• Зв'язатися

Факультет Манікюрної і педикюрної справи, Подології Академії «Партнер+»

Заклад освіти з Державною Атестацією № 134 від 19.02.2019 р.

Ліцензія МОН України АЕ № 458640 від 07.07.2014
Державна Акредитація Центру Кваліфікацій №5, №6, №7 від 21.11.2023
Сертифікат ISO9001

Підготовка за професією «Манікюрник. Педикюрник» з видачею Диплома Державного зразка та Міжнародного Сертифіката, а також Державного сертфиіката із присвоєною кваліфікацією, який внесено до Державного реєстру кваліфікацій НАК України (котується в ЄС, США, Канаді).

Наші документи Апостилюються в МОН України!

Перевірити наявність Акредитації та Ліцензії МОН у Академії «Партнер +» та інших навчальних центрів можна тут:

Browmaster man. un 4 31

Факультет Манікюрної та педикюрної справи, Подології

Наші Курси Манікюру, Педикюру та Подології

Знижки від -15% до -25% на курси, що стартують з 1.06 до 30.06.2024р!
Ми маємо власне бомбосховище, обладнане за Державними стандартами, а також генератори!
Показати ще

ми забезпечуємо

Академія "Партнер Плюс" забезпечує

Browmaster 79373693 1034529756899756 264487848479031296 o 32

100% навчального часу – відпрацювання технологій манікюрних і педикюрних робіт на моделях-клієнтах.

100% забезпечення навчальними матеріалами: відеоуроками з майстер-класами від викладачів (як доповнення до очного курсу) та навчальним посібником;

100% працевлаштування в салони краси м. Києва;

100% легітимні випускні документи, які Апостилюються в МОН України та котуються в ЄС, Канаді, США та країнах Азії.

Відео про курси манікюру та педикюру

курси манікюру Київ, педикюру та подології

Професійне навчання в Академії "Партнер Плюс"

Курси манікюру у Києві

У сучасному світі краси руки та нігті відіграють одну з ключових ролей у формуванні першого враження. Якщо ви завжди хотіли створювати магію манікюру та педикюру, Академія “Партнер Плюс” у Києві запрошує вас пройти шлях від початківця до професіонала!

Курси манікюру у Києві – це унікальна можливість зануритися в світ професійного нейл-арту. Ми пропонуємо навчання за різними напрямками: від класичного манікюру до складних технік нарощування та моделювання штучних нігтів.

Чому варто обрати нас?

 1. Ліцензоване навчання: Ми пишаємося своєю Державною Атестацією №134 від 19.02.2019 та ліцензією МОН України АЕ №458640, а також Державною Акредитацією Центру Кваліфікацій №1 – №11 від 21.11.2023, що підтверджує високу якість освітнього процесу.
 2. Міжнародне визнання: Після завершення курсів у вас буде диплом державного зразка та міжнародний сертифікат, визнаний у країнах ЄС, США та Канади, а також Державний Сертифікат із присвоєною кваліфікацією, який внесено до державного ресєстру НАК України та узгоджено з кваліфікаційною системою ЄС, США та Канади. Наші документи Апостилюються в МОН України.
 3. 90% практичного досвіду: Навчання у нас – це 90% практики на реальних моделях-клієнтах.
 4. Ексклюзивні бонуси: Кожному нашому студенту надаємо відеоуроки та два безкоштовних відеокурси: «Основи дерматології та подології для майстрів манікюру та педикюру» та «Психологія спілкування з клієнтами».
 5. Сучасне обладнання: У нас 2000 м² сучасної матеріально-технічної бази.
 6. Наші викладачі: Досвідчені майстри, переможці професійних конкурсів.


Оберіть свій напрям:

 • Майстер манікюру та педикюру
 • Спеціаліст з нарощування нігтів
 • Апаратний манікюр
 • Спеціаліст-подолог
 • Корекція та відновлення нігтьової пластини

… та багато іншого!

Поширені запитання:

Заробітна плата майстра манікюру буде залежати від багатьох факторів, а саме:

 1. Володіння майстром широким спектром манікюрних і педикюрних робіт.
 2. Рівня якості процедури, яка виконується майстром.
 3. Класу підприємства (економ, бізнес-клас, VIP-клас).
 4. Якості косметичних матеріалів, які використовуються майстром.
 5. Вміння майстра налагодити ефективну комунікацію із клієнтом та організувати рекламну компанію.

А отже, Ваш дохід у ваших руках. Дотримуйтесь наступного алгоритму професійного становлення і Ви зможете заробляти до 30 – 35 тисяч гривень щомісячно:

 1. Пройдіть навчання із великою кількістю годин практики та широким переліком технологій манікюрних і педикюрних робіт.
 2. Для отримання професії зупиніть свій вибір саме на Закладі Освіти, який має відповідну Ліцензію МОН України та Державну Акредитацію. Це надасть Вам можливість практикувати, як в Україні, так і за кордоном.
 3. Відточуйте Вашу майстерність на друзях, знайомих, членах сім’ї і це додасть Вам впевненості у власному професіоналізмі.
 4. Використовуйте в роботі лише сертифіковану косметичну продукцію і це дозволить Вам уникнути ускладнень чи алергічних реакцій.
 5. Освоюйте додатково курси по маркетингу та психології, що позитивно вплине на формування бази постійних клієнтів!

І на завершення – будьте зацікавлені у хорошому результаті, і це обов’язково оцінять споживачі послуг!

TOP-5 неправди про наявність дозвільних документів на проведення освітньої діяльності та легітимності їх випускних документів, яку озвучують різні навчальні центри. Читати тут.

У даній статті Ви отримаєте повну відповідь про саму можливість існування франшизи в освіті та які дозвільні документи повинні мати заклади освіти, щоб навчати за державними освітніми стандартами і видавати легітимні випускні документи, а також, чи можлива юридична передача їх за формою франшизи. Це лікбез, який суттєво розширить Ваші знання в області освіти дорослого населення.

Які документи про освіту мають Міжнародне значення та що їм надає легітимність за кордоном? Як уникнути отримання кольорових папірців замість вагомих випускних документів, які діють за кордоном? Ось питання, на які Ви отримаєте розгорнуту відповідь у даній статті.

Для того, щоб стати майстром необхідно отримати одну з Державних кваліфікацій «Манікюрник» чи «Манікюрник. Педикюрник», або пройти курсове навчання за освітніми програмами: «Профі-майстер манікюру і педикюру», «Майстер манікюру-універсал», «Експерт-майстер манікюру, спеціаліст по моделюванню штучних нігтів» та інші. Зазвичай такі комплексні навчальні програми, містять вивчення всіх необхідних технологій манікюрних чи манікюрних і педикюрних робіт, які необхідні для успішної професійної реалізації.

Тож визначайтесь зі спектром послуг, які Ви бажаєте надавати споживачам, обирайте відповідну курсову програму із отриманням по закінченню саме кваліфікації манікюрника та ставайте успішним майстром.

Вартість курсів манікюру коливається від 1 500 до 7 000 гривень. Така велика розбіжність пов’язана із величиною освітньої програми (кількістю технологій манікюрних робіт, які вивчаються), тривалістю курсу та кількістю годин практики на моделях-клієнтах, а також способів формування ціни.

Дуже часто приватні майстри, які проводять курси, ставлять надціну, враховуючи сюди можливі години роботи з клієнтом. Тобто вони вкладають ніби втрачену вигоду від неможливості обслуговування клієнтів під час надання освітніх послуг. А це абсолютно невірно, тому вартість, яка перевищує 4 000 грн за всі види манікюру із відновлення нігтьової пластини – це вже надціна. Під час вибору курсів орієнтуйтесь за наступною градацією:

 • курси манікюру (всі види манікюру + відновлення нігтьової пластини + Nail-дизайн), вартість: 2 000 – 4 000 грн;
 • курси манікюру та педикюру (всі види манікюру, всі види педикюру + відновлення нігтьової пластини + Nail-дизайн), вартість: 5 000 – 7 000 грн;
 • курси манікюру, педикюру + нарощування нігтів (всі види манікюру + всі види педикюру + відновлення нігтьової пластини + Nail-дизайн + моделювання штучних нігтів), вартість: 6 000 – 8 000 грн.

Обирайте комплексні програми і вони будуть дешевшими, ніж освоєння окремих технологій манікюрних і педикюрних робіт.

Курси манікюру, які включають в себе вивчення всіх технік манікюру, відновлення нігтьової пластини, покриття нігтів гель-лаком та Nail-дизайн, можуть коштувати від 2 000 до 4 000 гривень в середньому по Україні.

Традиційно в столиці ціни вищі і будуть мати показник верхньої межі, тобто в районі 4 000 гривень. Якщо дане навчання вартує більш ніж 5 тисяч гривень, то Ви вже сплачуєте надціну, яка часто не має під собою ніякого обґрунтування.

Варто відмітити, що курси манікюру, які розширені за рахунок вивчення технологій моделювання штучних нігтів, будуть мати в середньому вартість 5 000 – 6 000 грн. Загалом вартість курсів включає в себе надання всіх косметичних засобів і навчальних матеріалів та інструментів і апаратів для аудиторного виконання виробничих робіт.

Тривалість курсів манікюру буде залежати від самої освітньої програми, тобто від переліку технологій манікюрних робіт, які вивчаються, та кількості годин практики.

На відпрацювання кожного виду манікюру має відводитись не менше чим по 6–8 академічних годин. А отже, якщо слухачі курсів виконують 3 види манікюру: класичний гігієнічний, апаратний та комбінований, то це вже 24 академ. години. До цього додайте ще відпрацювання технології нанесення гель-лаку та Nail-дизайн – 16 академ. годин, а також відновлення (реконструювання) нігтьової пластини, яка виконується в залежності від наявних дефектів, десь ще 10 академ. годин. І разом ми маємо – 50 академ. годин, тобто 8 занять по 6 академ. годин.

В разі проходження курсів, де в програмі є ще педикюр чи моделювання штучних нігтів, додавайте години навчання по попередньо описаній процедурі. Загалом оптимальна тривалість курсів манікюру та педикюру складає 15 занять по 8 академ. годин.

У вартість входять всі необхідні матеріали, інструменти, відеоуроки, додатковий курс із дерматології та подології, а також відеокурс із психології.

Так, ми гарантуємо нашим випускникам працевлаштування у Києві.

Наші викладачі – професіонали з багаторічним досвідом, переможці конкурсів та доповідачі конференцій.

Станьте частиною спільноти професіоналів манікюру та педикюру в Академії “Партнер Плюс” у Києві! Створюйте красу своїми руками та робіть світ яскравішим!

Акції для Вас

Знижки та пропозиції

Знижка на очні (стаціонарні) курси! zobrazhennja viber 2024 02 27 15 24 26 301 22

Знижка на очні (стаціонарні) курси!

Знижка -15% на базові курси у червні!
Знижка -25% на курси підвищення кваліфікації!

*Пропозиція діє на групи з 01.06.2024р. до 30.06.2024р.
*Деталі у менеджерів Академії!

Знижки на заочні та дистанційні курси!* dsc 2722 23

Знижки на заочні та дистанційні курси!*

-25% на дистанційне навчання!
-15% на заочні курси!

* Пропозиція діє з 21.05.2024р. до 31.08.2024р.

*Деталі у менеджерів Академії!
Телефонуйте вже зараз!!!

Наші успіхи та досягнення

Досягнення "Партнер Плюс"

Browmaster ambasador monu 33

Амбассадор МОН України з розвитку манікюрної справи в Україні та реформування професійної (професійно-технічної) освіти.

Browmaster 1 1 scaled 34

Організатор і засновник науково-практичних конференцій для майстрів манікюрної і педикюрної справи, подологів.

Browmaster 123400450 1296037440748985 1622337981931296898 o1 35

Власник золота Національного бізнес-рейтингу в номінації «Професійно-технічна освіта» (з 2016 по 2021 р.).

Browmaster prakticheskoe posobie 36

Розробник і видавець навчальної літератури, для підготовки майстрів манікюру і педикюру.

Browmaster 331862056 3563236023957823 6528018182047453164 n 37

Розробник Професійного стандарту за професією «Манікюрник. Педикюрник», внесеного НАК України до Реєстру кваліфікацій, згідно з яким проводиться підготовка майстрів манікюру та педикюру в Закладах освіти України.

Browmaster 3 нейл дизайнер 38

Учасник професійних заходів у рамках Міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM Ukraine.

Фахівці "Партнер Плюс"

Викладачі манікюру та педикюру Київ

Єфімова Марина Олексіївна

керівник Школи манікюру, педикюру та подології, майстер манікюру і педикюру-універсал, подолог

Циферова Людмила Леонідівна

методист-викладач, майстер манікюру і педикюру, подолог

Грінчук Катерина Володимирівна

майстер манікюру і педикюру, універсал, Nail-дизайнер

Савицька Олена Валеріївна

майстер манікюру і педикюру, універсал

Тюріна Софія Вячеславівна

майстер манікюру-педикюру, Nail-дизайнер

Показати ще

Додатково функціонує Відео Академія «Партнер Плюс»

Заочне та дистанційне навчання Манікюру, Педикюру та Подології

Browmaster №1 мп универсал нею 39

Освоєння професії з отриманням Державної кваліфікації "Манікюрник. Педикюрник", що підтверджується Документом Державного зразка, який котується в Україні і за кордоном. Наші документи Апостилюються в МОН України.

Browmaster 2 1 scaled 40

Підтвердження кваліфікації "Манікюрник. Педикюрник" в Центрі Кваліфікацій з Державною Акредитацією №1- №11 від 21.11.2023 та отриманням Державного сертифіката.

Browmaster photo 2024 03 12 09 33 16 41

Підвищення кваліфікації в сфері манікюрної та педикюрної справи (понад 20 програм), з отриманням випускних документів від Академії з Державною Атестацією № 134.

Ціна на курси манікюру та педикюру київ

Вартість курсів манікюру та Педикюру

Знижки від -15% до -25% на курси, що стартують з 1.06 до 30.06.2024р!
Ми маємо власне бомбосховище, обладнане за Державними стандартами, а також генератори!

Події "Партнер Плюс"

Останні новини Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 28

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 29

Академія “Партнер Плюс” отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію…

Меморандум про співпрацю між Академією "Партнер Плюс" та Міністерством освіти і науки України! ambasador monu 30

Меморандум про співпрацю між Академією “Партнер Плюс” та Міністерством освіти і науки України!

1 грудня 2020 року став визначною датою для Академії “Партнер Плюс”, оскільки наш заклад став Амбасадором реформи професійно-технічної…

Наші Випускники - Наша Гордість

Фотографії Випускників

49 відгуків для Курси манікюру, педикюру та подології

 1. Inna

  Людмила Леонидовна профессионал и прекрасная женщина! Группа положительно настроена на отличный результат. Рекомендую посещение

 2. Мария

  На этих выходных заканчиваю курсы на Левобережной. Хочется отметить, что преподаватели просто чудесные, всегда помогают, если возникают трудности и отвечают на возникнувшие вопросы. Кабинеты и рабочее место прекрасно подготовлены для работы, школа предоставляет все материалы и моделей. Очень удобно, что для учеников действует скидка на покупку нужных материалов. 2 месяца прошли на одном дыхании и принесли невероятные эмоции и воспоминания!

 3. Світлана

  Сьогодні завершився наш курс Топ-майстер манікюр,педікюр.Хочу в першу чергу висловити велику подяку Єфімовій Марині Олексіївні.Це викладач,яку ми дорослі жінки слухали з великим задоволенням та захопленням.Марина Олексіївна дуже професійно,а головне терпляче,іноді по десять раз показувала одну чи іншу техніку,завжди ставила чи направляла руку.Мені 45 років,а я з головою поринула на цей короткий період часу в студентське життя.Дуже шкодую,що наші курси закінчились.Партнер плюс це дійсно місце,де тобі при вході посміхаються,терпляче пояснюють кожну деталь.Я,однозначно рекомендую навчання тільки тут.Мій відгук абсолютно реальний і правдивий.Дякую за таку теплу та затишну атмосферу.Ну,а Марина Олексіївна це особлива симпатія,починаючи від бездоганного зовнішнього вигляду,і звичайно,професіоналізму.

 4. Полина

  На следующих выходных заканчиваю эти курсы на Берестейской. Я в полном восторге от преподавателей и коллектива девчонок студентов. Очень много практики, а теория понятная и наглядная. Я практически с нуля обучилась всем видам маникюра и наращивания (педикюр в процессе), делаю себе и близким с удовольствием. Трудоустройство возможно сразу после окончания курсов, Партнер + скидывает вакансии в салонах с которыми они сотрудничают. + приятный бонус, скидка в 5% в их магазине для всех студентов. Настоятельно рекомендую данный курс, так как он является самым полным из всех предложеных для мастеров nail индустрии.)))

 5. Елена

  Хочу выразить Благодарность этому учебному заведению!Прекрасные специалисты – учителя, действительно профи) отдельная Благодарность Наталье Юрьевна, Катерина Павловна и Юлиана Юрьевна! Проходила учёбу на Позняках, но везде учителя замечательные! Менеджеры тоже приветливые и компетентные! Спасибо 🔥 что делаете нас красивее и здоровее! Процветания Вам, роста и красоты))

 6. Елена

  Начала заниматься в школе. Очень хороший учитель Александра Валерьевна. Очень внимательная, требовотельная, обладает всеми нужными качествами преподователя. С каждым новым занятием все больше знаний.

 7. Діана

  хочу поділитись з вами своїми враженнями. Я рада, що потрапила на курси “класичного манікюру та педикюру” саме до Partnerplus. Саме вони допомогли мені визначитися з професією, коли я була в пошуку себе. Зізнаюся, не все одразу було гладко, але завдяки терпінню та профі вчителям, у мене поступово почало виходити. Як кажуть мої клієнтки “ти кайфуєш від своєї роботи”. величезне дякую за отримані знання. Дуже сподобалась дівчина адміністратор, завжди привітна та усміхнена, дуже зрозуміло все пояснила, видно, що дівчина фанат своєї справи.

 8. Мария

  Начала обучение три дня назад. Мой первый преподаватель Юлия Евгеньевна, очень внимательная,подскажет хоть 10 раз, поддержит и пошутит. Только учитесь. Я довольна!

 9. Татьяна

  Спасибо большое за курсы и за добрую атмосферу в коллективе во время обучения!!! Хочу сказать что очень довольна курсами. Но найти Вас было очень трудно т.к. в интернете таких школ тысячи. Реально искала месяц или два, чтобы сделать выбор. Остановилась на выборе ваших курсов ( маникюр, педикюр, нэйл дизайн). Много практики, что тоже очень важно. Вся информация была представлена в полной и доступной форме, преподаватели настоящие профессионалы!!! Особенно хочется выразить большую благодарность Муненко Юлии Николаевне – преподователь на высшем уровне!!! А также большое спасибо Гойсе Олесе Валериевна, Глембоцкой Ирине Васильевне и Ефимовой Марине Алексеевне. В дальнейшем планирую получить ещё знания в области Lashmaker, а также проходить курсы повышения квалификации. Рекомендую Академию Партнёр Плюс!!!Получив знания в этой школе, вы останетесь довольны. Ещё раз большое спасибо за то что вы есть;)

 10. наташа

  На курс по маникюру и педикюру наткнулась и попала в школу «Партнёр +» на Мишуги и не пожалела ни разу. Замечательные преподаватели , хороший объём информации, предоставляли все материалы и инструменты для отработки. За всем процессом следят преподаватели, которые всегда готовы помочь . Вы лучшие!!! Отличный дали старт! Спасибо девочкам- администраторам за постоянные презентации , напоминание про акции и за дружелюбность!!!

 11. Ольга

  Прошла обучение в “Партнер плюс” Очень осталась довольна ,благодарна учительницы Анастасии Олеговне .Курсы рекомендую

 12. Ирина

  Отличная школа,внимательные,опытные преподаватели.Всем огромное спасибо.Не имея малейшего опыта в данной сфере, я получила достаточно знаний, чтобы начать работать и развиваться по данной специальности.Желаю успехов и процветания.Спасибо за терпение,знания и практику.

 13. катя

  “Партнер Плюс”отличная школа для тех,кто хочет приобрести навыки и технику овладения маникюра и педикюра.Преподаватели очень доходчиво и доступно доносят информацию. Большое количество практики дает уаеренность в своих силах.

 14. Валентина

  Огромная благодарность Центру развития салонного бизнеса «Партнёр +» за такой тёплый приём, профессионализм. Предователи – профессионалы своего дела, подробно всё расскажут, покажут и помогут в работе. Достаточная материально-техническая база. Рекомендую!!!

 15. Жанна

  Отличный центр, отличный преподавательский состав. Действительно практической работы много. Ни на минуту не жалею ,что училась в этом центре.Планирую пройти курсы повышения квалификации. Отдельное спасибо Наталье Юрьевне!!!!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам