• Зв'язатися

Тетянюк Тетяна Дмитрівна

ПІБ:Тетянюк Тетяна Дмитрівна
Посада:викладач, масажист-універсал, інструктор лікувальної фізичної культури.
Досвід роботи:12 років
Освіта:вища педагогічна освіта (Київський державний інститут фізичної культури) та спеціальна: інструктор ЛФК (Київський державний інститут фізичної культури); масажист-універсал (АПОСІК «Партнер Плюс»).

Масажист-універсал, інструктор лікувальної фізичної культури, викладач Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс».

Має вищу педагогічну освіту (Київський державний інститут фізичної культури) та спеціальну: інструктор ЛФК (Київський державний інститут фізичної культури); масажист-універсал (АПОСІК «Партнер Плюс»).

Доповідач науково-практичних конференцій для масажистів на теми «Сколіоз у підлітковому віці. Суть проблеми та її вирішення», «Кінетична остеопатична терапія, як базова програма корекції спільних діагнозів у дітей: родові травми, дисплазія, варус/вальгус, кіфосколіоз, лордична постава», «Комплексний підхід у корекції фігури. Післяродова реабілітація, тип фігури “Яблуко”» та ін.

Автор публікацій у спеціалізованому журналі «Експерт краси». Статті: «Теплові процедури. Призначення. Поєднання з масажними техніками», «Лікувальна фізкультура в програмі оздоровлюючих процедур для пацієнтів масажних салонів», «Пивний живіт» та ін.

Співавтор навчального посібника для підготовки масажистів у закладах професійно-технічної освіти «Практикум з масажу, естетики тіла та остеопатії».

Навчаю

Факультети Партнер Плюс

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам