• Зв'язатися
Меморандум про співпрацю між Академією "Партнер Плюс" та Міністерством освіти і науки України! ambasador monu 1

1 грудня 2020 року став визначною датою для Академії “Партнер Плюс”, оскільки наш заклад став Амбасадором реформи професійно-технічної освіти та Партнером Міністерства освіти і науки України. У цей важливий день ми з радістю та гордістю підписали Меморандум про співпрацю, що відкриває перед нами нові можливості та перспективи.

Цей престижний статус Амбасадора реформи професійно-технічної освіти надає особливу значимість нашій Академії і підтверджує нашу прив’язаність до якісної та сучасної освіти. Тепер ми разом з Міністерством освіти і науки України активно будемо займатися розвитком та вдосконаленням галузі косметології та манікюру в нашій країні.

Наша Академія з гордістю буде брати участь у розробці програм та стандартів професійної освіти в галузі косметології та манікюру, а також впроваджувати найновіші методики та технології в навчання наших студентів. Ми прагнемо забезпечити нашим студентам найсучасніші знання і навички, щоб вони були готові до сучасних викликів та вимог ринку праці.

Співпраця з Міністерством освіти і науки України відкриває перед нами широкі перспективи партнерства та спільної роботи. Ми маємо намір активно впроваджувати інноваційні методики навчання, проводити наукові дослідження та розробки, а також організовувати спільні заходи та професійні конференції.

Ми віримо, що ця співпраця призведе до значного розвитку професійно-технічної освіти в галузі косметології та манікюру в Україні. Спільними зусиллями ми зможемо підготувати нове покоління висококваліфікованих фахівців, які будуть готові до успішної кар’єри та внесуть свій вклад у розвиток індустрії краси в нашій країні.

Стати Амбасадором МОНУ – це знак визнання нашої роботи та підтвердження нашого внеску у сферу освіти. Ми будемо продовжувати працювати наполегливо над розвитком та вдосконаленням нашого освітнього закладу та робити все можливе для розвитку косметологічного та манікюрного справи в Україні.

Мы обучаем

Курсы Партнер Плюс (факультеты)

События

Последние новости Академии

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси» konf 8

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси»

30 березня 2024 року Академія «Партнер Плюс» успішно провела VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Доказова реабілітація. Практичні кейси». На…

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 9

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 10

Академія “Партнер Плюс” отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію…

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам