• Зв'язатися
Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 1

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію за напрямами: косметології; манікюрної та педикюрної справи; перукарського мистецтва!!
21.11.2023 р. Національне агентство кваліфікацій Акредитувало нашу ще одну нову структуру, а саме Центр Кваліфікацій «Партнер Плюс», надавши можливість від імені Держави оцінювати професійну компетентність майстрів Beauty-сфери і фахівців із забезпечення фізичного комфорту та присвоювати їм відповідні кваліфікації (Рішення НАК № 7 від 21.11.2023 р.), що підтверджує відповідний Сертифікат про акредитацію (на фото нижче).
Хочу наголосити, що Центр Кваліфікацій «Партнер Плюс» став Єдиним і Унікальним Закладом на ринку індустрії краси України (аналоги є лише у Європі та США), який має право здійснювати оцінювання і визнання результатів навчання фахівців Beauty-сфери (косметиків, манікюрників, педикюрників, перукарів тощо), зокрема здобутих шляхом неформальної або інформальної освіти (тобто: пройшовши навчання при майстрі в салоні краси чи відвідуючи курси без отримання легітимних документів про освіту чи освоївши виробничі технології по відеоурокам тощо), і відповідно уповноважений Державою присвоювати та/або підтверджувати професійні кваліфікації з видачею Документів із зазначеною кваліфікацією українською та англійською мовами (з посиланням на єдиний державний реєстр кваліфікацій НАК України).
Наразі акредитовано 11 кваліфікацій: 4-ри з косметології; 4-ри з манікюрної та педикюрної справи, 3-ри з перукарського мистецтва. Ознайомитись з професійними кваліфікаціями можна на нашому сайті в рубриці «Центр Кваліфікацій».
Отже, якщо Ви навчалися самостійно при майстрі чи в Навчальному центрі, який не має Ліцензії МОН України (відповідно випускні документи не легітимні), чи освоювали різноманітні виробничі технології на семінарах та на інтернет-ресурсах, або ж бажаєте отримати документи Державного зразка із присвоєною кваліфікацією, тоді вам до нас!!!

Мы обучаем

Курсы Партнер Плюс (факультеты)

События

Последние новости Академии

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси» konf 8

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси»

30 березня 2024 року Академія «Партнер Плюс» успішно провела VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Доказова реабілітація. Практичні кейси». На…

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 9

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 10

Академія “Партнер Плюс” отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію…

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам