• Зв'язатися
TOP-5 неправди про наявність дозвільних документів на проведення освітньої діяльності та легітимності їх випускних документів, яку озвучують різні навчальні центри

Ми проаналізували інформацію на сайтах та консультації представників підприємств і підприємців, що проводять курси та виділили TOP-5 Неправди (брехні), яку розповсюджують дані підприємці стосовно наявності у них дозвільних документів на надання освітніх послуг та легітимності документів про освіту в Україні та їх Міжнародне значення! Рекомендуємо ознайомитись із даним матеріалом з метою уникнення отримання неякісного навчання та нелегітимних документів!


Ось перша неправда звучить так:

Сертифікат ISO 9001:2015 та інші варіанти надають документам про освіту Міжнародного значення 

Правда із обґрунтуванням: Сертифікат ISO  9001:2015  (та інші ISO 14001:2015; 45001:2018; 28000:2007)  –  це документ, який підтверджує, що система менеджменту організації відповідає певним вимогам. 

Ніякого відношення до освітнього процесу вони не мають. Будь-який Сертифікат ISO не надає документи про освіту міжнародного значення. Усім відомо, що на документах, які видаються закладами освіти будь-якого рівня та будь-якої форми власності (ВНЗ, заклад проф.-тех. освіти і т.д.), сертифікат ISO не вказується, бо це абсурд для освічених людей. Тому наголошуємо, що на сьогодні існує лише два шляхи отримання Міжнародних документів про освіту: 

  1. Закінчити курсове навчання саме в Закладі Освіти та Проапостилювати дані документи в МОН України. І такі документи звісно видає після навчання «Партнер+»!
  2. Отримати/Підтвердити кваліфікацію у Центрі кваліфікацій «Партнер+» (ми єдині в Україні, хто має Державну Акредитацію на присвоєння кваліфікації Beauty-майстра) та отримати Державний сертифікат із присвоєною кваліфікацією, який внесено до Державного реєстру кваліфікацій НАК України та узгоджено із кваліфікаційною системою ЄС, США та Канади, що дає право працювати за кордоном без додаткового підтвердження кваліфікації!


Другим у списку йде наступне твердження: 

Ліцензія МОЗ України дозволяє готувати косметиків та видавати випускні документи, які за наявності Ліцензії МОЗ стають легітимними і котуються в Україні та за кордоном.

Правда із обґрунтуванням: Ліцензія МОЗ України видається на медичну практику. Її можуть отримати як лікарі, що ведуть приватну практику, так і медичні центри, але знову таки на медичну практику, а не на освітню діяльність, а саме на професійно-технічну освіту, яка підлягає Ліцензуванню і отриманню Ліцензії МОН (Міністерства освіти і науки України). Лише Ліцензія МОН України дозволяє займатися підприємству професійною (професійно-технічною) освітою за КВЕД 85.41 та готувати косметиків 4-х класів. Адже всі знають, що Заклади Освіти всіх рівнів (від садочків до вишів) підпорядковуються саме Міністерству Освіти і відповідно мають Ліцензію МОН, а не МОЗ! Медичні Заклади Освіти також підпорядковуються МОН. І Академія «Партнер Плюс», як Заклад освіти, підпорядковується МОН України та має відповідну Ліцензію МОН і Державну Атестацію. Ми також маємо Ліцензію МОЗ на медичну практику.  


Наступна третя заява нечесних підприємців: 

Міжнародних документів про освіту не існує і за кордоном цінують лише знання і вміння.

Правда із обґрунтуванням: Цю відверту брехню говорять представники підприємств чи підприємці, які не мають офіційного статусу Закладу Освіти, і відповідно не мають ні Ліцензії МОН, ні Державної Акредитації чи Атестації та не можуть її отримати від Держави, бо проводять низькі за рівнем курси, навчаючи не за Державними чи Європейськими стандартами, а як просто придумали (не дотримуючись методики викладання, правильності виконання виробничих технологій тощо). Тому такі підприємці вважають за правильне просто говорити, що Міжнародних документів не існує, оскільки вони не можуть їх видавати і не розуміють саму процедуру легітимізації документів за кордоном. Звісно так простіше: не можеш видавати – кажи, що міжнародних документів не існує, а перевіряють лише професіоналізм. Так професійність майстра стоїть на першому місці і за кордоном, і в Україні, але щоб роботодавець за кордоном розглянув Вас як працівника, то він має отримати спочатку документ про освіту з підтвердженням, що Ви дійсно є майстром. І як Ви думаєте, який документ викличе довіру – папірець із зображенням знаку ISO, який ставиться на товарах чи продуктах, чи документи про освіту від Закладу Освіти із Державною Акредитацією та з наявним Апостилем МОН України – відповідь однозначна в сторону другого і саме такі документи ми видаємо. Також роботодавець може перевірити Ваш Державний Сертифікат від Академії «Партнер+» в Єдиному Державному реєстрі кваліфікацій НАК України, який узгоджено із кваліфікаційною системою ЄС, Канади та США і відповідно ця кваліфікація не потребує додаткового підтвердження за кордоном. Запевняємо, що на наші документи про освіту, із присвоєною кваліфікацією, Ви можете отримати дозвіл на приватну практику в ЄС і Канаді та Ліцензію в США.


Четверту і п’яту позицію викладаємо разом і наголошуємо на шахрайстві, коли підприємці на сайтах та на документах розміщують: 

  1. Ліцензії інших Закладів освіти, просто стягнувши (скопіювавши) їх із сайтів і розмістивши у себе. 
  2. Ліцензії Державних навчально-методичних центрів, які ніякого відношення до навчального процесу не мають і спеціалізуються в іншій галузі. Тобто у них не ведеться ліцензована підготовка Beauty-майстрів і відповідно такі документи легітимності не набувають.
  3. Розміщують Герб України, цим самим вводять в оману, що документи Державного зразка, а відповідної Державної Атестації чи Державної Акредитації ці підприємства не мають.

Підводячи підсумок, можна сказати, що шахрайських схем в освітній діяльності багато, тому завжди перевіряйте будь-який навчальний центр на наявність дозвільних документів на функціонування в Єдиній Державній Базі Закладів Освіти, за посиланням https://registry.edbo.gov.ua/university/2775. Відсутність у Базі підприємства говорить  про те, що дана організація не є Закладом Освіти, не має Ліцензії МОН та Державної Атестації/ Акредитації і відповідно випускні документи, якого не легітимні ні в Україні, ні за кордоном. Перевіряйте всі підприємства і Ви уникнете неякісного навчання з отриманням нелегітимних документів!

Ми навчаємо

Курси Партнер Плюс (факультети)

Події

Останні новини Академії

Запрошуємо на VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Доказова реабілітація. Практичні кейси" banner 1944h1256 7

Запрошуємо на VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Доказова реабілітація. Практичні кейси”

Дата проведення: 30 березня 2024 р. Місце проведення: м. Київ, Mercure Congress Сentre (м. Шулявська). Тривалість конференції: з…

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 8

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 9

Академія “Партнер Плюс” отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію…

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам