• Зв'язатися

Грінчук Катерина Володимирівна

ПІБ:Грінчук Катерина Володимирівна
Посада:викладач манікюру та педикюру, спеціаліст з моделювання нігтів, Nail-дизайнер.
Досвід роботи:5 років
Освіта:вища освіта (Державний економіко-транспортний університет) та спеціальна: майстер манікюру та педикюру-універсал (АПОСІК «Партнер Плюс»), а також педагогічна (Київський професійно-педагогічний професійний коледж ім. О. Макаренка).

Майстер манікюру та педикюру-універсал, спеціаліст з моделювання штучних нігтів, Nail-дизайнер.

Має вищу освіту (Державний економіко-транспортний університет) та спеціальну: майстер манікюру та педикюру-універсал (АПОСІК «Партнер Плюс»), а також педагогічну (Київський професійно-педагогічний професійний коледж ім. О. Макаренка).

Член робочої групи з розробки професійного стандарту за професією 5141 «Манікюрник. Педикюрник». Згідно із цим стандартом відбувається підготовка майстрів манікюру та педикюру у Закладах професійно-технічної освіти України державної та приватної форми власності.

Учасник спеціалізованих виставок, профільних науково-практичних конференцій та професійних заходів.

Автор публікацій у профільному періодичному журналі «Експерт краси». Статті: «Трендове моделювання нігтів: Creative-French (різні варіанти)»; «Nail-дизайн 2023» та ін. Співавтор навчальної літератури та навчального відео для підготовки ТОП-майстрів манікюру та педикюру.

Навчаю

Факультети Партнер Плюс

Викладаю

На курсах

Зателефонувати менеджеру для консультації

або заповніть форму і менеджер Академії зателефонує Вам

* - Заповніть: Ім'яТелефон і менеджер Академії зателефонує Вам