Засновник і організатор науково-практичних конференцій для косметологів і спеціалістів естетичної медицини.

Аппаратная косметология лица 79373693 1034529756899756 264487848479031296 n 55

4-кратний призер Національного бізнес-рейтингу.

Фахівці "Партнер Плюс"

Викладачі косметології і естетичної медицини

Шамайло Катерина Павлівна

керівник Школи косметології і естетичної медицини Академії "Партнер +", дерматолог, косметолог, спеціаліст естетичної медицини

Жиленкова Катерина Ігорівна

методист-викладач, дерматолог, косметолог, спеціаліст ін"єкційних методик

Амосова Юлія Олегівна

методист-викладач, косметолог, візажист

Мельничук Наталія Валеріївна

лікар, косметолог, спеціаліст ін"єкційних методик, трихолог

Акіндінова Іола Валеріївна

лікар-косметолог, мезотерапевт

Москаленко Анастасія Олександрівна

лікар-косметолог, спеціаліст естетичної медицини

Переверзєва Неллі Георгіївна

косметолог, естетист по тілу, майстер татуажу

Желєзко Віталія Вікторівна

косметолог, естетист по тілу

Показати ще

Додатково функціонує Відео Академія «Партнер Плюс»

Заочне та дистанційне навчання косметології і естетичної медицини

Аппаратная косметология лица zaochne i distancijne 1 56

Пройдіть курсове навчання за програмами з косметології з отриманням документів від Академії з Державною атестацією № 134 від 19.02.2019, які котуються в 132 країнах світу! Наші документи Апостилюються в МОН України.

Аппаратная косметология лица zaochne i distancijne 2 11 1 57

Підтверджуйте кваліфікацію "Косметик вищого класу" в Центрі Кваліфікацій з Державною Акредитацією №1 - №11 від 21.11.2023р. та отримуйте Державний Сертифікат

Аппаратная косметология лица neod laz scaled 58

Підвищуйте кваліфікацію в галузі косметології: мануальна і апаратна косметологія; інноваційні косметологічні технології (більше 40 програм), з отриманням випускних документів від Академії з Державної Атестації №134.

Ціна на курси косметології і естетичної медицини Київ

Вартість курсів косметології і естетичної медицини

Знижки від -15% до -25% на курси, що стартують з 1.06 до 30.06.2024р!
Ми маємо власне бомбосховище, обладнане за Державними стандартами, а також генератори!

Події "Партнер Плюс"

Останні новини Академії

ІІ Міжнародний чемпіонат з косметології  “The best beauty professional” у рамках XXII Міжнародної виставки індустрії краси «Intercharm Ukrainе 2024» chempionat 45

ІІ Міжнародний чемпіонат з косметології  “The best beauty professional” у рамках XXII Міжнародної виставки індустрії краси «Intercharm Ukrainе 2024»

Положення Дата проведення: 18.09.2024 Тривалість заходу: з 11:00 до 14:00. Реєстрація до глядацької зали: з 09:00 до 11:00.…

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 46

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 47

Академія “Партнер Плюс” отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію…

Наші Випускники - Наша Гордість

Фотографії Випускників

43 відгуки для Курси косметології та естетичної медицини

 1. Татьяна Живкова

  Благодарю “Партнер+” за новую профессию)))) Обучение прошло на одном дыхании. Коллектив высокопрофессиональный. Хоть и была у нас большая группа (14.05.19)))) – все преподаватели умело с нами справлялись – на практике все мы были заняты)))) Материальная база отличная! Хочу и в дальнейшем обучаться у Вас и набираться новых знаний. Еще раз Благодарю Вас)))

 2. Ирина

  Спасибо Partner plus за доступную,интересную и полезную информацию!за короткий срок получила много знаний и практики!!Спасибо преподавателям за науку и терпение!!

 3. Диана

  Проходила курсы с 13.11.2017 курсы очень понравились .Много практики !!Это очень важно.Очень много информации но если вы хотите стать профессионалом в данной отрасли то это нужно все учить.Информации очень много,но без этого никак ведь вы должны понимать как и при какой проблеме поступать.Я думаю что это лучшие курсы в Киеве.Обучайтесь в Партнёр Плюс не пожалеете.

 4. Катерина

  Огромнейшее спасибо школе Р+ за квалифицированное обучение! Отдельная благодарность всем преподавателям, за отличную практику,и администратору Наталье, которая всегда нас встречала с улыбкой, а девушкам -моделям ,за терпение и лояльность! Все очень понравилось! Надеюсь вскоре прийти к вам за новыми знаниями!

 5. Елена Исакова

  Хочу выразить благодарность Партнеру плюс за обучение. Кратко, объёмно, интересно. Отдельное спасибо нашему преподавателю Екатерине Павловне. Имела терпение исчерпывающе отвечать на массу моих вопросов))) Успехов и процветания!!!

 6. Леся 18

  Хочу отметить работу Шамайло Катерины Павловны. Очень хороший специалист и преподаватель. Способный, опытный преподаватель который всегда внимательно следит за действиями каждого студента при практических занятиях, чтобы все сделано было правильно и точно. Успокоит и студентов и моделей. Спасибо Вам, Катерина Павловна!Также хочу отметить внимательный персонал всей школы “Партнер +”, опытность и отзывчивость преподавателей, комфортные аудитории.

 7. Анжелика

  Долго выбирала курсы, нашла ” Партнер плюс”, ни разу не пожалела об этом. Очень правильная подача материала, много практики, проффесиональный преподавательский состав. Студентов хотят научить всему, а не просто прочитать лекцию! Спасибо что вы есть!

 8. Наталья

  Учусь в школе косметологов. Очень нравится. Доброжелательная атмосфера, знающие свой предмет преподаватели. Особенно нравится организация учебного процесса. Все очень профессионально.

 9. Беленская Лариса

  Спасибо преподавателям курса Барановой Елене Владимировне, Шамайло Екатерине Павловне, шаруевой Ольге Александровне, Гудзовской Руслане Дмитриевне, Свирид-Дзядикевич Александре Сергеевне, Михеевой Дарье Александровне, Башкирцевой Виктории Владимировне, Довготько Инне Константиновне за профессионализм, открытость, доброжелательность. Курс многогранный, преподаватели умеют поддержать преемственность, каждый в отдельности прекрасно подают материал, внимательны и терпеливы. Ещё раз спасибо от всей группы 05.12!

 10. Оксана

  Спасибо огромное всем сотрудникам Партнёр плюс.Высокий уровень педагогического состава.Я получила знания,которые позволяют,смело, идти работать дальше!Огромный плюс,что все отработки проходили на моделях!!!

 11. Инна

  Закончила курсы косметолога,эстетиста по телу еще в 2012 году,очень довольная,материал был дан очень умно и понятно,мне нравилось что много практики,то чего нет в других заведениях,вот уже 3 года работаю косметологом в Израилие по ихнему диплому,неделю назад прилитела на Украину и хочу пройти курс повышения квалификации у них же….всем рекомендую..

 12. Валентина Іванюта

  Закінчила курс стажування для косметологів. 10 днів навчалась у різних викладачів. Хочу написати про відповідальне ставлення кожного з них до своєї справи – Атаманенко Ольга Василівна(окреме дякую за викладання на українській мові),Шаруєва Ольга Олександрівна,Волкова Олена Іванівна,Кожедуб Людмила Миколаївна. Кожна з них допомагала мені індивідуально коли я просила.Матеріал викладали у доступній формі,давали вичерпні відповіді на запитання. Я дуже задоволена навчанням і завдяки Вам можу одразу ставати за роботу і не боятися.Дякую ще раз!

 13. Ирина

  Понравился высококвалифицированный педагогический состав и доброжелательный коллектив учебного центра. А также обширная учебная программа.

 14. Элеонора Онищенко

  Понравилась наша группа; преподаватели, уровень обучения, предоставление моделей, работа на проф. косметике.

 15. Скиба Оксана

  Получила много интересной информации, понравилось – организованность, крмфортность, хорошие преподаватели курса и время проведения

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам