• Зв'язатися

Анкета самооцінювання результатів навчання для присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації «Косметик» (трудові функції: А, Б, В, Г, Д).

Анкета самооцінювання результатів навчання для присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації «Косметик першого класу (апаратна косметологія)» (трудові функції: А, В, Г, Д).

Анкета самооцінювання результатів навчання для присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації «Косметик другого класу (мануальна косметологія)» (трудові функції: А, Б, Г).

Анкета самооцінювання результатів навчання для присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації «Косметик вищого класу (апаратна косметологія)» (трудові функції: А, В, Г, Д, Е).

Анкета самооцінювання результатів навчання для присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації «Манікюрник» (трудові функції: А, Б, В, Г, Д).

Анкета самооцінювання результатів навчання для присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації «Манікюрник. Педикюрник» (трудові функції: А, Б, В, Г, Д, Е).

Анкета самооцінювання результатів навчання для присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації «Педикюрник» (трудові функції: А, В, Е).

Анкета самооцінювання результатів навчання для присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації «Педикюрник першого класу» (трудові функції: А, В, Е, Є).

Анкета самооцінювання результатів навчання для присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації «Перукар» (трудові функції: А, Б, В (В1, В2), Г (Г1, Г4), Д (Д1), Е (Е1-Е5), Є (Є1-Є4)).

Анкета самооцінювання результатів навчання для присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації «Перукар-барбер» (трудові функції: А, Б, В, Г, К).

Анкета самооцінювання результатів навчання для присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації «Перукар-стиліст» (трудові функції: А, Б, В (В3), Г (Г2, Г3), Д (Д2, Д3), Е (Е6), Є (Є5), Ж).

Анкета самооцінювання результатів навчання для присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації «Масажист» (трудові функції: А, Б, В, Г)

Ми навчаємо

Курси Партнер Плюс (факультети)

Події

Останні новини Академії

Запрошуємо на VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Доказова реабілітація. Практичні кейси" banner 1944h1256 7

Запрошуємо на VIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Доказова реабілітація. Практичні кейси”

Дата проведення: 30 березня 2024 р. Місце проведення: м. Київ, Mercure Congress Сentre (м. Шулявська). Тривалість конференції: з…

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 8

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 9

Академія “Партнер Плюс” отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію…

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам