укр | рус

Cпеціалісти

Провідні фахівці: 

Адміністрація:

АП.jpeg

Онищенко Алла Петрівна – генеральний директор Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс» та мережі центрів естетичної косметології та стилю «Райський птах» (м. Київ), головний редактор періодичного видання «Експерт краси», коуч, бізнес-тренер. Має дві вищі освіти: педагогічну (Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова) та бізнес-освіту (Українська академія зовнішньої торгівлі). У 2004 р. пройшла навчання з трансформаційного коучінга з отриманням кваліфікації коуча. В індустрії краси з 2000 р.: пройшла шлях від бренд-менеджера косметичної марки, комерційного директора підприємства індустрії краси до засновника мережі салонів краси та Навчального центру. Автор освітніх програм для керівників підприємств індустрії краси «Бізнес-школи» Академії «Партнер Плюс» та низки публікацій у спеціалізованих журналах видавничого дому «S@A Group».

Учасник міжнародних спеціалізованих виставок Intercharm (м. Москва), Beautymasse (м. Дюссельдорф, Німеччина). Пройшла стажування в галузі маркетингу професійних косметичних засобів та обладнання для підприємств індустрії краси на базі міжнародних торгових корпорацій: L'Institut Sothys (Франція), GmbH Ionto-Comed (Німеччина).


Ольга Володимирівна.JPG

Шендрик Ольга Володимирівна – генеральний директор Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс» та мережі центрів естетичної косметології та стилю «Райський птах» (м. Київ), бізнес-тренер, консультант з бізнес-планування. Має вищу педагогічну освіту (Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова). В індустрії краси з 2004 р.: пройшла шлях від бренд-менеджера косметичної марки, директора супермаркету для фахівців ринку індустрії краси до засновника мережі салонів краси та Навчального центру. Учасник міжнародних спеціалізованих виставок Intercharm (м. Москва), Beautymasse (м. Дюссельдорф, Німеччина). Стажувалася у галузі брендингу професійних косметичних засобів на базі міжнародної торгової корпорації Aroma Trand (Польща). Автор публікацій з менеджменту та маркетингу: «Оглядова класифікація підприємств індустрії краси», «Антикризовий менеджмент», «SPA-зона в салоні краси» і т.д. у спеціалізованих журналах «Експерт краси» та «Косметолог».


Світлана Вікторівна.JPG

Теплова Світлана Вікторівна – директор Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс», коуч, бізнес-тренер. Має вищу педагогічну освіту (Херсонський державний університет). У 2006 пройшла навчання з трансформаційного коучінга з отриманням кваліфікації коуча. В індустрії краси з 2004 р.: пройшла шлях від менеджера консалтингу до директора Навчального центру. Доповідач профільних конференцій з менеджменту та маркетингу в галузі салонного бізнесу в рамках спеціалізованих виставок: «Дзеркало моди» (м. Дніпропетровськ), «Донбас-Еліта» (м. Донецьк), «Технології краси XXI» (м. Одеса), «Салон краси» (м. Харків). Автор публікацій з менеджменту: «Корпоративна культура. Ефективна робота з клієнтами», «Командоутворення у сучасному салоні краси» та ін. у спеціалізованих журналах. Учасник профільних конференцій в рамках Міжнародної виставки парфумерії та косметики Intercharm (м. Москва). Автор та ведуча аутсорсингових програм для підприємств індустрії краси: Beauty-салонів, SPA-центрів, МКЦ тощо.


.

тельнова.jpg


Оксентюк Людмила Вадимівна
– старший менеджер Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер+». Має вищу педагогічну освіту (Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника). Пройшла підвищення кваліфікації «Кадрова політика підприємства в індустрії краси».Наталя Вікторівна.JPG

Косиріна Наталія Вікторівна – керуюча Центру косметології та стилю «Райський птах». Має вищу економічну освіту (Київський національний економічний університет). Пройшла курси підвищення кваліфікації: «Ефективний керівник підприємства індустрії краси» (м. Москва), «Маркетинг салону краси». Постійний автор публікацій у спеціалізованих журналах «Експерт краси» та «Косметолог».

Ч.Ю..jpg

Черненко Юлія Миколаївна – менеджер Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс». Має вищу технічну освіту, магістр (Національний транспортний університет). Пройшла курси підвищення кваліфікації за напрямками: «Кадрова політика підприємства», «Стратегічний менеджмент». Постійний автор публікацій у спеціалізованих журналах «Експерт краси» та «Косметолог». Статті: «Ефективна рекламна кампанія з обмеженим бюджетом. Практичні поради», «Маркетинг салону краси» та ін.

Настя Полінкевич.JPG

Полінькевич Анастасія Станіславівна – менеджер Академії «Партнер+». Має вищу освіту: «Інститут екології, економіки та права».
Литвиненко.jpg

 

Литвинець Оксана Василівна – менеджер Академії «Партнер+». Має вищу освіту – Університет економіки та права «КРОК» (менеджмент зовнішньоекономічної діяльності).Журило.jpg


Журило Аліна Олегівна – менеджер Академії «Партнер+». Має дві вищі освіти: Чернігівський національний політехнічний університет (бакалавр, право) та Академія державної пенітенціарної служби України, магістр (правоохоронна діяльність), спеціальність: юрист.Люда менеджер.JPGФролова Людмила Вікторівна – менеджер Торгового дому «Партнер+». Має середньо-спеціальну освіту (Вище професійне училище №19, м. Шостка).


Світлана Іванівна.JPG

Попова Світлана Іванівна – головний бухгалтер. Має спеціальну освіту «Свердловський машинобудівний технікум» та «Школа ринкової економіки МП «Літ».

Олена редактор.JPG

Малишко Олена Миколаївна – редактор, офіс-менеджер Академії «Партнер+». Має вищу освіту (Московський університет друку ім. І. Федорова). Досвід роботи – понад 20 років.

юсупова.jpgЮсупова Валентина Анастасьевна - администратор Академии "Партнер +". Имеет высшее образование - Киевсикй национальный университет имени Тараса Шевченко.


Клименко.jpg


Клименко Ірина Михайлівна – адміністратор Академії «Партнер +». Має спеціальну професійно-технічну освіту (Київське професійно-технічне училище №3).


мельничук ВП.jpg

Мельничук Валентина Петрівна – адміністратор Академії «Партнер+». Має спеціальну професійно-технічну освіту (Київський технікум залізничного транспорту).
___________________________________________________________________________________________
Школа масажу і естетики тіла

Чернова.JPG

Чернова Юліана Юріївна – масажист, спеціаліст з лікувальної фізкультури, методист-викладач, керівник Школи масажу Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс». Має вищу педагогічну освіту. Досвід роботи масажистом 15 років, досвід викладання 10 років (Київський медичний коледж №2). Учасник та доповідач спеціалізованих виставок «Intercharm» м. Київ, «Міжнародний конгрес з прикладної естетики та косметології», м. Київ. Доповідач всеукраїнських конференцій на теми: «Букальний масаж як трендова процедура в салоні краси. Терапевтична, косметична та ортодонтична корекція. Доказова база без фільтрів», «Остеопатичний комплекс як метод профілактики та лікування хрящових тканин. Протрузії. Невралгія блукаючого нерва», «КСТ – робота з щелепно-лицьовою зоною», «Ефективні програми з корекції фігури та зниження ваги», «Діагностика у попередженні розвитку патологічного процесу та больового синдрому», «Альтернативна косметологія – краніосакральна терапія. Корекція вікових змін і дисфункцій» та ін. Постійний автор публікацій у спеціалізованих журналах «Експерт краси» - статті: «Реабілітація дітей з особливими потребами. Непрямі остеопатичні методи», «Поєднання апаратних та мануальних методик в антицелютних програмах», «Кінезіотейпінг», «ГуаШа як альтернатива вакуумним масажам», «Первинна діагностика стану пацієнта та методи корекції», «Інсульт. Реабілітація, націлена на максимальний результат. Ділимося досвідом», «Фітнес-масаж у практиці SPA-технолога, фітнес-інструктора, реабілітолога», «Загальний масаж – програма «анти-стрес», «Ароматерапія – природні антидепресанти», «Лікувальні оздоровлюючі масажі при захворюваннях ОРА», «ММТ у практиці масажиста та естетиста по тілу», «Краса жінкам, все інше – чоловікам» та ін., журнал «Косметолог», стаття «Важкий легкий пацієнт».

Пройшла курси підвищення кваліфікації:

- Головне управління охорони здоров'я та медицини (курс спеціалізації з ЛФК та медичного масажу);

- SPA Professionalschool (курс «SPA-спеціаліст»).Воробйова.jpg 
 

Мозгова Оксана Володимирівна – масажист-універсал, SPA-оператор, остеопат, методист-викладач. Досвід роботи – 10 років. Має вищу освіту – Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, НАПО ім. П.Л. Шупика МОЗ України. Доповідач науково-практичних конференцій для масажистів на теми «Струнке тіло в найкоротші терміни. Корекція фенотипу фігури «груша», «Стоун-терапія, рекреаційне SPA та терапевтичний ефект з точки зору структурних практик», «Корекція постави, реабілітація post-Covid (больова симптоматика наявних раніше протрузії та шийного остеохонрдрозу)», «Комплексний підхід у корекції фігури. Післяродова реабілітація. Лімфоїдний тип». Автор публікацій у спеціалізованому журналі «Експерт краси», статті: «Стрії. Об'ємний погляд спеціаліста» та ін. Співавтор підручника для масажистів та естетистів по тілу, а також методичних і дидактичних матеріалів для студентів курсів «Профі-масажист» та «SPA-оператор».
Тетянюк.JPG

Тетянюк Тетяна Дмитрівна – масажист-універсал, інструктор лікувальної фізичної культури, викладач Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс». Має вищу педагогічну освіту (Київський державний інститут фізичної культури) та спеціальну – інструктор ЛФК (Київський державний інститут фізичної культури). Автор публікацій у спеціалізованому журналі «Експерт краси», статті: «Теплові процедури. Призначення. Поєднання з масажними техніками», «Лікувальна фізкультура у програмі оздоровлюючих процедур для пацієнтів масажних салонів», «Пивний живіт» та ін. Доповідач профільних науково-практичних конференцій для масажистів, реабілітологів та остеопатів на теми «Сколіоз у підлітковому віці. Суть проблеми та її вирішення», «Кінетична остеопатична терапія, як базова програма корекції спільних діагнозів у дітей: родові травми, дисплазія, варус/вальгус, кіфосколіоз, лордична постава», «Комплексний підхід в корекції фігури. Післяродова реабілітація, тип фігури «Яблуко» та ін.
СН.JPG

Соболенко Наталія Юріївна – масажист, естетист по тілу, спеціаліст дитячого масажу, методист-викладач Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс». Має медичну освіту (Вищий навчальний заклад «Перший Київський медичний коледж») та додаткову освіту за спеціальністю «Профі-масажист». Постійний учасник та доповідач профільних конференцій для масажистів, реабілітологів та остеопатів на теми: «Кінетична остеопатична терапія, як базова програма корекції спільних діагнозів у дітей: пологові травми, дисплазія, варус/вальгус, кіфосколіоз, лордична постава», «Капсуліт плечового суглоба та супутні діагнози. Реабілітація в підгострий період», «Комплексний підхід у боротьбі з множинною патологією, посиленою спадковістю: «шаховий кінь», плоско-вальгусна стопа, краніальні деформації» та ін. Автор публікацій на теми: «Порушення опорно-рухового апарату у дитини: як впоратися з проблемами», «Вроджені патології ОРА. Лікування в кабінеті масажиста» та ін.


Кулик.jpg

Калініченко Олександра Володимирівна – лікар, масажист-універсал, спеціаліст дитячого масажу, викладач Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс». Має вищу медичну освіту (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця) та спеціальну «Профі-масажист» (Академія «Партнер+»). Постійний учасник та доповідач профільних конференцій для масажистів, реабілітологів та остеопатів на теми: «Кінетична остеопатична терапія, як базова програма корекції спільних діагнозів у дітей: родові травми, дисплазія, варус/вальгус, кіфосколіоз, лордична постава», «Посттравматична реабілітація в кабінеті масажиста. Стара травма та її наслідки: травма хребта, грижі, протрузії та мігренеподібний біль як наслідок ДТП. Остеопатична корекція» та ін.

КН.JPG

Коліуш Анастасія Анатоліївна – масажист-універсал, викладач Академії «Партнер+». Має вищу медичну освіту (ННЦ «Інститут біології та медицини», Київський національний університет ім. Т. Шевченка) та спеціальну – «Масажист-універсал» (Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер+»).

Цирковняк-1.JPG

Цирковняк Оксана Олександрівна – масажист-універсал, SPA-майстер, викладач Академії «Партнер+». Магістр фізичної терапії, ерготерапії (Відкритий університет розвитку людини «Україна»). Постійний учасник профільних науково-практичних конференцій з масажу та естетики тіла, а також профільних виставок InterCHARM та ProBeautyExpo_______________________________________________________________

Школа косметології та естетичної медицини

Шамало.JPG

Шамайло Катерина Павлівна – лікар-дерматолог, косметолог, мезотерапевт, методист-викладач, керівник Школи косметології Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс». Має вищу медичну освіту (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця). Пройшла інтернатуру на базі НМА ПО ім. Шупика за спеціальністю «Дерматологія». Досвід роботи у медичних закладах – 10 років. Співавтор підручника «Основи анатомії та фізіології шкіри обличчя», «Практикум з косметології», а також методичних посібників для слухачів курсів косметології. Автор публікацій у спеціалізованих журналах «Експерт краси», статті «Грамотний підбір ін'єкційних методик в anti-age програмах з урахуванням віку та проблем», «Лікування вугрового висипання в кабінеті косметолога», «Тредліфтинг – базова процедура в anti-age програмах», «Типовий клієнт кабінету косметології. Сегментація за віком, проблемою та морфотипом з наступним підбором оптимальних програм», «Професійна косметика. Характеристика та оптимальний підбір», «Головне правило – не нашкодь! Які процедури не слід проводити в літній період», «Інтимна пластика з допомогою ін'єкційних методів. Суть і перспективи», «Поєднання ін'єкційних методів в одній програмі. Ділюсь практичним досвідом» та ін. Постійний учасник та доповідач науково-практичних конференцій з косметології та естетичної медицини макіяжу для візуального посилення anti-age ефектів» та ін.

СЕРТИФІКАТИ І ДИПЛОМИ:

Certifikate of M.Modi, Certifikate AINHOA, Certifikate Advenced Natural, Certifikate Onmacabin, Certifikate GIGI, Certifikate Jannssen cosmeceufical, Certifikate EGO.    

Переверзева.jpg      

Переверзєва Неллі Георгіївна – косметолог, естетист по тілу, майстер татуажу. Має медичну освіту (Дніпровське базове медичне училище №1) та біологічну (Дніпровський державний університет). Автор публікацій у спеціалізованих журналах «Експерт краси», статті «Неякісний татуаж – як допомогти клієнту. Виправляємо помилки колег» та ін.Хоменко.JPG

Хоменко Світлана Олександрівна – косметолог, мезотерапевт, естетист по тілу, таласотерапевт, методист Академії «Партнер+». Має медичну освіту, досвід роботи в індустрії краси понад 16 років. Автор ексклюзивних програм та семінарів з косметології. Постійний учасник профільних науково-практичних конференцій з косметології та естетичної медицини, а також профільних виставок InerCHARM та ProBeautyExpo.


Жиленкова.jpg


Жилєнкова Катерина Ігорівна
– дерматолог, косметолог, спеціаліст ін'єкційних методик, методист-викладач Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс». Має вищу медичну освіту (Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця). Пройшла інтернатуру на базі НМА ПО ім. Шупика за спеціальністю «Дерматологія». Співавтор підручника «Основи анатомії та фізіології шкіри обличчя», «Практикум з косметології», а також методичних посібників для слухачів курсів косметології. Автор публікацій у спеціалізованому журналі «Експерт краси», статті «Лазерна епіляція: можливості методу» та ін. Постійний учасник та доповідач науково-практичних конференцій з косметології та естетичної медицини «Косметологія на стику наук», «Ефективне поєднання методів остеопатії та апаратної косметології у програмах з корекції фігури. Демонстрація клінічного досвіду» та ін.

Амосова.jpg

Амосова Юлія Олегівна – косметолог, викладач Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер Плюс». Має медичну освіту (Ізюмське медичне училище) та вищу освіту (Київський університет імені Т.Г. Шевченка), а також закінчила SGGW (Warszawa, Polska) та отримала звання M.B.A.inAgri-FoodBusiness. Постійний доповідач та учасник науково-практичних конференцій з косметології на теми: «Психологія спілкування з клієнтом. Формування ефективної комунікації з різними клієнтами. Поради психолога, який спеціалізується на ринку індустрії краси», «Як працювати зі скаргами. Вирішення конфліктів», «Комерційні фото. Специфіка роботи з клієнтами» та ін. Розробник онлайн-курсу для фахівців beаuty-сфери «Психологія спілкування з клієнтом».