• Зв'язатися
ІІ Міжнародний чемпіонат з косметології  “The best beauty professional” у рамках XXII Міжнародної виставки індустрії краси «Intercharm Ukrainе 2024» chempionat 1

Положення

Дата проведення: 18.09.2024

Тривалість заходу: з 11:00 до 14:00. Реєстрація до глядацької зали: з 09:00 до 11:00.

Формат проведення: дистанційно (відбірковий тур) та наживо (фінал чемпіонату).

Засновник: ПП «Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси
                      «Партнер Плюс».

Організатори:  ПП «Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси
                            «Партнер Плюс»;

                            ДП «Прем’єр Експо».

Під патронатом: Міністерства освіти і науки України та Інституту професійної освіти НАПН України

Цільова аудиторія: Косметики, дерматологи, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти передвищої та вищої освіти, слухачі курсового навчання за напрямом косметології

Місце проведення: м. Київ, Броварський пр-т, 15, Міжнародний виставковий центр

1. Мета та завдання ІІ Міжнародного чемпіонату з косметології

“The best beauty professional”у рамках XXII Міжнародної виставки індустрії краси «Intercharm Ukrainе 2024» (далі Чемпіонат)

1.1. Демонстрація учасниками Чемпіонату досягнень та професійних знань і вмінь у галузі косметології.

1.2. Популяризація інноваційних технологій в галузі косметології.

1.3. Сприяння розвитку професійних знань та підвищення рівня майстерності косметиків шляхом обміну досвідом та демонстрації передових технологій в галузі косметології.

1.4. Визначення кращих косметиків.

1.5. Популяризація професії «Косметика».

2. Правила участі у чемпіонаті
та завдання індивідуальних змагань

2.1. У Чемпіонаті беруть участь молоді та досвідчені косметики, учні професійних (професійно-технічних) закладів освіти, студенти закладів передвищої та вищої освіти

2.2. Чемпіонат проходить у 2 етапи.

1-ший етап – Відбірковий (дистанційно):

2.2.1. Для участі у Чемпіонаті відповідні категорії учасників заповнюють анкету та направляють її  електронною поштою на розгляд журі чемпіонату.  Анкету надіслати до 20.06.2024 на електронну адресу: partnerplus@ukr.net

2.2.2. Після схвалення членами журі кандидатур для участі у змаганнях із фахової майстерності, учасники отримують індивідуальні завдання, які виявляють та оцінюють їх рівень професійної компетентності.

Завдання № 1 – перевірка знань:

Учасникам необхідно розглянути кейс з описом проблемної ситуації, яка гіпотетично може мати місце в професійній діяльності.

Для розв’язання конкретної реалістичної проблемної ситуації учасники відбіркового туру заповнюють відповідний формуляр з переліком завдань, які спрямовують їх на пошук  шляхів вирішення інциденту та допомагають описати етапи та інструменти подолання проблеми. Оформлений належним чином формуляр надсилають електронною поштою членам журі для заочного оцінювання, яке здійснюється за 100-бальною шкалою. Оцінюється правильність, розгорнутість та обгрунтованість відповідей.

Завдання № 2 – перевірка умінь:

Учасники повинні продемонструвати технологію косметичних робіт для розв’язання конкретного професійного завдання, а саме: виконання косметичних процедур омолодження для різних вікових груп клієнтів: від діагностики стану шкіри та визначення морфотипу старіння, демонстрації косметичної процедури до призначення косметичних засобів для домашнього догляду.

Учасникам необхідно виконати дане завдання у формі відео-майстер-класу та надіслати членам журі на розгляд. Оцінюється точність діагностики типу та стану шкіри, а також вірність визначення морфотипу старіння, правильність призначення салонної процедури та формування комплексу послуг з орієнтацією на бажаний і прогнозований результат, точність виконання косметичних робіт та вірність призначення косметичних засобів для домашнього догляду.

Оцінювання здійснюється за 100-бальною шкалою.

Після оцінювання робіт конкурсантів відбіркового туру, журі заповнює індивідуальну картку, в якій вказуються набрані бали та виноситься резолюція щодо зарахування учасника до фіналу чемпіонату. Конкурсанти (8 осіб), які набрали найбільше балів,  вибороли право брати участь у фіналі чемпіонату з косметології.

3. 2-гий етап. Основний: фінал
ІІ Міжнародного чемпіонату з косметології (наживо)

3.1. 1-ший етап фіналу. Презентація портфоліо конкурсанта (домашнє завдання).

На цьому етапі журі оцінює креативність самопрезентації конкурсанта та рівень професійних досягнень косметика. Презентація має тривати не більш ніж 3 хв.

3.2. 2-гий етап фіналу. Демонстрація учасниками конкурса професійної та ключової компетентності в ході реалізації рольової гри «Прийом клієнта в кабінеті косметолога. Від діагностики до бажаного результату». Після  жеребкування та визначення моделі-клієнта для виконання косметичних робіт конкурсантом відповідно до технології, всі учасники по черзі моделюють ситуацію та демонструють консультацію косметика, проявляючи відповідні професійні знання та уміння, а також комунікативну та підприємницьку компетентність. Після визначення доцільності виконання певної косметичної процедури, учасники підбирають необхідні витратні матеріали, косметичні засоби та обладнання, із переліку запропонованих, і демонструють відповідну виробничу технологію. В ході рольової гри учасники відповідають на запитання експерта-опонента.

Тривалість 2-го етапу – 1,5 години.

Після закінчення виконання косметичних процедур, учасники Чемпіонату дають характеристику досягнутого результату та призначають косметичні засоби для домашнього використання.

Журі оцінюють точність діагностики типу та стану шкіри, правильність призначення косметичної процедури і розроблення персоналізованого плану косметичних процедур та точність виконання косметичних  робіт, а також правильність призначення косметичних засобів для домашнього догляду.

4. 3-тій етап. Завершальний:
підведення підсумків та нагородження

Під час основного етапу (фіналу) ІІ Міжнародного чемпіонату з косметології, журі оцінюють конкурсну роботу учасників за наступними критеріями:

Критерії оцінювання 1-го етапу фіналу Чемпіонату:

 1. оригінальність самопрезентації – 10 б.;
 2. рівень професійних досягнень фахівця – 20 б.;

Максимальна кількість балів на 1-му етапі фіналу Чемпіонату – 30 б.

Критерії оцінювання 2-го етапу фіналу Чемпіонату:

 1. дотримання конкурсантом норм і вимог до гігієни косметика – 5 б.;
 2. дотримання правил і норм підготовки робочого місця та виконання санітарно-гігієнічної обробки робочих поверхонь та обладнання – 5 б.;
 3. точність діагностики типу і стану шкіри, а також морфотипу старіння – 15 б.;
 4. правильний  вибір косметичної процедури – 15 б.;
 5. вірний вибір косметичних засобів і апаратів – 5 б.;
 6. точність дотримання технології косметичних робіт – 20 б.;
 7. правильність призначення косметичних засобів для домашнього догляду – 5 б.

Максимальна кількість балів на 2-му етапі фіналу Чемпіонату – 70 б.

Загальна кількість балів за змагання – 100 б.

                                                                  5. Призовий фонд

Усі конкурсанти отримують дипломи учасника ІІ Міжнародного чемпіонату з косметології “The best beauty professional” та подарунки від спонсорів заходу.

III місце – набір косметичних засобів для професійного використання Торгової марки Partner Plus Cosmetics + Грант на навчання в Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», курс «Масаж Gym».

II місце – набір косметичних засобів для професійного використання Торгової марки Partner Plus Cosmetics + Грант на навчання в Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», курс «Масаж Kobido».

I місце – набір косметичних засобів для професійного використання Торгової марки Partner Plus Cosmetics + косметологічний апарат Дермоштам ТМ Partner Plus (безін’єкційна мезотерапія) + Грант на навчання в Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», курс «Full-face ін’єкційні технології» чи «Профі-візажист».

Гран-прі – набір косметичних засобів для професійного використання Торгової марки Partner Plus Cosmetics + косметологічний комбайн (5 функцій) ТМ Partner Plus + Грант на навчання в Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», курс «Апаратна косметологія» чи «Full-face ін’єкційні технології».

6. Алгоритм участі у відбірковому турі та у фіналі II Міжнародного чемпіонату з косметології “The best beauty professional”

 
6.1
. Алгоритм участі у відбірковому турі:
6.1.1. Необхідно зв’язатися з організатором ІІ Міжнародного чемпіонату з косметології “The best beauty professional”, а саме з Академією професійної освіти спеціалістів краси «Партнер Плюс» до 25.06.2024 р. за тел.: 38067 500 92 82, +38063 441 44 53, +308066 722 95 75
6.1.2. Отримати пакет документів: анкету учасника, умови участі, завдання відбіркового туру.

6.1.3. Надіслати заповнену анкету до 20.08.2024 р.
6.1.4. Виконати завдання та направити на розгляд журі до 10.08.2024 р. на електронну пошту partnerplus@ukr.net

6.1.5. Отримати результати оцінювання до 20.08.2024р.

6.2. Дійшовши до фіналу, брати участь у наступних заходах:
6.2.1 Установчий вебінар з координатором Чемпіонату.
           Повістка денна:

 1. Висвітлення ходу Чемпіонату.
 2. Інформування учасників про матеріально-технічне забезпечення заходу.

6.2.2. Поточний інструктаж з координатором Чемпіонату.

6.3. Взяти участь у фіналі Чемпіонату з косметології “The best beauty professional” 18.09.2024 за адресою: м. Київ, Броварський пр-т, 15, Міжнародний виставковий центр.

Мы обучаем

Курсы Партнер Плюс (факультеты)

События

Последние новости Академии

ІІ Міжнародний чемпіонат з косметології  “The best beauty professional” у рамках XXII Міжнародної виставки індустрії краси «Intercharm Ukrainе 2024» chempionat 8

ІІ Міжнародний чемпіонат з косметології  “The best beauty professional” у рамках XXII Міжнародної виставки індустрії краси «Intercharm Ukrainе 2024»

Положення Дата проведення: 18.09.2024 Тривалість заходу: з 11:00 до 14:00. Реєстрація до глядацької зали: з 09:00 до 11:00.…

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси» konf 9

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси»

30 березня 2024 року Академія «Партнер Плюс» успішно провела VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Доказова реабілітація. Практичні кейси». На…

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 10

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам