• Зв'язатися

Алгоритм дій для проходження оцінювання і присвоєння та/або підтвердження професійних кваліфікацій у кваліфікаційному центрі Академії «Партнер Плюс»:

  1. Консультуєтеся у телефонному режимі з менеджером Центру Кваліфікацій «Партнер Плюс» щодо можливості та умов проходження процедури оцінювання за телефонами, указаними в контактах.
  2. Проходите процедуру самооцінювання своїх професійних компетентностей згідно з обраною Вами кваліфікацією та вибираєте бажану професію.
  3. Подаєте до кваліфікаційного центру заяву про присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації, а також інші документи щодо придбаних Вами компетентностей та/або результатів навчання (за наявністю).
  4. Кваліфікаційний центр упродовж 2-х робочих днів розглядає подані вами документи для проведення співбесіди.
  5. Проходите співбесіду з набутих компетентностей та/або результатів навчання, знань з питань охорони праці з урахуванням професії, кваліфікації.
  6. У кваліфікаційному центрі приймається рішення (протягом 2 робочих днів) стосовно можливості проведення процедури оцінювання. Також із Вами узгоджують у телефонному режимі та/чи у письмовій формі час, день, місяць та умови проходження процедури оцінювання, а також час та день надання консультацій. У разі не наявності у Вас знань та умінь згідно з професійним стандартом, Ви можете пройти навчання на базі Академії «Партнер Плюс», після чого Ви маєте можливість пройти процедуру незалежного оцінювання.
  7. Проходите процедуру оцінювання, а саме: виконуєте тестові завдання та комплексну кваліфікаційну роботу. Процес оцінювання проводиться згідно з «Процедурою присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації “Масажист (трудові функції: А, Б, В, Г)” у кваліфікаційному центрі Приватного підприємства “Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси “Партнер Плюс”».
  8. Отримуєте рішення про результати процедури присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації та отримуєте відповідний документ із присвоєною кваліфікацією.

Ми навчаємо

Курси Партнер Плюс (факультети)

Події

Останні новини Академії

ІІ Міжнародний чемпіонат з косметології  “The best beauty professional” у рамках XXII Міжнародної виставки індустрії краси «Intercharm Ukrainе 2024» chempionat 7

ІІ Міжнародний чемпіонат з косметології  “The best beauty professional” у рамках XXII Міжнародної виставки індустрії краси «Intercharm Ukrainе 2024»

Положення Дата проведення: 18.09.2024 Тривалість заходу: з 11:00 до 14:00. Реєстрація до глядацької зали: з 09:00 до 11:00.…

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси» konf 8

Відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Доказова реабілітація. Практичні кейси»

30 березня 2024 року Академія «Партнер Плюс» успішно провела VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Доказова реабілітація. Практичні кейси». На…

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 9

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам