• Зв'язатися

Факультет косметології і естетичної медицини Академії «Партнер+»

Заклад освіти з Державною Атестацією № 134 від 19.02.2019 р.

Ліцензія МОН України АЕ № 458640 від 07.07.2014
Державна Акредитація Центру Кваліфікацій (Рішення НАК № 7 від 21.11.2023 р.)
Сертифікат ISO9001

Ми готуємо спеціалістів з косметології з видачею Диплома Державного зразка (Держ. Свідоцтва), Міжнародного Сертифікату та Державного Сертифіката із присвоєною кваліфікацією, який внесено до Державного реєстру НАК України 

Наші документи Апостилюються в МОН України та діють в 132 країнах світу (Гаазька угода, 1961 р.)

Перевірити наявність Державної Атестації та Ліцензії МОН в Академії «Партнер Плюс» та інших навчальних центрів

Аппаратная косметология лица img 9147 1 50

Факультет косметології і естетичної медицини

Наші Курси косметології і естетичної медицини

Знижка 15% на всі курси, що стартують з 1.05 до 31.05.2024р!
Ми маємо власне бомбосховище, обладнане за Державними стандартами, а також генератори!
Показати ще

ми забезпечуємо

Академія "Партнер Плюс" забезпечує

Аппаратная косметология лица 79373693 1034529756899756 264487848479031296 o 51

100% навчальними матеріалами:

 • відеоматеріалами (додатково до очного курсу надаються відеоуроки (код доступу
  зберігається від 3 до 6 місяців);
 • навчальними посібниками в електронному вигляді (для багаторазового тиражування);

100% моделями-клієнтами для відпрацювання практики, яка складає від 70% до 90% навчального часу (в залежності від обраного курсу);

100% витратними матеріалами, косметичними засобами, одноразовими аксесуарами, апаратами і приборами;

100% працевлаштування на підприємствах індустрії краси м. Києва через базу роботодавців, яку надає Академія.

Відео про Курси косметології і естетичної медицини

курси косметології Київ та естетичної медицини

Професійне навчання в Академії "Партнер Плюс"

Курси косметології у Києві

Академія “Партнер Плюс” у Києві пропонує вам широкий спектр курсів косметології. Чи то курси косметолога, спеціалізоване навчання або курси косметологів для досвідчених спеціалістів – у нас є все!

Чому наші курси косметології у Києві унікальні?

 1. Ліцензоване навчання: Ми пишаємося нашою Державною Атестацією №134 від 19.02.2019, безстроковими ліцензіями МОН України АЕ №458640 від  07.07.2014 та МОЗ України №09/1508-М від 15.08.2019, а також Державною Акредитацією Центру Кваліфікацій №1 – №11 від 21.11.2023р., які підтверджують високий стандарт нашого навчання.
 2. Міжнародне визнання: Після завершення курсів ви отримаєте диплом державного зразка (держ. свідоцтва), або ж свідоцтва про проходження курсової програми та міжнародний сертифікат, який котується в 132 країнах світу (Гаазька угода, 1961р.), а також Державний Сертифікат із присвоєною кваліфікацією, який внесено до Державного реєстру кваліфікацій НАК України (після проходження атестації). Наші документи про освіту Апостилюються в МОН України!
 3. Практичний досвід: 80% нашого навчального часу – це реальна практика на моделях-клієнтах. Ви зможете одразу ж застосовувати свої знання на практиці!
 4. Інновації: Сучасна матеріально-технічна база площею 2000 м² з передовим обладнанням для косметології.
 5. Викладацький склад: Досвідчені спеціалісти та викладачі з багатим практичним досвідом готові передати свої знання.

Основні напрямки наших курсів:

 • Професія: косметолог
 • Мануальна косметологія обличчя та тіла
 • Апаратна косметологія обличчя та тіла
 • Інноваційні методи косметології
 • Навчання з ін’єкційних методик: мезотерапія, біоревіталізація, ліполітики, ін’єкції нейротоксину, плазмоліфтинг, контурна пластика
 • Лазерні технології

… та багато інших програм!

У подарунок до очного навчання – ексклюзивні відеоуроки з косметології, а також безкоштовний медичний курс для поглиблення ваших знань у галузі анатомії та фізіології людини, а також надання першої медичної допомоги.

Поширені запитання:

Навчання на косметолога коштує від 5-ти до 30-ти тисяч гривень. Вартість залежить від обраної програми , тривалості навчання, рівня матеріально-технічної бази, наявності Ліцензії МОН України та класу підприємства, яке надає освітні послуги. Традиційно вартість курсів вища у столиці та на даний момент виросла в Центральних та Західних регіонах України, куди перемістилося багато громадян у зв’язку із військовими діями.

Оптимальна вартість за базові курси косметолога, які містять вивчення мануальних, апаратних та інноваційних технологій, не має перевищувати 15 тисяч грн. Освітні програми, які доповнені вивченням ін’єкційних методик, виростають у вартості до 30 тисяч грн. Звісно на ринку існують програми, які вартують і понад 40 тисяч (із ін’єкційними методами), але в такому разі споживач просто оплачує надціну та наприбутки організаціям, які пропонують необґрунтовано дороговартісні освітні послуги.

Тож критично аналізуйте освітні пропозиції та робіть умовиводи, які дозволяють раціонально використовувати власні кошти на здобуття освіти косметика.

TOP-5 неправди про наявність дозвільних документів на проведення освітньої діяльності та легітимності їх випускних документів, яку озвучують різні навчальні центри. Читати тут.

У даній статті Ви отримаєте повну відповідь про саму можливість існування франшизи в освіті та які дозвільні документи повинні мати заклади освіти, щоб навчати за державними освітніми стандартами і видавати легітимні випускні документи, а також, чи можлива юридична передача їх за формою франшизи. Це лікбез, який суттєво розширить Ваші знання в області освіти дорослого населення.

Які документи про освіту мають Міжнародне значення та що їм надає легітимність за кордоном? Як уникнути отримання кольорових папірців замість вагомих випускних документів, які діють за кордоном? Ось питання, на які Ви отримаєте розгорнуту відповідь у даній статті.

Косметологом може бути фахівець, який пройшов курсову підготовку на базі Закладу освіти, який має Ліцензію МОНУ на підготовку косметиків. Також у разі, якщо Ви освоїли косметичні технології самостійно, переймаючи досвід у майстра чи по відеоурокам, то маєте можливість підтвердити свою кваліфікацію на базі Центрів кваліфікації, які мають відповідну Державну сертифікацію. І перший, і другий варіант легітимний та дає випускникам змогу успішно реалізовуватись на професійному полі.

Щоб стати косметологом та успішно реалізуватися у новій професії, необхідно пройти навчання по одному із перерахованих варіантів:

 1. Отримати кваліфікацію косметика, пройшовши курсове навчання за Державною програмою на базі Закладу професійної (професійно-технічної) освіти, який має відповідну Ліцензію МОН України та Державну Атестацію із можливістю видавати Свідоцтво Державного зразка.
 2. Закінчити короткотривалі курси на базі Навчальних центрів підприємств індустрії краси, які мають відповідну Ліцензію МОН на підготовку косметиків.
 3. Освоїти косметичні технології самостійно (інформальна освіта) чи переймаючи досвід майстра з наступним підтвердженням кваліфікації на базі Центру кваліфікації, який має Державний сертифікат і відповідно уповноважений атестувати та присвоювати кваліфікацію косметика.

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер +» може запропонувати Вам усі три варіанти отримати освіту косметика!
Тож вибирайте своє бажане навчання та проходьте якісні курсові програми!

Щоб стати косметологом, необхідно освоїти освітню програму за професією 51.41. Косметик або ж пройти короткотривалі курси за програмою, яка включає в себе вивчення та застосування на практиці мануальних, апаратних та інноваційних косметичних технологій. Дані освітні та курсові програми реалізовуються в Закладах професійної (професійно-технічної) освіти та навчальних центрах, які мають відповідну Ліцензію МОНУ на підготовку косметиків. Також Ви можете отримати необхідні знання неінформальною чи інформальною освітою, тобто сформувати знання та уміння шляхом самостійного навчання засобами дистанційної освіти, вивчення досвіду майстрів, стажування в умовах салону і т.д., та потім в обов’язковому порядку підтвердити свою кваліфікацію в Центрі кваліфікації, який має Державний Сертифікат на атестацію фахівців та присвоєння їм кваліфікації Косметика!

Тож обирайте свій варіант та отримуйте освіту косметика зручним для Вас способом на базі Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс».

Щоб стати косметиком без медичної освіти, необхідно пройти курсові програми по освоєнню мануальних, апаратних та інноваційних косметичних методів. Зазвичай такі курси проводять і заклади освіти, і навчальні центри підприємств індустрії краси, але обов’язково потрібно звернути увагу на наявність Ліцензії МОН України на підготовку косметиків, що робить випускні документи легітимними. Фахівцям, які не мають медичної освіти, важливо також володіти знаннями та вміннями не лише по догляду за обличчям, а й мати навички роботи із тілом, так як дані знання розширюють можливості спеціаліста та задовольняють вимоги роботодавця щодо рівня кваліфікації косметика. Тож освоюйте комплексні програми на базі Закладу Освіти «Партнер Плюс» із Державною Атестацією №134 та Ліцензією МОНУ і вибудовуйте успішну професійну траєкторію!

Для виконання функціональних обов’язків косметолога фахівцю необхідно освоїти курсову програму із прикладної косметології (мануальної, апаратної та інноваційної) чи пройти навчання із отриманням кваліфікації косметика.

Дані навчальні програми входять до портфелю освітніх послуг Закладів Освіти, які мають Ліцензію МОН України на підготовку косметиків.

Також бажано, щоб навчальний заклад був проатестований Державою і відповідно мав змогу видавати Свідоцтво Державного зразка. Однак і наявності однієї Ліцензії МОН України на навчання косметика достатньо для отримання легітимних документів, які котуються в Україні.

Наша академія пропонує ліцензоване навчання з міжнародним визнанням, 80% практики на моделях, якісне обладнання, працевлаштування.

Так, ми пропонуємо курси як для початківців, так і для досвідчених спеціалістів у різних напрямках косметології.

Тривалість навчання залежить від обраного курсу. Звертайтеся до нас для уточнення.

Вартість залежить від обраного напрямку. Рекомендуємо зв’язатися з нами для уточнення.

Наші програми передбачають 80% практики, тому після навчання Ви одразу зможете працевлаштуватися та працювати.

Так, наші дипломи котуються у країнах ЄС, США та Канади завдяки Апостилюванню документів про освіту у МОН України.

Ми гарантуємо, що навчання в Академії “Партнер Плюс” стане вашим першим кроком до успішної кар’єри у світі косметології!

Акції для Вас

Знижки та пропозиції

Знижка на очні (стаціонарні) курси! zobrazhennja viber 2024 02 27 15 24 26 301 36

Знижка на очні (стаціонарні) курси!

Знижка -15% на всі курси, які стартують в період з 1.05 до 31.05.2024р.

*Пропозиція діє на групи з 01.05.2024р до 31.05.2024р.
*Деталі у менеджерів Академії!

Знижки на заочні та дистанційні курси!* dsc 2722 37

Знижки на заочні та дистанційні курси!*

-20 % на дистанційне навчання в травні!
-15% на заочні курси!

* Пропозиція діє з 01.05.2024р. до 31.05.2024р.

*Деталі у менеджерів Академії!
Телефонуйте вже зараз!!!

Наші успіхи та досягнення

Досягнення "Партнер Плюс"

Аппаратная косметология лица ambasador monu 52

Амбасадор МОН України по розвитку напрямку косметології і реформування професійно-технічної освіти.

Аппаратная косметология лица 331862056 3563236023957823 6528018182047453164 n 53

Розробник Освітнього і Професійного стандарту по професії «Косметик», затвердженого МОН України в внесеного в Реєстр професій НАК України.

Аппаратная косметология лица 242267384 1522435291442531 7377305298098549719 n 54

Засновник і організатор Міжнародного чемпіонату по косметологІї «The Best Beauty Professional» в рамках ХХ Міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM Ukraine.

Аппаратная косметология лица prakticheskoe posobie 55

Розробник та видавець навчальної літератури, одобреної МОН України, для підготовки косметологів в Державних і приватних навчальних закладах

Аппаратная косметология лица 54798406 834585936894140 1698358733173686272 n 56

Засновник і організатор науково-практичних конференцій для косметологів і спеціалістів естетичної медицини.

Аппаратная косметология лица 79373693 1034529756899756 264487848479031296 n 57

4-кратний призер Національного бізнес-рейтингу.

Фахівці "Партнер Плюс"

Викладачі косметології і естетичної медицини

Шамайло Катерина Павлівна

керівник Школи косметології і естетичної медицини Академії "Партнер +", дерматолог, косметолог, спеціаліст естетичної медицини

Жиленкова Катерина Ігорівна

методист-викладач, дерматолог, косметолог, спеціаліст ін"єкційних методик

Амосова Юлія Олегівна

методист-викладач, косметолог, візажист

Мельничук Наталія Валеріївна

лікар, косметолог, спеціаліст ін"єкційних методик, трихолог

Акіндінова Іола Валеріївна

лікар-косметолог, мезотерапевт

Москаленко Анастасія Олександрівна

лікар-косметолог, спеціаліст естетичної медицини

Переверзєва Неллі Георгіївна

косметолог, естетист по тілу, майстер татуажу

Желєзко Віталія Вікторівна

косметолог, естетист по тілу

Показати ще

Додатково функціонує Відео Академія «Партнер Плюс»

Заочне та дистанційне навчання косметології і естетичної медицини

Аппаратная косметология лица zaochne i distancijne 1 58

Пройдіть курсове навчання за програмами з косметології з отриманням документів від Академії з Державною атестацією № 134 від 19.02.2019, які котуються в 132 країнах світу! Наші документи Апостилюються в МОН України.

Аппаратная косметология лица zaochne i distancijne 2 11 1 59

Підтверджуйте кваліфікацію "Косметик вищого класу" в Центрі Кваліфікацій з Державною Акредитацією №1 - №11 від 21.11.2023р. та отримуйте Державний Сертифікат

Аппаратная косметология лица neod laz scaled 60

Підвищуйте кваліфікацію в галузі косметології: мануальна і апаратна косметологія; інноваційні косметологічні технології (більше 40 програм), з отриманням випускних документів від Академії з Державної Атестації №134.

Ціна на курси косметології і естетичної медицини Київ

Вартість курсів косметології і естетичної медицини

Знижка 15% на всі курси, що стартують з 1.05 до 31.05.2024р!
Ми маємо власне бомбосховище, обладнане за Державними стандартами, а також генератори!

Події "Партнер Плюс"

Останні новини Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 47

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 48

Академія “Партнер Плюс” отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію…

Меморандум про співпрацю між Академією "Партнер Плюс" та Міністерством освіти і науки України! ambasador monu 49

Меморандум про співпрацю між Академією “Партнер Плюс” та Міністерством освіти і науки України!

1 грудня 2020 року став визначною датою для Академії “Партнер Плюс”, оскільки наш заклад став Амбасадором реформи професійно-технічної…

Наші Випускники - Наша Гордість

Фотографії Випускників

43 відгуки для Курси косметології та естетичної медицини

 1. Дутчак Елена

  Отличные преподаватели, которые знают свою работу и с радостью делятся опытом)

 2. Бадунь Галина Богдановна

  Понравилось доброжелательность сотрудников, компетентность преподавателей, правильно построенный курс обучения, наличие раздаточного материала, много моделей, спасибо! от души!

 3. Николаенко Елена

  Очень понравились преподаватели. Терпеливые, доброжелательные, хорошо знающие свой предмет

 4. Даниленко Оксана

  Сочетание теории и практики по каждой теме сразу. Максимальное закрепление материала.

 5. Москаленко Татьяна

  Хороший объем информации, достаточное количество моделей, нет привязки к конкретной косметике,хорошие метод.материалы

 6. Скороход Наталья

  Понравилась продуманность курсов; чередование теории и практики; большой преподавательский состав; разнообразие торговых марок косметики, модели.

 7. Полищук Светлана Викторовна

  Спасибо “Партнеру+” за качественное обучение и за то, что уже во время курсов Вы помогаете найти работу

 8. Федоренко Анна Кириловна

  Очень хорошо, что в обучение входит аппаратная косметология. Работа на моделях с использованием аппаратов была интересной и эффективной. Для меня это было очень важно, т.к. я планирую работать в медицинском центре

 9. Чувикина Юлия Петровна

  Курс мне очень понравился. Много практик, не нужно ничего докупать. Преподаватели доступно и профессионально дают всю информацию

 10. Ядаменко Людмила Николаевна

  Огромное спасибо. Много нового, интересного. Изложение материала велось на высоком профессиональном уровне

 11. Исаханова Наталья

  Получена достаточная практическая отработка для закрепления изученного материала, и большое количество моделей + доступное изложение материала оставляют только благоприятные отзывы!

 12. Баклан Елена

  Спасибо за хорошие базовые знания для начала работы косметологом

 13. Горностаева Дарья Алексеевна

  Понравилось соотношение полученной информации и времени на его отработку, также организация работы коллектива, его сплоченность

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам