• Зв'язатися

Жиленкова Катерина Ігорівна

ПІБ:Жиленкова Катерина Ігорівна
Посада:методист-викладач Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», дерматолог, косметолог, спеціаліст ін'єкційних методик
Досвід роботи:12 років
Освіта:вища освіта (Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця). Пройшла інтернатуру на базі НМА ім. Шупика за спеціальністю «Дерматологія»; педагогічна (Київський професійно-педагогічний коледж ім. О. Макаренка).

методист-викладач Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс» дерматолог, косметолог, спеціаліст ін’єкційних методик.

Має вищу освіту (Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця), пройшла інтернатуру на базі НМА ім. Шупика за спеціальністю «Дерматологія» та педагогічну (Київський професійно-педагогічний коледж ім. О. Макаренка).

Учасник робочої групи із розробки професійного стандарту за професією 5141 «Косметик». Згідно із цим стандартом відбувається підготовка косметологів у Закладах професійно-технічної освіти України державної та приватної форми власності.

Учасник науково-практичних конференцій з косметології, спеціалізованих виставок, профільних конкурсів та заходів.

Член журі Міжнародного Чемпіонату з косметології «The Best Beauty Professional» в рамках ХХ Міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM Ukraine.

Співавтор підручника «Основи анатомії та фізіології шкіри обличчя», «Практикум з косметології», а також методичних посібників для слухачів курсів косметології. Автор публікацій у спеціалізованому журналі «Експерт краси», статті «Лазерна епіляція: можливості методу» та ін. Постійний учасник та доповідач науково-практичних конференцій з косметології та естетичної медицини «Косметологія на стику наук», «Ефективне поєднання методів остеопатії та апаратної програмах з корекції фігури. Демонстрація клінічного досвіду» та ін.

Навчаю

Факультети Партнер Плюс

Викладаю

На курсах

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам