• Зв'язатися

Шендрик Ольга Володимирівна

ПІБ:Шендрик Ольга Володимирівна
Посада:генеральний директор Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», Медичного центру «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології та естетичної медицини «Райський птах», а також генеральний директор Центру Медичної та Фізичної реабілітації «Партнер Плюс».
Досвід роботи:20 років
Освіта:вища педагогічна освіта (Український державний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова).

Генеральний директор Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології та естетичної медицини «Райський птах», а також генеральний директор Центру Медичної та Фізичної реабілітації «Партнер Плюс». В індустрії краси з 2004 р.: пройшла шлях від бренд-менеджера косметичної марки, комерційного директора супермаркету для перукарів до засновника та генерального директора Закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Партнер Плюс», Медичного центру «Партнер Плюс» та мережі Центрів косметології та естетичної медицини «Райський птах».

Має вищу педагогічну освіту (Український державний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова). Стажувалася у галузі брендингу професійних косметичних засобів на базі міжнародної торгової корпорації Aroma Trand (Польща).

Учасник міжнародних спеціалізованих виставок Intercharm (м. Москва), Beautymasse (м. Дюссельдорф, Німеччина).

Автор публікацій з менеджменту та маркетингу у спеціалізованих журналах «Експерт краси» та «Косметолог». Статті: «Оглядова класифікація підприємств індустрії краси», «Антикризовий менеджмент», «SPA-зона в салоні краси» і т. д.

Навчаю

Факультети Партнер Плюс

Викладаю

На курсах

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам