• Зв'язатися
Ми продовжуємо розробляти ексклюзивні та високоефективні косметичні засоби торгової марки "Partner +"! novunku partner plus 1


Ми продовжуємо розробляти ексклюзивні та високоефективні косметичні засоби торгової марки “Partner +”. Торговий Дім “Партнер Плюс” активно продовжує розробляти ексклюзивні та високоефективні косметичні засоби під власною торговою маркою “Партнер Плюс”. Ми раді оголосити про розширення нашого бренду в галузі пептидних кремів і пропонуємо нову лінійку продуктів.

Наші пептидні креми – це унікальне поєднання ремоделюючих пептидів-стимуляторів та пептидів-блокаторів. Ці продукти призначені для досягнення помітних та гарантованих анти-ейдж результатів уже протягом 30 днів щоденного використання.

Пептиди – це невеликі білкові фрагменти, які активно взаємодіють зі шкірою та стимулюють її природні процеси відновлення та регенерації. Ремоделюючі пептиди-стимулятори сприяють поліпшенню структури шкіри, збільшенню її пружності та еластичності, зменшенню зморшок та ознак старіння. Пептиди-блокатори, зі свого боку, допомагають уповільнити процес руйнування колагену та еластину, запобігаючи утворенню нових зморшок та зберігаючи молодість та свіжість шкіри.

Наша команда приділяє особливу увагу розробці та відбору інгредієнтів, щоб забезпечити максимальну ефективність та безпеку наших косметичних засобів. Кожен пептидний крем проходить ретельне тестування та клінічні дослідження, щоб гарантувати його якість та результативність.

Ми пишаємося можливістю запропонувати нашим клієнтам інноваційні продукти, які допоможуть їм підтримувати молодість та красу шкіри. Наші пептидні креми є надійним інструментом у боротьбі з ознаками старіння, і ми впевнені, що після 30 днів використання ви побачите та оціните їх чудові результати.

Обирайте продукти торгової марки “Партнер Плюс” та даруйте своїй шкірі найкраще, що може запропонувати сучасна косметологія.

Мы обучаем

Курсы Партнер Плюс (факультеты)

События

Последние новости Академии

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси» konf 8

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси»

30 березня 2024 року Академія «Партнер Плюс» успішно провела VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Доказова реабілітація. Практичні кейси». На…

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 9

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 10

Академія “Партнер Плюс” отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію…

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам