• Зв'язатися
Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 1

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та інтенсивним, не дивлячись на всі важкі обставини воєнного часу!

Міністерство освіти та науки України дякує Академії «Партнер Плюс» за плідну співпрацю та змістовну підтримку професійної освіти України, а саме за вагомий внесок в реформування професійно-технічної освіти шляхом розроблення нашим колективом:

! Освітнього стандарту за професією «Косметик».

! 4-х Професійних стандартів за професіями: «Косметик»; «Манікюрник», «Педикюрник»; «Перукар (перукар-модельєр)»; «Візажист», «Візажист-стиліст».

А також створення на базі Академії ще одного структурного підрозділу – Єдиного в Україні Центру кваліфікації Beauty-майстрів, де всі бажаючі фахівці можуть отримати кваліфікацію та Державний сертифікат, внесений до Єдиного державного реєстру кваліфікацій НАК України.

Ми плідно працювали цілий рік і раді, що наші старання так високо оцінила Держава, а також приємно було отримати подяку від Генерального директора Головного департаменту професійно-технічної освіти України Шумік Ірини Володимирівни.

Щиро дякуємо за визнання!

Мы обучаем

Курсы Партнер Плюс (факультеты)

События

Последние новости Академии

ІІ Міжнародний чемпіонат з косметології  “The best beauty professional” у рамках XXII Міжнародної виставки індустрії краси «Intercharm Ukrainе 2024» chempionat 8

ІІ Міжнародний чемпіонат з косметології  “The best beauty professional” у рамках XXII Міжнародної виставки індустрії краси «Intercharm Ukrainе 2024»

Положення Дата проведення: 18.09.2024 Тривалість заходу: з 11:00 до 14:00. Реєстрація до глядацької зали: з 09:00 до 11:00.…

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси» konf 9

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси»

30 березня 2024 року Академія «Партнер Плюс» успішно провела VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Доказова реабілітація. Практичні кейси». На…

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 10

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам