• Зв'язатися

Амосова Юлія Олегівна

ПІБ:Амосова Юлія Олегівна
Посада:методист-викладач, косметолог, візажист.
Досвід роботи:10 років
Освіта:медична освіта (Ізюмське медичне училище) та вища освіта (Київський університет імені Т. Г. Шевченка), а також закінчила SGGW (Warszawa, Polska) та отримала звання M.B.A.inAgri-FoodBusiness

Методист-викладач, косметолог, візажист.

Має медичну освіту (Ізюмське медичне училище) та вищу освіту (Київський університет імені Т. Г. Шевченка), а також закінчила SGGW (Warszawa, Polska) та отримала звання M.B.A.inAgri-FoodBusiness.

Учасник робочої групи із розробки професійного стандарту за професією 5141 «Косметик». Згідно із цим стандартом відбувається підготовка косметологів у Закладах професійно-технічної освіти України державної та приватної форми власності.

Учасник та доповідач науково-практичних конференцій з косметології на теми: «Психологія спілкування з клієнтом. Формування ефективної комунікації з різними клієнтами. Поради психолога, який спеціалізується на ринку індустрії краси», «Як працювати зі скаргами. Вирішення конфліктів», «Комерційні фотосесії. Специфіка роботи з клієнтами» та ін. Розробник онлайн-курсу для спеціалістів Вeuty-сфери «Психологія спілкування з клієнтом».

Автор публікацій у спеціалізованому журналі «Експерт краси». Статті: «Лазерна епіляція: можливості методу» та ін. Постійний учасник та доповідач науково-практичних конференцій з косметології та естетичної медицини «Косметологія на стику наук», «Ефективне поєднання методів остеопатії та апаратної косметології у програмах з корекції фігури» та ін.

Навчаю

Факультети Партнер Плюс

Викладаю

На курсах

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам