• Зв'язатися

Онищенко Алла Петрівна

ПІБ:Онищенко Алла Петрівна
Посада:генеральний директор Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», Медичного центру «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології та естетичної медицини «Райський птах», а також генеральний директор Центру Медичної та Фізичної реабілітації «Партнер Плюс», аспірант Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, коуч, бізнес-тренер.
Досвід роботи:23 роки
Освіта:дві вищі освіти: педагогічна (Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова) та економічна (Українська академія зовнішньої торгівлі). Аспірантура Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. У 2004 р. пройшла навчання з трансформаційного коучінгу з отриманням кваліфікації коуча.

Генеральний директор Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс» та мережі центрів естетичної косметології та естетичної медицини «Райський птах», а також генеральний директор Центру Медичної та Фізичної реабілітації «Партнер Плюс», аспірант 4 курсу Інституту професійного України. В індустрії краси з 2000 р.: пройшла шлях від бренд-менеджера косметичної марки, комерційного директора підприємства індустрії краси до засновника та генерального директора Закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Партнер Плюс», Медичного центру «Партнер Плюс» та мережі Центрів та естетичної медицини «Райський птах».

Має дві вищі освіти: педагогічну (Український державний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова) та економічну (Українська академія зовнішньої торгівлі). Аспірантура Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. У 2004 р. пройшла навчання з трансформаційного коучінгу з отриманням кваліфікації коуча.

Розробник професійних стандартів за професіями 5141 «Косметик», «Манікюрник. Педикюрник», «Перукар (перукар-модельєр)». За даними стандартів відбувається підготовка косметологів у Закладах професійно-технічної освіти України державної та приватної форми власності.

Розробник освітнього стандарту за професією 5141 «Косметик».

Амбасадор МОН України в галузі косметології та манікюрної справи.

Засновник Міжнародного Чемпіонату з косметології The Best Beauty Professional в рамках ХХ Міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM Ukraine

Засновник науково-практичних конференцій для косметологів, масажистів, майстрів манікюру.

Співавтор підручника «Основи анатомії та фізіології шкіри обличчя», схваленого для використання в освітньому процесі експертною комісією з професій торгівлі, сфери послуг, харчової промисловості та туристичної діяльності.

Навчаю

Факультети Партнер Плюс

Викладаю

На курсах

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам