• Зв'язатися

Чернова Юліана Юріївна

ПІБ:Чернова Юліана Юріївна
Посада:керівник Школи масажу і остеопатії Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», масажист, остеопат, реабілітолог, спеціаліст ЛФК
Досвід роботи:більше 15 років
Освіта:вища освіта (Національний університет фізичного виховання та спорту України); курси підвищення кваліфікації: Головне управління охорони здоров'я та медицини (курс спеціалізації з ЛФК та медичного масажу); педагогічна (Київський професійно-педагогічний коледж ім. О. Макаренка).

Керівник школи масажу і остеопатії, масажист, реабілітолог, остеопат, спеціаліст з лікувальної фізкультури.

Має вищу освіту (Національний університет фізичного виховання та спорту України); курси підвищення кваліфікації: Головне управління охорони здоров’я та медицини (курс спеціалізації з ЛФК та медичного масажу), а також педагогічну освіту (Київський професійно-педагогічний коледж ім. О. Макаренка).

Учасник та доповідач спеціалізованих виставок «InterCHARM» м. Київ, «Міжнародний конгрес з прикладної естетики та косметології», м. Київ. Доповідач всеукраїнських конференцій на теми: «Букальний масаж як трендова процедура в салоні краси. Терапевтична, косметична та ортодонтична корекція. Доказова база без фільтрів», «Остеопатичний комплекс як метод профілактики та лікування хрящових тканин. Коксефікуючий артроз та зрощування кульшового суглоба. Міжхребетні грижі, протрузії. Невралгія блукаючого нерва», «КСТ – робота з щелепно-лицьовою зоною», «Ефективні програми з корекції фігури та зниження ваги», «Діагностика у попередженні розвитку патологічного процесу та больового синдрому», «Альтернативна косметологія – краніосакральна. Корекція вікових змін та дисфункцій» та ін.

Автор публікацій у спеціалізованому журналі «Експерт краси». Статті: «Реабілітація дітей з особливими потребами. Непрямі остеопатичні методи», «Поєднання апаратних та мануальних методик в антицелюлітних програмах», «Кінезіотейпінг», «ГуаШа як альтернатива вакуумним масажам», «Первинна діагностика стану пацієнта та методи корекції»; «Інсульт. Ребілітація, націлена на максимальний результат. Ділимося досвідом», «Фітнес-масаж у практиці SPA-технолога, фітнес-інструктора, реабілітолога», «Загальний масаж – програма “анти-стрес”», «Ароматерапія – природні антидепресанти», «Лікувальні оздоровлюючі масажі при захворюваннях ОРА», «ММТ у практиці масажиста та естетиста по тілу», «Краса жінкам, все інше – чоловікам» та ін., журнал «Косметолог», стаття «Важкий легкий пацієнт».

Співавтор навчального посібника для підготовки масажистів у закладах професійно-технічної освіти «Практикум з масажу, естетики тіла та остеопатії».

Навчаю

Факультети Партнер Плюс

Викладаю

На курсах

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам