• Зв'язатися

Соболенко Наталія Юріївна

ПІБ:Соболенко Наталія Юріївна
Посада:методист-викладач, масажист, реабілітолог, естетист по тілу, спеціаліст дитячого масажу.
Досвід роботи:13 років
Освіта:медична освіта (Вищий навчальний заклад «Перший Київський медичний коледж»), спеціальна: «Профі-масажист» (АПОСІК «Партнер Плюс»), а також педагогічна (Київський професійно-педагогічний коледж ім. О. Макаренка).

Методист-викладач, масажист, спеціаліст дитячого масажу, реабілітолог.

Має медичну освіту (Вищий навчальний заклад «Перший Київський медичний коледж»), спеціальну: «Профі-масажист» (АПОСІК «Партнер Плюс»), а також педагогічну (Київський професійно-педагогічний коледж ім. О. Макаренка).

Учасник та доповідач профільних конференцій для масажистів, реабілітологів та остеопатів на теми: «Кінетична остеопатична терапія, як базова програма корекції спільних діагнозів у дітей: родові травми, дисплазія, варус/вальгус, кіфосколіоз, лордична постава», «Капсуліт плечового суглоба та супутні діагнози. Реабілітація в підгострий період», «Комплексний підхід у боротьбі з множинною патологією, посиленою спадковістю: “шаховий кінь”, плоско-вальгусна стопа, краніальні деформації» та ін.

Автор публікацій у спеціалізованому журналі «Експерт краси». Статті: «Порушення опорно-рухового апарату у дитини: як впоратися з проблемами», «Вроджені патології ОРА. Лікування в кабінеті масажиста» та ін.

Співавтор навчального посібника для підготовки масажистів у закладах професійно-технічної освіти «Практикум з масажу, естетики тіла та остеопатії».

Навчаю

Факультети Партнер Плюс

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам