• Зв'язатися

Алгоритм дій для проходження оцінювання і присвоєння та/або підтвердження професійних кваліфікацій у кваліфікаційному центрі Академії «Партнер Плюс»:

  1. Консультуєтеся у телефонному режимі з менеджером Центру Кваліфікацій «Партнер Плюс» щодо можливості та умов проходження процедури оцінювання за телефонами, указаними в контактах.
  2. Проходите процедуру самооцінювання своїх професійних компетентностей згідно з обраною Вами кваліфікацією та вибираєте бажану професію.
  3. Подаєте до кваліфікаційного центру заяву про присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації, а також інші документи щодо придбаних Вами компетентностей та/або результатів навчання (за наявністю).
  4. Кваліфікаційний центр упродовж 2-х робочих днів розглядає подані вами документи для проведення співбесіди.
  5. Проходите співбесіду з набутих компетентностей та/або результатів навчання, знань з питань охорони праці з урахуванням професії, кваліфікації.
  6. У кваліфікаційному центрі приймається рішення (протягом 2 робочих днів) стосовно можливості проведення процедури оцінювання та Вам направляється перелік запитань для підготовки до виконання тестових завдань і перелік кваліфікаційних робіт для підготовки до виконання виробничих технологій. Також із Вами узгоджують у телефонному режимі та/чи у письмовій формі час, день, місяць та умови проходження процедури оцінювання, а також час та день надання консультацій (установчої та передатестаційної). У разі неможливості Вами виконати всі завдання, Ви можете пройти навчання на базі Академії «Партнер Плюс», після якого пройти процедуру оцінювання.
  7. Проходите процедуру оцінювання, а саме: виконуєте тестові завдання та пробну кваліфікаційну роботу. Процес оцінювання проводиться очно чи дистанційно (при наявності у фахівця матеріально-технічної бази для виконання пробної кваліфікаційної роботи).
  8. Отримуєте рішення (у день проходження оцінювання) про результати процедури присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації та отримуєте відповідний документ із присвоєною кваліфікацією.

Ми навчаємо

Курси Партнер Плюс (факультети)

Події

Останні новини Академії

Запрошуємо на VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Доказова реабілітація. Практичні кейси" banner 1944h1256 7

Запрошуємо на VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Доказова реабілітація. Практичні кейси”

Дата проведення: 30 березня 2024 р. Місце проведення: м. Київ, Mercure Congress Сentre (м. Шулявська). Тривалість конференції: з…

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 8

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 9

Академія “Партнер Плюс” отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію…

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам