• Зв'язатися

Факультет Перукарського мистецтва, Трітментології Академії «Партнер+»

Заклад освіти з Державною Атестацією № 134 від 19.02.2019 р.

Ліцензія МОН України АЕ № 458640 від 07.07.2014
Державна Акредитація Центру Кваліфікацій №9, №10, №11 від. 21.11.2023 
Сертифікат ISO9001

Ми готуємо фахівців із присвоєнням кваліфікацій: “Перукар”, “Перукар-модельєр”, “Перукар-стиліст”, “Барбер” та видачею Диплома Державного зразка, Міжнародного Сертифіката, а також Державного Сертифіката, який внесено до Реєстру Кваліфікацій НАК України та узгоджено з кваліфікаційною системою ЄС, США та Канади.

Документи про освіту від Академії «Партнер +» Апостилюються в МОН України!

Перевіряйте наявність Акредитації і Ліцензії МОН України в Академії «Партнер+» та інших навчальних центрах тут:

Modern men's haircuts: Трендовые мужские стрижки: Fade (Фейд), Undercut (Андеркат)   shkola peruk 20

Факультет Перукарського мистецтва, Трітментології

Наші Курси перукарів та Трітментології

Знижка 15% на всі курси, що стартують з 1.05 до 31.05.2024р!
Ми маємо власне бомбосховище, обладнане за Державними стандартами, а також генератори!

ми забезпечуємо

Академія "Партнер Плюс" забезпечує

Modern men's haircuts: Трендовые мужские стрижки: Fade (Фейд), Undercut (Андеркат)   79373693 1034529756899756 264487848479031296 o 21

 

100% відпрацювання практики на моделях-клієнтах, які надає Заклад освіти.

100% забезпечення інструментами, приладами, косметичними засобами.

100% забезпечення навчальними матеріалами: відеоуроками із майстер-класами технологій стрижок та технологій пофарбувань від викладачів Академії.

100% працевлаштування в салони краси м. Києва.

Відео про курси перукарів Київ та Трітментології

курси Перукарського мистецтва, Трітментології

Професійне навчання в Академії "Партнер Плюс"

Курси перукарів у Києві

У добу краси та індивідуальності кожна людина прагне виглядати неперевершено. Хочете бути тим, хто допомагає людям відчувати себе впевнено, виділятися і слідувати трендам? Приєднуйтеся до нас! Академія “Партнер Плюс” у Києві пропонує вам стати справжнім професіоналом у галузі перукарського мистецтва.

Курси перукарів у Києві – це можливість стати частиною світу краси та стилю, де кожне пасмо волосся – це полотно для вашої творчості.

Чому наші курси стануть вашим кращим вибором?

 1. Міжнародне визнання: Державний диплом, Міжнародний сертифікат та Державний Сертифікат із присвоєною кваліфікацією, що входить до єдиного реєстру кваліфікацій НАК України і відповідає кваліфікаційній системі ЄС, США, Канади та не потребує додаткового підтвердження. Наші документи Апостилюються в МОН України.
 2. Практика над усе: 90% навчального часу ви будете практикуватися на реальних моделях-клієнтах.
 3. Повне забезпечення: Вам надається 100% інструментів, косметики, фарб, електроприладів.
 4. Сучасна програма: Освоюйте трендові технології стрижок та фарбувань.
 5. Бонуси від Академії: Отримайте відеокурс із техніками стрижок і фарбувань, а також курс “Трихологія для перукарів” абсолютно безкоштовно.
 6. Шлях до кар’єри: Гарантуємо 100% працевлаштування у салонах краси Києва.

Ключові напрямки курсів:

 • Майстер перукарського мистецтва
 • Перукар-універсал
 • Барбер
 • Профі-майстер тритментолог
 • Кератинове випрямлення волосся
 • Нанопластика
Поширені запитання:

Вартість курсів перукарів у Києві має дуже значні коливання. Зазвичай найбільш дороговартісні курси, які слухач може пройти при майстрі в салоні, бо Ви компенсуєте його недоотриману вигоду від клієнтів. При цьому сама якість навчального процесу бажає залишатися кращою. Часто майстри не володіють методикою викладання та подають матеріал без дотримання принципів навчання: системності, послідовності, доступності, наочності і т.д. Тобто знання і вміння слухача формуються сумбурно і не на тому рівні, який необхідний, щоб стати успішним в новій професії. Натомість навчання в Закладах освіти, які мають відповідну Ліцензію МОН та Державну Атестацію, дає можливість швидко опанувати навчальну програму, сформувати професійні уміння та отримати по закінченню Легітимні документи із присвоєною Державною кваліфікацією. Вартість такого групового навчання коливається від 7-ми до 15 тисяч, в залежності від освітньої програми, яку Ви вибираєте. Звертайтесь у наш Заклад освіти для отримання відмінних фахових знань та документа Державного зразка із присвоєною професійною кваліфікацією за виваженою ціною:
«Майстер перукарського мистецтва» (вартість: 8300 грн),
«Перукар-універсал» (Державна кваліфікація «Перукар», вартість 13800 грн),
«Перукар-стиліст» (Державна кваліфікація «Перукар-стиліст», вартість 18680 грн), «Барбер» (Державна кваліфікація «Перукар-барбер», вартість 13750 грн).

TOP-5 неправди про наявність дозвільних документів на проведення освітньої діяльності та легітимності їх випускних документів, яку озвучують різні навчальні центри. Читати тут.

У даній статті Ви отримаєте повну відповідь про саму можливість існування франшизи в освіті та які дозвільні документи повинні мати заклади освіти, щоб навчати за державними освітніми стандартами і видавати легітимні випускні документи, а також, чи можлива юридична передача їх за формою франшизи. Це лікбез, який суттєво розширить Ваші знання в області освіти дорослого населення.

Які документи про освіту мають Міжнародне значення та що їм надає легітимність за кордоном? Як уникнути отримання кольорових папірців замість вагомих випускних документів, які діють за кордоном? Ось питання, на які Ви отримаєте розгорнуту відповідь у даній статті.

На сьогодні існують дві форми підготовки перукарів:
1-ший варіант: Освоєння професії перукаря на базі повної середньої освіти, яке триває 6,5 місяців та включає в себе вивчення загально-професійних і професійних дисциплін, та проходження виробничого навчання і виробничої практики. За даною освітньою програмою студенти займаються щодня із 9:00 до 15:00, окрім вихідних.
2-ий варіант: Короткотривале курсове навчання, яке триває протягом 1-4 місяців в залежності від обраної навчальної програми. Так курс «Майстер перукарського мистецтва» може тривати 1 місяць щоденної роботи із 10:00 до 14:00 (окрім вихідних); курс «Перукар-універсал» продовжується два місяці із 10:00 до 14:00 (із понеділка по п’ятницю включно). Освітня програма «Перукар-стиліст» освоюється слухачами протягом 2,5 місяців. Якщо Ви обираєте навчання в школі вихідного дня, то звісно цей період збільшиться в два рази.
Наголошуємо, що важливо по закінченню курсового навчання отримати відповідну професійну кваліфікацію, а це можливо лише у випадку, коли курси проводить саме Заклад освіти, який має відповідну Державну Атестацію та Державну Акредитацію, а також Ліцензію МОН. Дані дозвільні документи має наша Академія і тому після закінчення курсів ми присвоюємо кваліфікації «Перукар», «Перукар-стиліст», «Перукар-барбер», та дані про Державний сертифікат вносяться до Єдиного державного реєстру кваліфікацій НАК України, який узгоджений із кваліфікаційною системою ЄС, США, Канади.

Для починаючого перукаря потрібно по закінченню курсової програми із отримання Державної професійної кваліфікації придбати набір майстра-початківця, а саме: перукарські інструменти (ножиці прямі, ножиці філіровочні), багаторазові аксесуари (шпильки, невидимки, зажими, гребінці, щітки, браш, розпилювачі, щітка для волосся, щітки для пофарбування, миски для пофарбування), одноразові аксесуари (комірці, рукавиці, рушнички, маска медична), засоби індивідуального захисту (пеньюар, фартух), електроприбори, засоби та обладнання для дезінфекції та стерилізації (дезінфектор для шкіри/для інструментів/для стерилізації), засоби для миття та укладання волосся (шампуні, кондиціонери, бальзами, сироватки, олійки, флюїди, маски, спреї), палітру фарб. Вартість такого набору в залежності від якості товару та торгової марки може бути від 7 до 15 тисяч гривень.

У вартість входять усі необхідні інструменти, матеріали, відеоуроки та курс “Трихологія для перукарів”.

Так, ми гарантуємо 100% працевлаштування у салонах краси Києва.

Тривалість залежить від обраного напрямку. Рекомендуємо звертатися до нас для уточнення.

Академія “Партнер Плюс” у Києві чекає на вас! Відкрийте для себе світ перукарського мистецтва і зробіть свої руки інструментом краси!

Акції для Вас

Знижки та пропозиції

Знижка на очні (стаціонарні) курси! zobrazhennja viber 2024 02 27 15 24 26 301 13

Знижка на очні (стаціонарні) курси!

Знижка -15% на всі курси, які стартують в період з 1.05 до 31.05.2024р.

*Пропозиція діє на групи з 01.05.2024р до 31.05.2024р.
*Деталі у менеджерів Академії!

Знижки на заочні та дистанційні курси!* dsc 2722 14

Знижки на заочні та дистанційні курси!*

-20 % на дистанційне навчання в травні!
-15% на заочні курси!

* Пропозиція діє з 01.05.2024р. до 31.05.2024р.

*Деталі у менеджерів Академії!
Телефонуйте вже зараз!!!

Наші успіхи та досягнення

Досягнення "Партнер Плюс"

Modern men's haircuts: Трендовые мужские стрижки: Fade (Фейд), Undercut (Андеркат)   123400450 1296037440748985 1622337981931296898 o1 22

4-разовий переможець Національного бізнес-рейтингу в номінації «Професійно-технічна освіта».

Modern men's haircuts: Трендовые мужские стрижки: Fade (Фейд), Undercut (Андеркат)   34663088 629966220689447 6043514105006915584 n 23

Засновник і організатор Всеукраїнського конкурсу молодих спеціалістів перукарського мистецтва, стилю і візажу «Крок до успіху».

Modern men's haircuts: Трендовые мужские стрижки: Fade (Фейд), Undercut (Андеркат)   57176815 847518275600906 6727288171433820160 n 24

Багаторазовий учасник профільних заходів у рамках Міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM Ukraine.

Фахівці "Партнер Плюс"

Викладачі курсу перукарів Київ

Пустовойтова Ірина Олександрівна

керівник Школи перукарського мистецтва, перукар-універсал, колорист, тритментолог

Прокопчук Анастасія Олександрівна

перукар, колорист, дизайнер зачісок і стилю

Додатково функціонує Відео Академія «Партнер Плюс»

Заочне та дистанційне навчання Перукарському мистецтву, Трітментології

Modern men's haircuts: Трендовые мужские стрижки: Fade (Фейд), Undercut (Андеркат)   2 scaled 25

Освоєння професії з присвоєнням кваліфікації та отрианням документів про освіту, які котуються в Україні та за кордоном (ЄС, Канада, США). Наші документи апостилюються в МОН України.

Modern men's haircuts: Трендовые мужские стрижки: Fade (Фейд), Undercut (Андеркат)   akcija 1 26

Підтвердження кваліфікації в Центрі Кваліфікацій із Державною Атестацією №1 - №11 від 21.11.2023 та отриманням Державного Сертифіката, який входить до бази Реєстру кваліфікацій НАК України та узгоджений з міжнародною системою кваліфікацій.

Modern men's haircuts: Трендовые мужские стрижки: Fade (Фейд), Undercut (Андеркат)   perukar2 scaled 27

Підвищення кваліфікації в сфері перукарського мистецтва (понад 20 курсових програм) з отриманням випускних документів від Академії з Державною Атестацією № 134.

Тестування

Оцініть свої знання

Події "Партнер Плюс"

Останні новини Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України - чергове досягнення Академії foto 17

Подяка від Міністра освіти і науки України – чергове досягнення Академії

Подяка від Міністра освіти і науки України Лісового Оксена Васильовича – гідне завершення року, який був продуктивним та…

Академія "Партнер Плюс" отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій centr kvalifikacij 18

Академія “Партнер Плюс” отримала Державну Акредитацію на функціонування Центру Кваліфікацій

Радісна новина як для Academy «Partner Plus», так і для Beauty-майстрів, які бажають підтвердити самоосвіту та отримати кваліфікацію…

Ми продовжуємо розробляти ексклюзивні та високоефективні косметичні засоби торгової марки "Partner +"! novunku partner plus 19

Ми продовжуємо розробляти ексклюзивні та високоефективні косметичні засоби торгової марки “Partner +”!

Ми продовжуємо розробляти ексклюзивні та високоефективні косметичні засоби торгової марки “Partner +”. Торговий Дім “Партнер Плюс” активно продовжує…

Наші Випускники - Наша Гордість

Фотографії Випускників

17 відгуків для Курси перукарів

 1. Захарченко Инна

  Понравилась ответственность и высокая преподавательская квалификация. Хорошее отношение к студентам. Хорошо построена работа Учебного Центра

 2. Здоренко Татьяна Викторовна

  Доброжелательность персонала, квалификация преподавателей, доступность материала в теории и практике.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам