• Зв'язатися

Мозгова Оксана Володимирівна

ПІБ:Мозгова Оксана Володимирівна
Посада:методист-викладач, масажист, реабілітолог, остеопат, SPA-оператор
Досвід роботи:10 років
Освіта:вища освіта (Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця; НАПО ім. П.Л. Шупика МОЗ України), спеціальна (АПОСІК «Партнер Плюс»), а також педагогічна (Київський професійно-педагогічний коледж ім. Макаренка).

Методист-викладач, масажист, реабілітолог, остеопат, SPA-майстер.

Має вищу освіту (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця; НАПО ім. П.Л. Шупика МОЗ України) та педагогічну (Київський професійно-педагогічний коледж ім. О. Макаренка).

Доповідач науково-практичних конференцій для масажистів на теми «Струнке тіло в найкоротші терміни. Корекція фенотипу фігури “груша”», «Стоун-терапія, рекреаційне SPA та терапевтичний ефект з точки зору структурних практик», «Корекція постави, реабілітація post-Covid (больова симптоматика наявних раніше протрузії та шийного остеохонрдрозу)», «Комплексний підхід у корекції фігури. Післяпологова реабілітація. Лімфоїдний тип».

Автор публікацій у спеціалізованому журналі «Експерт краси». Статті: «Стрії. Об’ємний погляд спеціаліста» та ін.

Співавтор підручника для масажистів та естетистів по тілу, а також методичних та дидактичних матеріалів для студентів курсів «Профі-масажист» та «SPA-оператор».

Співавтор навчального посібника для підготовки масажистів у закладах професійно-технічної освіти «Практикум з масажу, естетики тіла та остеопатії».

Навчаю

Факультети Партнер Плюс

Викладаю

На курсах

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам