• Зв'язатися

Шамайло Катерина Павлівна

ПІБ:Шамайло Катерина Павлівна
Посада:керівник Школи косметології та естетичної медицини Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», лікар-дерматолог, косметолог, спеціаліст естетичної медицини.
Досвід роботи:22 роки
Освіта:вища медична освіта (Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця), пройшла інтернатуру на базі НМА ПО ім. Шупика за спеціальністю «Дерматологія»; педагогічна освіта (Київський професійно-педагогічний коледж ім. О. Макаренка).

Керівник Школи косметології та естетичної медицини Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», лікар-дерматолог, косметолог, спеціаліст естетичної медицини.

Має вищу медичну освіту (Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця), пройшла інтернатуру на базі НМА ПО ім. Шупика за спеціальністю «Дерматологія»; педагогічна освіта (Київський професійно-педагогічний коледж ім. О. Макаренка).

Учасник робочої групи із розробки професійного стандарту за професією 5141 «Косметик». Згідно із цим стандартом відбувається підготовка косметологів у Закладах професійно-технічної освіти України державної та приватної форми власності.

Голова журі Міжнародного Чемпіонату з косметології «The Best Beauty Professional»  у рамках ХХ Міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM Ukraine.

Учасник та доповідач науково-практичних конференцій з косметології та естетичної медицини «Косметологія на стику наук», «Поєднання ін’єкційних методик та перманентного макіяжу для візуального посилення anti-age ефектів» та ін.

Співавтор підручника «Основи анатомії та фізіології шкіри обличчя», затвердженого МОН України для підготовки косметологів у закладах освіти; «Практикум з косметології», а також методичних посібників для слухачів курсів косметології.

Автор публікацій у спеціалізованих журналах «Експерт краси», статті: «Грамотний підбір ін’єкційних методик в anti-age програмах з урахуванням віку та проблем», «Лікування вугрової висипки в кабінеті косметолога», «Тредліфтинг – базова процедура в anti-age програмах», «Типовий клієнт кабінету косметології. Сегментація за віком, проблемою та морфотипом з наступним підбором оптимальних програм», «Професійна косметика. Характеристика та оптимальний підбір», «Головне правило – не нашкодь! Які процедури не слід проводити в літній період», «Інтимна пластика за допомогою ін’єкційних методів. Суть та перспективи», «Поєднання ін’єкційних методів в одній програмі. Ділюсь практичним досвідом» та ін.

Навчаю

Факультети Партнер Плюс

Викладаю

На курсах

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам