укр | рус

Библиотека


Навчальні матеріали, які розроблені викладачами Академії


Основи анатомії.jpg

Основи анатомії та фізіології шкіри обличчя

Методичні рекомендації

Схвалено для використання в освітньому процесі (Рішення експертної комісії з професій торгівлі, сфери послуг, харчової промисловості та туристичної діяльності від 15 червня 2021 року (протокол № 3)). Зареєстровано у Каталозі надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам за № 5.0006-2021.

Автори: А. П. Онищенко, К. П. Шамайло, К. І. Жилєнкова.

Рецензенти: Висоцька Л.Є., директор Державного навчального закладу «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування», кандидат педагогічних наук. Масліч С.В., методист Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг», кандидат педагогічних наук. Мельничук Н.В., викладач косметології АПОСІК «Партнер Плюс», лікар-терапевт вищої категорії.

Навчальний посібник містить інформацію стосовно анатомії та фізіології шкіри, а також основи дерматології з описом практичних протоколів естетичної корекції дефектів та вікових змін шкіри і придатків. Посібник рекомендовано слухачам, які проходять підготовку за професіями «Косметик», «Манікюрник», «Перукар-модельєр», а також фахівцям-практикам в сфері косметології, манікюрної справи та перукарського мистецтва.


obkladynka_new.jpg


Практикум з косметології.
Автори
група викладачів Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс».Практикум містить клінічний досвід (результати науково-практичної діяльності викладацького складу Академії «Партнер Плюс») в області косметології і дерматології, а також практичні кейси та протоколи. Посібник рекомендовано студентам курсів косметології, а також фахівцям-практикам.


сбірник.JPG

Збірник статей з косметології, естетики тіла та масажу

Шамайло К.П., Чернова Ю.Ю., Башкирцева В.В., Гудзовська Р.Д., Кадечкіна О.М., Кожедуб Л.М., Міхєєва Д.А., Рябець І.Г., Свирид- Дзядикевич А.С., Трохова О.І., Федюк Л.І., Шаруєва О.А., Воробйова О.В., Плохотнюк Ю.Ю., Свирид Л.А., Соболенко Н.Ю., Тетянюк Т.Д.

К.: Партнер Плюс, 2016. - 248 с.

До збірнику увійшли статті викладачів Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», які раніше були опубліковані у професійних періодичних виданнях «Косметолог» та «Експерт краси» та містять результати науково-практичної діяльності у галузі косметології, дерматології, естетики тіла та масажу.
Посібник рекомендований для косметологів, масажистів, естетистів по тілу, SPA-операторів.


практ.jpg

Практикум з масажу, естетики тіла та остеопатії.

Автори – викладацький склад Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс»: Чернова Ю.Ю., Плохотнюк Ю.Ю., Тетянюк Т.Д., Соболенко Н.Ю., Хомчук Л.А.

Практикум містить клінічний досвід та результати науково-практичної діяльності викладацького складу Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс» у галузі масажу, естетики тіла та остеопатії.

Посібник рекомендований студентам курсів масажу, естетики тіла та остеопатії, а також косметологам-естетистам, СПА-операторам, чинним спеціалістам.Kosmetolgy_2022.jpg
Методичний посібник

Спеціальність: «КОСМЕТОЛОГ»

У цей методичний посібник, розроблений групою викладачів Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», увійшли матеріали, присвячені теоретичним і практичним питанням косметичного догляду за обличчям і тілом, апаратної косметології та естетичної медицини. Особливої уваги надано базовим методикам проведення процедур, показанням і протипоказанням, очікуваним результатам. Методичний посібник призначений для слухачів курсу косметологів, естетистів по тілу.    100_1402.JPG

 

ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК

Спеціальність: «Косметолог, естетист по тілу»


 масаж.jpg

Методичний посібник  СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: «МАСАЖИСТ-ЕСТЕТИСТ»

Даний методичний посібник включає в себе короткий опис анатомії людини із зазначенням впливу масажу на різні органи і системи. Схематично викладено сегментарний масаж: спини, верхніх і нижніх кінцівок, грудної клітини, живота, шийно-комірцевої зони, голови. У посібник також включені особливості проведення лікувального масажу при різних захворюваннях. Методичний посібник призначений для слухачів курсів масажу.


антиц.jpg

Методичний посібник

«Антицелюлітні методики та естетика тіла»

Даний методичний посібник включає короткі відомості про найпопулярніші теорії виникнення целюліту: механічна, біохімічна і гравітаційна. Схематично викладено такі методики: академічний мануальний антицелюлітний масаж, магістральний лімфодренуючий та інструментальний баночний масаж. Надано історичні дані та методичне обґрунтування кожної з методик. У посібник також включені рекомендації щодо ЛФК для різних типів фігур. Посібник призначений для масажистів, масажистів-естетистів, СПА-операторів, косметологів-естетистів.
IMG_2221.JPG


Методичний посібник Спеціальність: «Естетист по тілу, СПА-оператор»

Цей методичний посібник розроблений викладачами Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс» і включає в себе характеристику целюліту та методи його лікування, способи корекції фігури та догляд за тілом. У навчальному посібнику розміщена інформація про таласотерапію, грязелікування, пелоїдотерапію, СПА- та ароматерапію. В останньому розділі розкриваються особливості догляду за шкірою під час вагітності та після пологів.

Методичний посібник призначений для слухачів курсів косметології, естетики тіла та СПА-операторів.


  мезо.jpg

Методичний посібник

Спеціальність: «Мезотерапевт»

Методичний посібник спеціально розроблений викладачами Школи косметології та естетичної медицини АПОСІК «Партнер Плюс» для слухачів базових курсів мезотерапії. Даний посібник допоможе відновити знання в галузі анатомії шкіри та ознайомитися з поняттям «мезотерапія», основними етапами проведення мезопроцедур, дати рекомендації щодо створення лікувальних програм та підбору препаратів, а також розглянути методики біоревіталізації та склеротерапії.

 

DSCN2276.JPG

Методичний посібник. Курс: «Ін'єкційні методики: ботулінотерапія, контурна пластика»

Методичний посібник спеціально розроблений викладачами Школи косметології та естетичної медицини Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс» для слухачів курсів ін'єкційних методик. Даний посібник включає інформацію про показання, протипоказання для проведення ін'єкцій ботокса і контурної пластики, а також опис основних технік введення препаратів, етапів і правил проведення процедур.

 


Tatuazh_2022.jpg

Методичний посібник

Спеціальність: «МАЙСТЕР ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ»

Даний методичний посібник, розроблений викладачами Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», включає матеріали, присвячені теоретичним та практичним питанням перманентного макіяжу. Розкрито поняття татаужа та завдання, які вирішуються за його допомогою, медичні аспекти, показання та протипоказання до проведення процедури. Посібник висвітлює основи візажу та колористики. Особливу увагу присвячено різним технікам виконання перманентного макіяжу брів, губ та повік.

Методичний посібник призначений для слухачів курсів перманентного макіяжу.
Manikyur_Ekspert_.jpgМ
етодичний посібник 

Спеціальність: «ЕКСПЕРТ-МАЙСТЕР МАНІКЮРУ»

Автори: група викладачів АПОСІК «Партнер Плюс»: Євсєєва Н.Ю., Єфімова М.О., Гойса О.В.

Даний навчальний посібник, розроблений фахівцями-викладачами АПОСІК «Партнер Плюс», є прекрасним помічником в оволодінні спеціальностями: майстер манікюру, майстер з нарощування штучних нігтів. Підручник містить ілюстровані матеріали з захворювання шкіри рук, нігтів; правила санітарії і гігієни згідно з санітарними нормами; технологію проведення процедур апаратного манікюру і технологію нарощування штучних нігтів; SPA-догляди; техніки корекції і відновлення нігтьової пластини, а також техніки масажу кисті.


Metodichka_Manikyur_2021.jpgМетодичний посібник

Спеціальність: «МАЙСТЕР МАНІКЮРУ, ПЕДИКЮРУ, НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ»

Автори: група викладачів АПОСІК «Партнер Плюс»: Євсєєва Н.Ю., Єфімова М.О., Гойса О.В.

Даний навчальний посібник, розроблений фахівцями-викладачами АПОСІК «Партнер Плюс», є прекрасним помічником в оволодінні спеціальностями: майстер манікюру та педикюру, майстер з нарощування штучних нігтів, фахівець-подолог. Підручник містить ілюстровані матеріали з захворювання шкіри рук, ніг, нігтів; правила санітарії і гігієни згідно з санітарними нормами; технологію проведення процедур апаратного манікюру, педикюру і технологію нарощування штучних нігтів; SPA-догляди, а також техніки масажу кисті і стопи.
Manikyur_2021.jpg

Методичний посібник

Спеціальність: «МАЙСТЕР МАНІКЮРУ»

Автор: група викладачів АПОСІК «Партнер Плюс»: Євсєєва Н.Ю., Єфімова М.О., Гойса О.В.

Даний навчальний посібник, розроблений фахівцями-викладачами АПОСІК «Партнер Плюс», є прекрасним помічником в   оволодінні спеціальністю майстра манікюру. Підручник містить ілюстровані матеріали з захворювання шкіри рук, нігтів; правила санітарії і гігієни згідно з санітарними нормами; SPA-догляди; техніки корекції і відновлення нігтьової пластини, а також техніки масажу кисті.


 

 

Massage_2022.jpg

ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК

Спеціальність: «МАСАЖИСТ-УНІВЕРСАЛ»

 

 

 


 перук.jpg

Методичний посібник 
 
Спеціальність: «Перукар-універсал»

Автор: Романюк І. В. – методист-викладач АПОСІК «Партнер +».

Даний методичний посібник включає в себе опис виконання стрижок (жіночих, чоловічих, дитячих), принципи моделювання зачісок з урахуванням типів обличчя, особливості фарбування волосся (знебарвлення, колорування, мелірування), техніку проведення хімічної завивки. Методичний посібник призначений для слухачів курсів перукарського мистецтва.

 

визаж.jpg

Методичний посібник 
 
Спеціальність: «Візажист»

Методичний посібник розроблений викладачами АПОСІК «Партнер Плюс» і розкриває теоретичні аспекти вивчення візажу: історію розвитку декоративної косметики, огляд матеріалів, необхідних для роботи візажиста, характеристики різних типів шкіри, їх особливості. Також описано різні види основ під макіяж, тіней, способи їх нанесення. Розкриті основи кольороведення. Методичний посібник призначений для слухачів курсів з візажу.Эксперт_красоты_№1-2019_-обложка.jpgЕксклюзив від Академії «Партнер+»!

Нове періодичне видання – електронний журнал «ЕКСПЕРТ КРАСИ».

Безкоштовна підписка за тел: 222-80-56 та 067-500-92-82


  зерк мод.jpg

Добірка журналів «Дзеркало моди» за 2010 – 2018 роки.

          

                                                            

косм.jpg

Добірка журналів «Косметолог» за 2010 – 2018 роки. 

 ленов.jpg

    

Добірка журналів «Les nouvelles esthetiques Україна» за 2010 – 2015 роки.

     


  

йохе.jpg

 

Добірка журналів «Your Hair» за 2010 – 2015 роки.
мейк.jpg


Добірка журналів «Your Hair» за 2010 – 2015 роки.ногт с.jpg

Добірка журналів «HAND & NAILS» за 2010 – 2018 роки.перм.jpg


Добірка журналів «Permanent» за 2015 – 2018 роки.
Книги:

100_1363.JPG

 

Гіперпігментація шкіри та косметичне відбілювання

Під. заг. ред. Е. Ернандес

ТОВ «ІД «Косметика та медицина», 2012. – 180 с.

Книга є джерелом актуальної теоретичної та практичної інформації та висвітлює останні наукові досягнення та практичні напрацювання з цієї теми.

Книга адресована учням та викладачам навчальних закладів, на базі яких здійснюється підготовка спеціалістів зі спеціальностей «косметологія», «дерматовенерологія» та «фізіотерапія».

 

2.jpeg

Анатомія та фізіологія людини. Н. І. Федюкович

Дане видання є новим, переробленим і доповненим виданням базового підручника з анатомії. Відповідно до цього викладено сучасні уявлення про будову та функціональне значення органів і систем тіла людини в нормі. Внесено суттєві виправлення, введено нову класифікацію низки м'язових груп, судин серця, органів лімфатичної системи, з сучасних позицій викладається вчення про ендокринні залози та органи чуття. Розширено уявлення про структурно-функціональні особливості органів імунного захисту.

3.jpeg

Стрес та його вплив на шкіру. За заг. ред. Е. Ернандес

Книга складається із трьох частин. У першій частині описані клінічні симптоми, сучасні уявлення про етіологію та патогенез, методи діагностики, а також дається загальний огляд наявних на сьогоднішній день методів косметологічної корекції даного стану з короткою характеристикою механізмів їх дії.

У другій частині книги фахівці та експерти галузі розповідають про найбільш популярні антистресові косметологічні методи та процедури, у тому числі про їх показання/протипоказання, клінічні ефекти та обмеження, досвід застосування в косметологічній практиці.

У третій частині дається опис конкретних продуктів та технологій.


4.jpeg

Косметологія. Ю. Ю. Дрібнохід

У виданні докладно розкрито питання сучасного нормативно-правового регулювання та організації медичної допомоги за профілем «Косметологія», розглянуто основні аспекти підготовки фахівців за профілем «Косметологія», широко висвітлено напрями естетичної та медичної косметології.

5.jpeg


Великий атлас анатомії людини. Перекл. з англ. Ю. В. Буканова. – Москва; Видавництво АСТ 2017 р.


6.jpeg

Апаратні методи в косметології. Самосюк І. З., Чухраєва Н. В., Чухраєва О. М., Терещенко О. П., Гунько М. А.

У запропонованому посібнику систематизовані варіанти застосування ультразвукових хвиль, магнітних полів та оптичних потоків, вакуумного масажу, мікрострумового впливу та біомеханічної стимуляції в естетичній медицині. Описано методики поєднаного та комбінованого використання цих факторів у комплексних програмах догляду за обличчям, розглянуто загальні принципи та надано конкретні рекомендації щодо догляду за обличчям.