укр | рус

Школа салонного бізнесу

PARTNER+ BUSINESS SCHOOL – ВІД ІДЕЇ ДО УСПІШНОГО БІЗНЕСУ!1-4.JPG

Ми маємо чим поділитися з Вами, шановні майбутні директори підприємств індустрії краси. Наш 14-річний досвід у створенні успішних салонів краси та сітки Навчальних центрів з підготовки спеціалістів Beauty-ринку послужить надійною основою у реалізації Ваших бізнес-ідей.

Ми допоможемо усвідомити та конкретизувати Вашу бізнес-ідею, а також розробити на її основі успішну бізнес-модель.

Наші досягнення, а це:

1. Стела «Зірка якості» та сертифікат «Найкраще підприємство України 2017» від Національного рейтингу якості товарів та послуг.

2. «Лідер галузі 2016», Золото Національного бізнес-рейтингу говорять самі за себе і, звичайно, гарантують якісне навчання в нашій Бізнес-школі з наступним супроводом Вашого бізнесу.

3. «Лідер року – 2018», Золото Національного бізнес-рейтингу за внесок у розвиток профтехосвіти України.

4. Нагорода «Лідер року 2019» від Національного бізнес-рейтингу.

5. Нагорода «Лідер року 2020» від Національного бізнес-рейтингу.


 

 КУРС «ДИРЕКТОР, ІНВЕСТОР ПІДПРИЄМСТВА ІНДУСТРІЇ КРАСИ».    галузь 1.jpg

Програма включає: аналіз ринку індустрії краси, створення затребуваної пропозиції на ринку, реєстрація підприємства та отримання дозвільних документів, техніко-економічне обґрунтування бізнесу, оснащення ПІК, створення системи управління підприємством, документообіг, командоутворення, сервіс та стандартизація послуг, маркетингові комунікації тощо.

Форма навчання: інтенсив-курс, 4 дні, 10:00 – 16:00.

 

Допомогти зробити успішним салонний бізнес зможе також висококваліфікований адміністратор, який пройшов базове навчання за програмою «Ефективний адміністратор ПІК».

 

КУРС «ЕФЕКТИВНИЙ АДМІНІСТРАТОР ПІК»

Програма включає наступні теми: роль та функції адміністратора, огляд ринку індустрії краси, документообіг, психологія спілкування
11.jpg з клієнтами, взаємодія з персоналом, основи конфліктології, корпоративна культура, сервіс та стандартизація послуг, телефонний маркетинг, мерчендайзинг у салоні краси, маркетингові комунікації тощо.

 

Форма навчання: інтенсив-курс, 2 дні, 10:00 – 16:00.BUSINESS SCHOOL PARTNER+      

проводить також підготовку майстрів, які бажають займатися приватною практикою:

- «Приватний підприємець. Відкриваємо кабінет косметолога»;

- «Приватна практика. Майстер манікюру та педикюру»;

- «Приватний підприємець. Масажист-універсал».


кадрове.jpg

КАДРОВЕ АГЕНТСТВО «ПАРТНЕР+»

На базі нашої Академії «Партнер+» функціонує Кадрове Агентство, за допомогою якого Ви зможете підібрати персонал для свого підприємства. Послуга для роботодавців безкоштовна. На сьогоднішній день близько 600 салонів краси Києва вже зареєструвалися та користуються послугами нашого Кадрового Агентства.BUSINESS SCHOOL PARTNER+ ВІД ІДЕЇ ДО УСПІШНОГО BEAUTY-БІЗНЕСУ!

 

  ______________________________________________________________________________


Наші проекти:

Школа массажа ЦРСБ Партнер+: курсы массажистов, детский массаж, Киев    Школа маникюра и педикюра ЦРСБ Партнер+    Школа Косметологии ЦРСБ Партнер+: косметорлогия обучение, курсы, школы    Школа тату ЦРСБ Партнер+: курсы тату, татуажа, татуировки    Школа парикмахерского искусства, стиля и визажа ЦРСБ Партнер+: курсы парикмахеров, визажа    Школа заочное отделение: косметорлогия, массаж, маникюр, педикюр, визаж, парикмахер