• Зв'язатися

Найперше і головне – франшизи в освіті не буває!

Купуючи так звану франшизу на навчальний центр, тобто на надання освітніх послуг, Ви викладаєте кошти за мильну бульку! Давайте розбиратися разом, – Чому в освіті франшизи не може навіть бути!

  1. Освітня діяльність (професійна (професійно-технічна) освіта) Ліцензується в обов’язковому порядку. А базова освіта косметолога, тобто навчання із присвоєнням Державної кваліфікації косметик – це професійно-технічна освіта, яка обов’язково Ліцензується. Сама ж Ліцензія МОН нікому передаватися не може, а саме це передбачає франшиза, що Ви дійсно отримуєте організаційну модель разом із відповідною Ліцензією МОН.

    Саме Ліцензія МОН дозволяє навчальному центру видавати легітимні документи, які котуються в Україні та за кордоном при умові, що Заклад освіти має ще й Державну Атестацію. Якщо ж Ліцензії немає, то Ви видаєте просто папірець із логотипом чужої компанії, який і самі можете роздрукувати на принтері, але вже зі своїм логотипом. Саме такий чудо-документ Вам пропонують видавати продавці франшизи на косметологію.

    Варто додати, що Ліцензія МОН видається відповідно до дотримання організаціями Ліцензійних умов, а саме вимог до:
    матеріально-технічної бази за конкретною адресою (місто, вулиця, приміщення);
    педагогічного складу (наявності освіти із відповідною професійною кваліфікацією та педагогічною освітою);
    методичного забезпечення (освітні програми мають бути згідно із Державними освітніми стандартами).

    Тобто якщо Ліцензія видана конкретно на підприємство із точною адресою, персоналом і забезпеченням, то вона ніяк передаватися не може!

  2. А в тому разі, якщо підприємство, яке не має Ліцензії МОН, тобто їх освітні програми ніякого відношення до Державних освітніх стандартів не мають, продає франшизу на надання саме освітніх послуг, то постає запитання – Що за освітній продукт Ви купуєте? Тоді Ви оплачуєте просто програми, які є на сайтах всіх навчальних центрів. І Ви так само можете їх скопіювати, як скопіювали продавці франшиз. Чи Ви платите за електронні презентації, які і самі зробите за 3-4 години! Ці всі докази вказують знову-таки, що Ви оплачуєте мильну бульку.

  3. Тепер стосовно так званих документів про освіту міжнародного зразка, які нібито Ви можете видавати, купивши франшизу, і про які представник їх підприємства гордо розповідає.

А тут повний абсурд, навіть не знаємо на кого розрахований. Так от, одразу акцентуємо Вашу увагу, що Міжнародний статус набувають документи про освіту виключно видані Закладами Освіти, які Апостилюються в Міністерстві Освіти і науки України. Для того, щоб випускні документи Апостилювалися в МОН України, їх після навчання має видати виключно Заклад Освіти, який має відповідну Ліцензію МОН України та Державну Атестацію, і звісно входить до Єдиної Державної бази Закладів Освіти України.

!!! Наголошуємо, що іншої процедури набуття документів про освіту Міжнародного значення не існує! Всі так звані Міжнародні дипломи, про які всім так красиво розповідає на своєму сайті представник компаній, яка продає франшизу є обманом. Наприклад, одне підприємство, яке проводить курси косметологів, а саме їх представник, на камеру демонструє такий папірець і ніби зі знанням справи розповідає про Міжнародний статус документів просто абсурдні речі:

1-ше, що на дипломі вказані юридична назва компанії та її логотип. Виникає запитання: А що в Україні дозволено займатися господарською діяльністю без реєстрації юридичної чи фізичної особи?☺

2-ге, що в дипломі вказано ПІБ слухача курсів українською та англійською. Питання: і яким це чином надає документам Міжнародного значення? Напевне, що Вони вказують ПІБ англійською мовою. Так ми, наприклад, у школі підписували зошити із англійської мови саме англійською, може і той зошит набув міжнародного значення? ☺

3-тє, підприємство вказує медичну ліцензію саме на медичну практику, а не на освітні послуги і подає, що це якимось чином впливає на легітимність документів про освіту та на їх міжнародне значення. А це завідомо брехлива інформація. Медична Ліцензія видається на надання медичних послуг медичному центру або ж конкретно лікарю і ніякого відношення до освіти не має.

4-те, також представники компанії із гордістю заявляють, що на папірці є навіть Q-код, по якому видно, що компанія існує. Бо напевне, за їх логікою, саме існування компанії вже папірцю, який вони роздрукували на принтері, надає міжнародного значення.

5-те, до того ж компанія гордо заявляє, що реєстраційний номер виданого ним папірця входить у базу, тобто вони внесли його в себе на комп’ютері в Exсel-таблицю. Це також у них напевне Міжнародна чи Державна реєстрація?!

6-те: А ще важливість документів у них підтверджується печаткою, яку може собі замовляти будь-який суб’єкт господарювання за 300 грн, і це звісно ніякої міжнародної легітимності документам не дає!

Можна продовжувати цей абсурдний список і намагання ділків продати мильну бульку у вигляді франшизи.

На жаль, правдивої інформації стосовно створення і функціонування Закладів освіти, де навчають слухачів курсів за Державним освітнім стандартом та видають легітимні документи про освіту немає і цим користуються шахраї. Тому ми, Заклад Освіти Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», який має Державну Атестацію № 134 від 19.02.2019, Ліцензію МОН України АЕ №458640 від 07.07.2014, а також Державну Акредитацію №1–№11 від 21.11.2023 на Центр кваліфікацій, володіємо всією достовірною інформацією, знаємо всі юридичні тонкощі та в об’ємі можемо проаналізувати питання франшизи в освіті, для того щоб застерегти від необдуманих кроків і марної трати коштів. З цією ціллю і написана дана стаття! Користуйтеся даною інформацією та бережіть Ваші кошти!

Ми навчаємо

Курси Партнер Плюс (факультети)

Події

Останні новини Академії

Фінал II Міжнародного чемпіонату «The best beauty professional» f 7

Фінал II Міжнародного чемпіонату «The best beauty professional»

Феєрично та яскраво відбувся фінал II Міжнародного чемпіонату «The best beauty professional» (організатор Академія « Партнер +»), де…

Академія «Partner Plus» на XXII Міжнародній виставці «Intercharm Ukraine 2024» 460630674 2305589179793801 7065643939074969891 n 8

Академія «Partner Plus» на XXII Міжнародній виставці «Intercharm Ukraine 2024»

У рамках XXII Міжнародної виставки «Intercharm Ukraine 2024», яка тривала з 18.09 по 20.09.2024, Заклад професійної технічної освіти…

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси» konf 9

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси»

30 березня 2024 року Академія «Партнер Плюс» успішно провела VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Доказова реабілітація. Практичні кейси». На…

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам
Ми використовуємо файли cookie для покращення вашого досвіду на нашому сайті. Виберіть один із наведених далі варіантів.