укр | рус

Про нас


ПРО НАС

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер+» є провідним Навчальним Закладом професійно-технічної освіти з Державною Атестацією (№ 134 від 19.02.2019), а також Ліцензією МОН (серія АЕ № 458640 від 07.07). № 1508-М, наказ від 15.08.2019) та входить до Єдиної бази Навчальних закладів освіти України.

Міністерство освіти та науки України


(https://mon.gov.ua/ua
https://info.edbo.gov.ua)

 (пеервірити у базі – 
https://registry.edbo.gov.ua/university/2775).
_________________________________


__________________________________________________


Нагорода «Лідер галузі 2020» від Національного бізнес-рейтингу

нагоода.jpeg

Нагорода «Лідер галузі 2019» від Національного бізнес-рейтингу підкріпила наші здобутки у сфері профтехосвіти України

79859134_1034529876899744_6384263744981041152_o.jpg

Золото Національного бізнес-рейтингу та медаль «Лідер року-2018» за вагомий внесок у розвиток
професійно-технічної освіти


IMG_5264.JPG

________________________________________________________

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ!!!!!

АкдемІя "Партнер Плюс"  гарантиє працевлаштування випускникам курсів.

Детальніше ...    

Діє БЕЗКОШТОВНЕ  кадрове агентство - www.kadrove.com.ua

___________________________________________________________________


Переваги навчання в Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер+»:

271.jpg

1. Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер+» має статус Професійно-технічного Навчального закладу І-ІІ-го рівня атестації.

2. Освоєння саме професії з присвоєнням кваліфікації та отриманням Свідоцтва Державного зразка (за умови підготовки за Державною програмою), а також Міжнародного сертифікату, що котується у всіх країнах Європи, Азії та Америки.

3. Отримання легітимних випускних документів (під час проходження курсових програм) від Академії з Державною Атестацією (№ 134 від 19.02.2019), які високо цінуються роботодавцями в Україні.

о-нас.JPG

4. Усі курси очного навчання доповнені відеоуроками з майстер-класами від експертів-викладачів, код доступу до яких зберігається протягом 12 місяців.

5. Навчальні програми курсів містять лише трендові виробничі технології (процедури), а також вивчення технік та методів, які потрібні клієнтам у салонах краси.

6. Від 80% до 90% навчального часу складає практика!

7. 100% забезпечення витратними матеріалами, косметикою, інструментами, апаратами, а також моделями-клієнтами.

8. Безкоштовно надаються:

·       Факультатив для косметологів та масажистів: «Тематичний медичний курс» (12 відеоуроків).Факультатив для майстрів манікюру та педикюру: «Основи анатомії, дерматології та подології для майстрів манікюру-педикюру». (2 відеоуроки)
·    Факультатив для перукарів: «Трихологія для перукарів» (2 відеоуроки).
·   Факультатив для всіх студентів: «Психологія спілкування з клієнтом» (3 відеоуроки).

IMG_9341.JPG

 

9. Гарантоване працевлаштування за допомогою Кадрової Агенції Партнер Плюс.

10. Академія «Партнер Плюс» є Амбасадором Міністерства освіти і науки України з розвитку косметології та манікюрної справи в Україні!

11. Академія «Партнер Плюс» – засновник та організатор Міжнародного чемпіонату з косметології «The best beauty professional», Науково-практичних конференцій для майстрів манікюру, Чемпіонату з масажу та остеопатії, а також Конкурсу Перукарів «Крок до успіху».

12. Наш Навчальний Заклад є 5-кратним володарем Золотого Бізнес-Рейтингу за розвиток професійно-технічної освіти в Україні.

13. Академія «Партнер Плюс» має у своїй структурі 4 Школи і Тату-коледж, а саме:

·      Школу косметології та естетичної медицини: курси косметології, курси ін'єкційних методів, курси мезотерапії, курси масажу обличчя, курси апаратної косметології, трихології та ін.
·   Школу масажу та остеопатії: курси масажу, курси остеопатії, курси антицелюлітних технік, курси дитячого масажу, курси SPA-майстрів та ін.
·  Школу манікюру, педикюру та подології: курси манікюру, курси педикюру, навчання подології, курси апаратного манікюру та апаратного педикюру та ін.
·  Школу перукарського мистецтва та візажу: курси перукарів, курси візажу, курси барберів та ін.
·  Тату-коледж: курси татуажу, курси візажу, курси нарощування вій, курси Бровмайстера.

14. Функціонує заочне відділення, а також можна освоїти курси дистанційно або за змішаною формою навчання (відеоуроки + практика на базі Академії).

 НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПАРТНЕР ПЛЮС» -
ГАРАНТ ВАШОГО УСПІХУ!
Наші проекти:

Школа массажа ЦРСБ Партнер+: курсы массажистов, детский массаж, Киев    Школа маникюра и педикюра ЦРСБ Партнер+    Школа Косметологии ЦРСБ Партнер+: косметорлогия обучение, курсы, школы    Школа тату ЦРСБ Партнер+: курсы тату, татуажа, татуировки    Школа парикмахерского искусства, стиля и визажа ЦРСБ Партнер+: курсы парикмахеров, визажа    Школа заочное отделение: косметорлогия, массаж, маникюр, педикюр, визаж, парикмахер