• Зв'язатися

Одразу акцентуємо Вашу увагу, що Міжнародний статус набувають документи про освіту виключно видані Закладами Освіти, які Апостилюються в Міністерстві Освіти і науки України. Для того, щоб випускні документи Апостилювалися в МОН України, їх після навчання має видати виключно Заклад Освіти, який має відповідну Ліцензію МОН України та Державну Атестацію, і звісно входить до Єдиної Державної бази Закладів Освіти України.

!!! Наголошуємо, що іншої процедури набуття документів про освіту Міжнародного значення не існує! Всі так звані Міжнародні дипломи, про які всім так красиво розповідає на своєму сайті представник компаній – це шахрайство. Наприклад, одне підприємство, яке проводить курси косметологів, а саме їх представник, на камеру демонструє такий папірець і ніби зі знанням справи розповідає про Міжнародний статус документів просто абсурдні речі:

1-ше, що на дипломі вказані юридична назва компанії та її логотип. Виникає запитання: А що в Україні дозволено займатися господарською діяльністю без реєстрації юридичної чи фізичної особи?☺

2-ге, що в дипломі вказано ПІБ слухача курсів українською та англійською. Питання: і яким це чином надає документам Міжнародного значення? Напевне, що Вони вказують ПІБ англійською мовою. Так ми, наприклад, у школі підписували зошити із англійської мови саме англійською, може і той зошит набув міжнародного значення? ☺

3-тє, підприємство вказує медичну ліцензію саме на медичну практику, а не на освітні послуги і подає, що це якимось чином впливає на легітимність документів про освіту та на їх міжнародне значення. А це завідомо брехлива інформація. Медична Ліцензія видається на надання медичних послуг медичному центру або ж конкретно лікарю і ніякого відношення до освіти не має.

4-те, також представники компанії із гордістю заявляють, що на папірці є навіть Q-код, по якому видно, що компанія існує. Бо напевне, за їх логікою, саме існування компанії вже папірцю, який вони роздрукували на принтері, надає міжнародного значення.

5-те, до того ж компанія гордо заявляє, що реєстраційний номер виданого ним папірця входить у базу, тобто вони внесли його в себе на комп’ютері в Exсel-таблицю. Це також у них напевне Міжнародна чи Державна реєстрація?!

6-те: А ще важливість документів у них підтверджується печаткою, яку може собі замовляти будь-який суб’єкт господарювання за 300 грн, і це звісно ніякої міжнародної легітимності документам не дає!

Можна продовжувати цей абсурдний список і намагання деяких ділків ввести споживачів освітніх послуг в оману та ошукати їх! Але ми впевнені, що кожний слухач курсів максимально уважно перевіряє статус та дозвільні документи Закладу Освіти при виборі курсового навчання!

Тому єдине додамо ще трішки інформації, якою має володіти абітурієнт, щоб не потрапити до шахрайських тенет.

  1. Повідомлення потенційним клієнтам про наявність Ліцензії МОН України, яка нібито передана їм іншим Закладом освіти – це неправда, бо юридичної процедури передачі Ліцензії МОН України не існує!! 

    Ліцензія МОН України видається на конкретну юридичну особу, тому Ви легко можете перевірити наявність Ліцензії МОН України Академії «Партнер Плюс» за нашим посиланням, вказавши назву підприємства
    (перевірити у базі ЄДБО –  https://registry.edbo.gov.ua/university/2775).

    Перевіряйте і заявників неправдивої інформації,  ввівши назву їх підприємства в пошук.

    NB! До того ж, Ліцензії МОН України на ФОП не видаються.

  2. Запевнення, що сертифікат ISO надає легітимності випускним документам та котується за кордоном, звісно є брехливою інформацією, оскільки ISO9001 та інші – це сертифікати, що підтверджують дотримання організацією процедур менеджменту і цей документ ніякого відношення до легітимізації освітнього процесу та документів про освіту не має!

  3. Пред’явлення Ліцензії МОЗ України, яка видається лише на Медичну практику, як дозвільного документа для надання освітніх послуг та відповідно видачі легітимних документів, які котуються в Україні та за кордоном – також є брехливою інформацією. Ліцензія МОЗ України дозволяє надавати лише Медичні послуги.

NB! Наголошуємо, що Документами, які дозволяють проводити навчальний процес і відповідно видавати легітимні документи, в тому числі Міжнародний сертифікат – це Ліцензія МОН України, Державна Атестація та Державна Акредитація, що і має Академія «Партнер Плюс». 

NB! Також підкреслюємо, що міжнародного статусу документам надає тільки Апостиль, який накладається на документ у відділі Апостилювання Міністерства освіти і науки України та Державний Сертифікат, який внесено до Державного Реєстру кваліфікацій НАК України та узгоджено з кваліфікаційною системою ЄС, США та Канади, що дає право працювати за кордоном без додаткового підтвердження кваліфікації.

Рекомендуємо перевіряти дозвільні документи підприємств, що проводять курси, і Ви уникнете отримання фейкових випускних документів, а також низького рівня навчання!

Ми навчаємо

Курси Партнер Плюс (факультети)

Події

Останні новини Академії

Запрошуємо на VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Доказова реабілітація. Практичні кейси" banner 1944h1256 7

Запрошуємо на VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Доказова реабілітація. Практичні кейси”

Дата проведення: 30 березня 2024 р. Місце проведення: м. Київ, Mercure Congress Сentre (м. Шулявська). Тривалість конференції: з…

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 8

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 9

Академія “Партнер Плюс” отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію…

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам